księżna Kate
Fot. Karwai Tang/WireImage
Królewskie życie

Wielka Brytania. Księżna Kate skopiowała stylizację księżnej Diany

Wygląda podobnie do teściowej?

Aleksandra Frankowska 15 listopada 2022 12:27
księżna Kate
Fot. Karwai Tang/WireImage

Księżna Kate podczas National Service of Remembrance w Londynie uczciła nie tylko królową Elżbietę II, wybierając biżuterię z jej kolekcji. Wszyscy zwrócili uwagę na jej strój, który do złudzenia przypominał ten, który miała na sobie księżna Diana w 1991 roku podczas tego samego święta. Czyżby jej synowa inspirowała się ikoną mody lat 90.?

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate podawała kawę, była modelką... Oto 9 rzeczy, których na pewno o niej nie wiedzieliście!

Księżna Kate w stylizacji inspirowanej Dianą

Każda stylizacja księżnej Kate nas absolutnie zachwyca. Tym razem dostrzegliśmy jednak ogromne podobieństwo do stroju księżnej Diany z 1991 roku. Kapelusz z szerokim rondem wygląda u Kate niemal identycznie, jak ten, który miała na sobie jej teściowa. Uwagę zwróciły również kolczyki z perłami z Morza Południowego, które należały do jej teściowej. Kate wielokrotnie podkreśla bliskość z teściową, której nie miała okazji poznać. Docenia jednak fakt jej walki o swoją niezależność, a także działania charytatywne, w które sama się angażuje.

Czy księżna Kate inspiruje się stylem Diany na co dzień?

To nie pierwszy raz, kiedy widzimy księżną Kate w stylizacji inspirowanej stylem Diany. Zdecydowanie, jej teściowa była niekwestionowaną ikoną mody lat 90., a ponieważ trendy zataczają koło, Kate wielokrotnie czerpie z jej dawnych pomysłów. Chętnie wybiera groszki, które tak uwielbiała Diana, połączenia kolorów, czy też podobne kreacje na te same święta, w których udział brała jej teściowa. To z pewnością wspaniały gest, który docenia książę William, syn Diany. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Księżna Kate i książę William odtworzyli kultowe zdjęcie Diany

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.