To dzięki niej powstał "efekt Kate"!

Marcin Brzeziński 7 września 2021 18:05

Niemal powszechnie uznawana jest za jedną ze współczesnych ikon stylu. Jeśli ktoś miałby w tej sprawie jakieś wątpliwości wystarczy tylko wspomnieć o tak zwanym „efekcie Kate”.Kiedy panna Middleton pojawiła się na ogłoszeniu swych zaręczyn w niebieskiej sukni marki Issa, ta natychmiast zniknęła ze sklepowych wieszaków. Tak samo było z sukienką Reissi wieloma innymi. Bo Księżna Kate szybko znalazła modowy pomysł na siebie: została niestrudzoną ambasadorką brytyjskich marek. I to zarówno znanych projektantów, jak i popularnych sieciówek. Jej ślubną suknię zaprojektowała pracująca dla domu mody Alexander McQueen Sarah Burton, ale w garderobie księżnej równie ważne miejsce zajmują rzeczy znalezione w Topshopie. I właśnie w ubraniach brytyjskich marek księżna Kate pojawia się najczęściej.

Stylistka od zadań specjalnych

Tu pora zdradzić pewną tajemnicę. Tytułu ikony stylu księżna Kate nie zdobyła samodzielnie. Pomogła jej w tym znacznie niejaka Natasha Archer.Ta 29-letnia stylistka od dłuższego czasu zajmuje się kreacjami księżnej Kate. Jest zdolna, pracowita i bardzo lojalna.

Polecamy też: Księżna Kate na wizytę u prezydenta Francji zabrała torebkę… polskiej marki! Jej cena was zaskoczy!

Na tyle lojalna, że księżna poprosiła ją nawet by przeprowadziła inspekcję również w szafie męża.Było to naprawdę konieczne. Brytyjskie bulwarówki pisały przecież do znudzenia, że książę William wygląda przy swojej świetnie ubranej żonie, jak… pośrednik nieruchomości! I z tego zadania Natasha Archer wywiązała się znakomicie, choć podobno książę William nie zgodził się by na stałe korzystać z jej usług… W naszej galerii znajdziecie kilka stylizacji księżnej Kate, za które odpowiada jej niezrównana stylistka!

Stylistka Natasha Archer odpowiada za garderobę księżnej Kate i księcia Williama.

Polecamy też: Księżna Kate zadała szyku w Paryżu! Zobaczcie jej wyjątkowe stylizacje

1/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @East News
1/7

1. W koronkowej kreacji Temperley London i złotych szpilkach Jimmy Choo.

2/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @East News
2/7

2. W tweedowej sukience marki Eponine London.

3/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @East News
3/7

3. W sukni domu mody Alexander McQueen na rozdaniu nagród BAFTA.

4/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @East News
4/7

4. W niebieskiej tweedowej kreacji marki Rebecca Taylor.

5/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @Getty Images
5/7

5. W srebrnej zdobionej sukni na przyjęciu w Ambasadzie Brytyjskiej w Paryżu.

6/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @East News
6/7

6. W jasnoróżowej sukience zaprojektowanej przez Kate Spade.

7/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @East News
7/7

7. W czerwonym komplecie marki Luisa Spagnoli.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.