EN_01501463_0024, Księżna Kate, 2021
Fot. Arthur Edwards/WPA Pool/Shutterstock/Rex Features/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate spotkała się z byłą dziewczyną Harry'ego. Po latach połączył je wspólny temat

„Była zachwycona, mogąc pomóc...”

Rafał Kowalski 18 lutego 2022 17:50
EN_01501463_0024, Księżna Kate, 2021
Fot. Arthur Edwards/WPA Pool/Shutterstock/Rex Features/East News

Od zakończenia związku Chelsy Davy i księcia Harry’ego minęło już 11 lat, ale historię ich związku pamięta większość Brytyjczyków. Zakochani mieli się pobrać, ale po kilku rozstaniach i powrotach do siebie zadecydowali, że najlepiej będzie pozostać znajomymi. Znajomymi są też do dziś Chelsy i księżna Kate. Według New Idea niedawno się spotkały. Po co?

Księżna Kate poprosiła o pomoc byłą Harry’ego

Według magazynu New Idea Kate Middleton i Chelsy Davy zawsze nadawały na tych samych falach. Okazuje się, że aż do dziś utrzymują kontakt. Na tyle silny, że w ostatnich tygodniach doszło do tajemniczego spotkania obu pań.

Bizneswoman nie tylko spędziła z księżną miły, prywatny czas, ale pomogła jej też jako ekspertka od podróży. Kate i William planują bowiem odwiedzić najgorętszy kontynent, a to właśnie na nim Chelsy zna się najlepiej. „Chelsy prowadzi luksusowe usługi turystyczne w Afryce, a William i Kate mają nadzieję zaplanować tam wspaniałą wspólną podróż. Chelsy ma dużo czasu dla Williama i Kate – w końcu był czas w jej życiu, kiedy zakładała, że ​​będą jej rodziną. Jest zachwycona, mogąc pomóc”, informują zagraniczni dziennikarze.

Mimo wszystko nie zabrakło czasu, by poplotkować też i o Harrym. Według informatorów, Chelsy widzi, jak bardzo jej były partner wydoroślał przy obecnej żonie. „Nie ma wielu ludzi na świecie, którzy znają Harry’ego tak dobrze jak Chelsy, a nawet ona zauważyła w nim dramatyczną zmianę, odkąd on poznał Meghan. Nie wygląda już na tego bezczelnego faceta, w którym się zakochała, który był bliski swojej rodzinie”, czytamy. Ex księcia mimo wszystko martwi się o jego teraźniejszość widząc, w jak wiele kłopotów wpakował się ostatnimi czasy. Szwagierka Harry’ego miała opowiedzieć Chelsy jego prawdziwą historię.

CZYTAJ TAKŻE: Wielka Brytania: Królowa Elżbieta II jest budzona w nietypowy sposób. Tę tradycję zapoczątkowano 175 lat temu!

Zdjęcia z 2006 roku

Chelsy Davy, Kate Middelton
Fot. Indigo/Getty Images

Chelsy Davy, książę Harry
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Czy Chelsy Davy i książę Harry mają kontakt po rozstaniu?

Był rok 2011, gdy po siedmiu latach związku zakochani postanowili przestać być razem. Wielu wróżyło im wspólną przyszłość, oczekiwano nawet ślubu, ale po latach Chelsy przyznała, że nie pasowała do Harry’ego.

Udowodniła sobie to np. podczas ślubu Kate i Williama, na który przybyła z Harrym jako jedni z zaproszonych. Przepych imprezy nie był w guście bizneswoman. „Zrozumiała, że to nie dla niej. Zobaczyła, na czym polega życie na świeczniku i stwierdziła, ze nie chce takiego życia. Miała dość nagonki dziennikarzy, przerażało ją to i ograniczało”, mówiła.

Zobacz też: The Princes and The Press: prywatny detektyw ujawnia, jak naruszał prywatność byłej dziewczyny Harry'ego

Wstrząsające fakty ujrzały światło dzienne

Z kolei w rozmowie z Time dodała, że bycie dziewczyną księcia paraliżowało ją. „To była jazda bez trzymanki: niekomfortowa, przerażająca i szalona. Kiedy sprawy stawały na ostrzu noża, to było nie do wytrzymania. Nie dawałam sobie rady (...). Usiłowałam żyć jak człowiek, a to było straszne. Istny obłęd. Dlatego chciałam wrócić do Afryki. Teraz mam święty spokój”, przyznawała.

Mimo wszystko byli zakochani pozostają w dobrych relacjach. Chelsy już jako singielka była nawet gościem wesela Harry’ego i Meghan.

Czy cała trójka spotka się jeszcze kiedyś? Czas pokaże. 

Chelsy Davy na ślubie Harry'ego, 2018

Chelsy Davy na ślubie Harry'ego, 2018
Fot. Pool/Max Mumby/Getty Images)

Chelsy Davy, Kate Middelton, 2008

Chelsy Davy, Kate Middelton, 2008
Fot. Antony Jones/UK Press via Getty Images

Chelsy Davy, 2011

Chelsy Davy, Kate Middelton, 2011
Fot. Martin Fraser/FilmMagic

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…