fryzura Kate Middletong
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate nie rozstaje się z nimi od 16 lat! Takie buty nigdy nie wychodzą z mody

Zobacz ulubione kozaki księżnej Kate

Redakcja VIVA! 14 lutego 2020 17:45
fryzura Kate Middletong
Fot. Getty Images

Księżna Kate znana jest z przepięknych kreacji. Oczy wielu kobiet skierowane są na członkinię rodziny królewskiej, w oczekiwaniu na modowe inspiracje. Zazwyczaj zachwycamy się formalnymi, eleganckimi stylizacjami księżnej Cambridge. Czasami jednak sytuacja wymaga bardziej praktycznego ubioru. To właśnie wtedy Kate Middleton sięga po swoje ulubione kozaki. 

Ulubione buty księżnej Kate

Księżna Kate odwiedziła ostatnio farmę Ark Open w Irlandii Północnej. Warunki raczej nie sprzyjały eleganckim kreacjom, z których słynie. W zaistniałem sytuacji żona księcia Williama postawiła na wygodne i sprawdzone rozwiązanie. Buty marki Penelope Chilvers księżna posiada od 16 lat. Są to klasyczne, skórzane kozaki w kolorze ciemnego brązu. Idealnie pasowały do czarnych, obcisłych spodni oraz uniwersalnej kurtki, pod którą miała niebieski golf. Dla wszystkich miłośniczek stylu Kate mamy dobrą wiadomość! Marka nadal prowadzi sprzedaż tego modelu butów. Ich cena wynosi 475 funtów

Księżna Cambridge zakładając wysłużone kozaki przypomniała, w jaki sposób należy traktować ubrania - z sentymentem i powściągliwością. Co raz więcej mówi się o negatywnym wpływie, jaki przemysł odzieżowy ma na środowisko naturalne naszej planety. Warto czasami zastanowić się dobrze, zanim dokona się kolejnego zakupu. Być może para ponadczasowych kozaków czeka na swojego właściciela w szafie.  

Kate w kozakach Penelope Chilvers w Kanadzie, 2016 rok

kate middleton
Fot. Getty Images

Kate w kozakach Penelope Chilvers w Indiach, 2016 rok

kate middleton
Fot. Getty Images

Kate w kozakach Penelope Chilvers w Anglii, 2018 rok

kate middleton
Fot. Getty Images

Kate w kozakach Penelope Chilvers w Irlandii, 2020 rok

kate middleton
Fot. Getty Images

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.