KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Znów łamie protokół, bo... postanawia żyć po swojemu. Stylizacja Meghan w ogniu krytyki!

Tak wygląda księżna XXI wieku!

Gabriela Czernecka 30 sierpnia 2018 19:58

Książęta Sussex, Meghan i Harry, wybrali się w środę na musical Hamilton w Victoria Palace Theatre w Londynie. Musical towarzyszył zbiórce pieniędzy na rzecz fundacji Sentebale, która została założona przez księcia Harry'ego. Pomaga ona najmłodszym nosicielom wirusa HIV w afrykańskim Lesotho. I choć spotkanie książęcej pary miało mieć szczytny cel nagłośnienia całej akcji, to dziś nikt nie mówi o niczym innym, jak o odważnej i wyjątkowo seksownej kreacji Meghan! Niewielu jednak wie, że to pewnego rodzaju.. demonstracja. Czego? Zobaczcie sami. 

Harry i Meghan na musicalu

Uwaga wszystkich skupiona była na księżnej Meghan i jej najnowszej stylizacji, która kompletnie odbiegała od tego, jakich zasad wymaga królewska etykieta. Zasady protokołu dla królowej Elżbiety II są wręcz świętością. Ta zawsze ich przestrzegała - od długości spódnicy po rajstopy czy odpowiedni kolor paznokci. Meghan nie zamierza jednak iść śladem królowej i księżnej Kate. Zamierza żyć po swojemu, czego z pewnością oznaką ma być jej najnowsza stylizacja. 

Tak odważne kreacje Meghan mieliśmy okazję podziwiać, gdy ta grała jeszcze w serialu Suits. Choć jej kariera aktorska dość szybko zaczęła się rozwijać, aktorka odmawiała mocno erotycznych i rozbieranych scen, ale nie szczędziła seksapilu prezentując się na czerwonym dywanie. Od momentu, gdy ogłoszono jej zaręczyny z księciem Harrym, tak odważne stylizacje Meghan odeszły w zapomnienie.

Seksowna stylizacja księżnej Meghan

Wydawałoby się, że krótkie spódniczki i wydekoltowane kreacje ma już za sobą, a tymczasem najnowszą stylizacją Meghan udowadnia, że nawet będąc księżną nie zamierza rezygnować ze swoich modowych przyzwyczajeń. Księżna założyła wyjątkowo kusą, czarną i opiętą mini, której długość była znacznie krótsza niż ta, jaką przewiduje królewska etykieta. 

Dekolt kreacji również był sporych rozmiarów, a ci bardziej spostrzegawczy zwrócili uwagę na to, że najprawdopodobniej Meghan nie miała nic pod spodem! Niektórzy już mówią, że Meghan jest księżną XXI wieku - przełamuje konwenanse, dostosowuje zasady protokołu pod siebie i nie boi się swoim stylem wyrażać własnej osobowości. To być może nie podoba się królowej, ale najwidoczniej nie zamierza ona ingerować w życie prywatne wnuka. Czy stylizacje Meghan staną się przyczyną konfliktu pomiędzy paniami? Zobaczymy... ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.