fryzura Kate Middletong
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate nie rozstaje się z nimi od 16 lat! Takie buty nigdy nie wychodzą z mody

Zobacz ulubione kozaki księżnej Kate

Redakcja VIVA! 14 lutego 2020 17:45
fryzura Kate Middletong
Fot. Getty Images

Księżna Kate znana jest z przepięknych kreacji. Oczy wielu kobiet skierowane są na członkinię rodziny królewskiej, w oczekiwaniu na modowe inspiracje. Zazwyczaj zachwycamy się formalnymi, eleganckimi stylizacjami księżnej Cambridge. Czasami jednak sytuacja wymaga bardziej praktycznego ubioru. To właśnie wtedy Kate Middleton sięga po swoje ulubione kozaki. 

Ulubione buty księżnej Kate

Księżna Kate odwiedziła ostatnio farmę Ark Open w Irlandii Północnej. Warunki raczej nie sprzyjały eleganckim kreacjom, z których słynie. W zaistniałem sytuacji żona księcia Williama postawiła na wygodne i sprawdzone rozwiązanie. Buty marki Penelope Chilvers księżna posiada od 16 lat. Są to klasyczne, skórzane kozaki w kolorze ciemnego brązu. Idealnie pasowały do czarnych, obcisłych spodni oraz uniwersalnej kurtki, pod którą miała niebieski golf. Dla wszystkich miłośniczek stylu Kate mamy dobrą wiadomość! Marka nadal prowadzi sprzedaż tego modelu butów. Ich cena wynosi 475 funtów

Księżna Cambridge zakładając wysłużone kozaki przypomniała, w jaki sposób należy traktować ubrania - z sentymentem i powściągliwością. Co raz więcej mówi się o negatywnym wpływie, jaki przemysł odzieżowy ma na środowisko naturalne naszej planety. Warto czasami zastanowić się dobrze, zanim dokona się kolejnego zakupu. Być może para ponadczasowych kozaków czeka na swojego właściciela w szafie.  

Kate w kozakach Penelope Chilvers w Kanadzie, 2016 rok

kate middleton
Fot. Getty Images

Kate w kozakach Penelope Chilvers w Indiach, 2016 rok

kate middleton
Fot. Getty Images

Kate w kozakach Penelope Chilvers w Anglii, 2018 rok

kate middleton
Fot. Getty Images

Kate w kozakach Penelope Chilvers w Irlandii, 2020 rok

kate middleton
Fot. Getty Images

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.