To dzięki niej powstał "efekt Kate"!

Marcin Brzeziński 19 lutego 2022 12:02

Żona księcia Williama jest dziś uznawana za jedną z ikon stylu. Dowodzi tego chociażby tzw. „efekt Kate”: kiedy przyszła księżna pojawiła się w niebieskiej sukni marki Issa podczas ogłoszenia swoich zaręczyn, kreacja natychmiast zniknęła ze sklepowych wieszaków. Podobnie było z wieloma innymi sukienkami. Kate szybko znalazła modowy pomysł na siebie zostając ambasadorką brytyjskich marek: zarówno znanych projaktantów, jak i popularnych sieciówek. Mimo że jej suknię ślubną zaprojektowała Sarah Burton, pracująca dla domu mody Alexander McQueen, to księżną Cambridge bardzo często pojawia się również w ubraniach kupionych w Topshopie oraz w rzeczach innych brytyjskich marek.

Stylistka od zadań specjalnych

Tu pora zdradzić pewną tajemnicę. Tytułu ikony stylu księżna Kate nie zdobyła samodzielnie. Pomogła jej w tym znacznie niejaka Natasha Archer. Ta stylistka od dłuższego czasu zajmuje się kreacjami księżnej Kate. Jest zdolna, pracowita i bardzo lojalna.

Polecamy też: Księżna Kate na wizytę u prezydenta Francji zabrała torebkę… polskiej marki! Jej cena was zaskoczy!

Na tyle lojalna, że księżna poprosiła ją nawet by przeprowadziła inspekcję również w szafie męża.Było to naprawdę konieczne. Brytyjskie bulwarówki pisały przecież do znudzenia, że książę William wygląda przy swojej świetnie ubranej żonie, jak… pośrednik nieruchomości! I z tego zadania Natasha Archer wywiązała się znakomicie, choć podobno książę William nie zgodził się by na stałe korzystać z jej usług… W naszej galerii znajdziecie kilka stylizacji księżnej Kate, za które odpowiada jej niezrównana stylistka!  

Czytaj też: Księżna Kate spotkała się z byłą dziewczyną Harry'ego. Po latach połączył je wspólny temat

Stylistka Natasha Archer odpowiada za garderobę księżnej Kate i księcia Williama.

1/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @East News
1/7

1. W koronkowej kreacji Temperley London i złotych szpilkach Jimmy Choo.

2/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @East News
2/7

2. W tweedowej sukience marki Eponine London.

3/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @East News
3/7

3. W sukni domu mody Alexander McQueen na rozdaniu nagród BAFTA.

4/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @East News
4/7

4. W niebieskiej tweedowej kreacji marki Rebecca Taylor.

5/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @Getty Images
5/7

5. W srebrnej zdobionej sukni na przyjęciu w Ambasadzie Brytyjskiej w Paryżu.

6/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @East News
6/7

6. W jasnoróżowej sukience zaprojektowanej przez Kate Spade.

7/7
Księżna Kate stylizacje
Copyright @East News
7/7

7. W czerwonym komplecie marki Luisa Spagnoli.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?