Księżna Kate, księżna Meghan
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania: Księżna Kate i księżna Meghan podczas mszy jubileuszowej zachwyciły stylizacjami

Która z nich wyglądała lepiej?

Aleksandra Frankowska 3 czerwca 2022 13:13
Księżna Kate, księżna Meghan
Fot. Getty Images

W Londynie rozpoczeła się msza z okazji platynowego jubileuszu królowej Elżbiety. To wydarzenie, na które czekali wszyscy, zwłaszcza fani księcia Harrego i księżnej Meghan, ponieważ to właśnie dziś para po raz pierwszy pokazała się oficjalnie w Anglii po wyjeździe do Kanady i następnie do Stanów Zjednoczonych. Oczy wszystkich zwrócone są dziś na księżną Meghan i księżną Kate, które wybrały na dzisiejszy dzień niesamowite stylizacje.

ZOBACZ TEŻ: Wielka Brytania. Księżna Kate swoim strojem podczas Jubileuszu oddała hołd Dianie

Kate w żółtej sukience podczas mszy jubileuszowej

W dniu dzisiejszym księżna Kate wybrała sukienkę projektu Emilii Wicktead w nieco mdłym, żółtym odcieniu. Dopasowała do niej również stylowy kapelusz z dużym rondem i kwiatami. Całość uzupełniła szpilkami w odcieniu nude oraz srebrno-perłową biżuterią. Włosy tradycyjnie spięła w niski kok. Kate uśmiechała się szeroko i pozowała do zdjęć - wyglądała absolutnie olśniewająco.

Księżna Kate
Fot. Getty Images

Księżna Kate
Fot. Karwai Tang/WireImage

Meghan w białej stylizacji w Londynie

Wszyscy czekali z niecierpliwością, jaki look wybierz z okazji jubileuszu królowej księżna Meghan. Przypominamy, że Meghan i Harry w Londynie byli już wczoraj, jednak nie otrzymali oficjalnego zaproszenia od królowej, aby towarzyszyć jej i rodzinie na balkonie, tuż po słynnej paradzie. Para zadebiutowała dopiero dziś. Meghan zaprezentowała się w płaszczu za kolano w odcieniu brudnej bieli z najnowszej kolekcji Dior Haute Couture. Dobrała do tego pasujący kolorem kapelusz oraz szpilki. Włosy uczesała w ciasne warkocze i zawinęła je w piękny kok. Musimy przyznać, że wyglądała naprawdę zjawiskowo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Platynowy Jubileusz królowej Elżbiety II: członkowie rodziny królewskiej pojawili się na balkonie Pałacu Buckingham

Księżna Meghan
Fot. Getty Images

Księżna Meghan
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Konflikt księżnej Kate i księżnej Meghan

Wiele mówi się o konflikcie, który rzekomo ma istnieć pomiędzy Kate i Meghan, zwłaszcza w kontekście głośnego wywiadu, którego para Sussex udzieliła Oprah Winfery rok temu. Meghan powiedziała wówczas, że przed jej ślubem z Harrym Kate doprowadziła ją do płaczu, jednak potem przeprosiła. W rzeczywistości nie wiadomo, jak dokładnie wyglądają aktualnie relacje między Sussexami a Cambridge'ami. Pary w kościele usiadły osobno. 

Która z nich wyglądała lepiej? Naszym zdaniem można mówić o nich, jako o ikonach stylu, jednak królewska elegancja zdecydowanie bardziej pasuje do księżnej Kate. Meghan również podołała zadaniu, aczkolwiek mamy wrażenie, że nie czuje się w tej wersji najlepiej. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.