Kate, szpilki
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Wielka Brytania: Księżna Kate ma swój swój sposób na wysokie szpilki!

Cały dzień na obcasach to dla niej żaden problem!

Aleksandra Frankowska 18 stycznia 2022 13:27
Kate, szpilki
Fot. Getty Images

Gdyby wybierać obuwie, w którym najczęściej widywana jest księżna Kate, z pewnością byłyby to szpilki. Żona księcia Williama nosi je niemal przez cały czas, a trzeba przyznać, że jest to nie lada wyzwanie. Księżna nauczyła się jednak perfekcyjnie w nich chodzić i dbać jednocześnie o komfort swoich stóp. Trik, który stosuje wydaje się banalnie prosty, a mimo to, nie wszyscy wiedzą, że w taki sposób mogą ulżyć swoim stopom podczas noszenia szpilek.

ZOBACZ TEŻ: Wielka Brytania. Oto najdroższe kreacje księżnej Kate!

Kate Middleton uwielbia szpilki

Jej stylizacje kopiują kobiety z całego świata. Uznawana jest za ikonę stylu i jedną z najlepiej ubranych kobiet, nie tylko wśród monarchiń. Uwielbia eleganckie sukienki, dobrze skrojone płaszcze, ale również szpilki, w których zawsze porusza się z ogromną gracją. Chętnie nosi modele od Jimmy Choo, Manolo Blahnik, Chritian Louboutin czy Ralph Lauren. Co jakiś czas sięga również po szpilki z sieciówek, jak Zara czy H&M.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wielka Brytania: najpiękniejsze stylizacje księżnej Kate w kolorze niebieskim!

Jak księżna Kate nosi szpilki? Ten trik Was zaskoczy

Noszenie szpilek niemal przez cały dzień może być męczące. Ułożenie stopy na podwyższeniu jest bowiem dla niej nienaturalne, dlatego po pewnym czasie zaczynamy odczuwać ból, drętwienie i osłabienie. Księżna Kate, aby noszenie szpilek było wygodne, stosuje specjalne skórzane wkładki do butów marki Alice Bow. Są bardzo miękkie w dotyku, a ich wygląda pozwala ukryć je nawet w odkrytych sandałkach. Sekret tkwi w tym, że są one przyklejane do buta, dlatego nie mają prawa się przesuwać. Niekiedy mogliśmy też zobaczyć, że księżna Kate wspomaga się żelowymi paskami, naklejonymi na najbardziej wrażliwa miejsc stóp. W ten sposób jest w stanie spędzić w szpilkach długie godziny! 

Księżna Kate
Fot. Chris Jackson/Getty Images

Księżna Kate
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księżna Kate
Fot. Karwai Tang/WireImage

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?