Księżna Kate
Fot. Chris Jackson/Getty Images
Królewskie życie

Wielka Brytania. Księżna Kate zachwyciła biżuterią przodków podczas bankietu w Pałacu Buckingham

Wyglądała niczym prawdziwa królowa

Aleksandra Frankowska 24 listopada 2022 12:27
Księżna Kate
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Król Karol III wyprawił pierwszy w historii swojego panowania bal w Pałacu Buckingham. Wszystko to z okazji wizyty prezydenta Republiki Południowej Afryki, Cyrila Ramaphosy. Na wydarzeniu pojawili się najważniejsi członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, w tym również księżna Kate, która wyglądała jak prawdziwa królowa. Wszystko za sprawą biżuterii.

ZOBACZ TEŻ: Wielka Brytania. Oto 9 mniej znanych zdjęć księcia George'a, które poprawią Ci humor!

Księżna Kate zachwyciła biżuterią podczas balu

Kate pojawiła się w białej, długiej sukni z cekinowymi naszywkami na ramionach i peleryną projektu ulubionej projektantki, Jenny Packham. Dobrała do niej tiarę królowej Elżbiety, która należała wcześniej do królowej Marii. Co ciekawe, monarchini wcześniej chętnie pożyczała ją również księżnej Dianie. Kiedy Kate wstąpiła do rodziny królewskiej, Elżbieta w geście akceptacji żony swojego wnuka, udzieliła jej zgody na noszenie właśnie tej tiary. Tego wieczora Kate miała na sobie również kolczyki księżnej Diany oraz bransoletkę Elżbiety II. W ten sposób oddała hołd dwóm najważniejszym kobietom w życiu swojego męża.

Księżna Kate
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Kate niczym królowa

Stylizacja, którą księżna Kat wybrała podczas bankietu była zjawiskowa. To nie pierwszy raz, kiedy żona księcia Williama wybiera projekty Jenny Packham. Naszą ulubioną była słowa suknia, również z peleryną, którą księżna miała na sobie podczas lodnyńskiej premiery najnowszego filmu o przygodach Agenta 007, Jamesa Bonda. Tym razem wybrała śmietankową kreację, przy której nie zabrakło błyszczących i zwracających na sienie elementów. Kate wyglądała iście królewsko. Uwielbiamy ją właśnie w takim wydaniu. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Królowej Elżbiecie II nie spodobał się dom Williama i Kate. Szczególnie jedno pomieszczenie

Księżna Kate
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?