Marcin Brzeziński 21 czerwca 2017 18:00
1/20
Garderoba księcia Williama
Copyright @Getty Images
1/20

To, że księżna Kate jest ikoną stylu, jest faktem. Jej stylizacje zawsze budzą podziw i uznanie. My również analizowaliśmy jej kolejne publiczne wystąpienia, podziwialiśmy świetne wyczucie stylu i znakomite dopasowanie kreacji do okazji. Ale choć księżna Cambridge monopolizowała uwagę, w końcu ktoś spojrzał również na księcia Williama. I okazało się, że w jego garderobie zaszła wyraźna zmiana. A mówiąc wprost, książę William wygląda teraz dużo lepiej - dzisiaj kończy 35 lat i jest już stylowym mężczyzną! Dało się to przede wszystkim zauważyć na przykładzie… jego spodni. Zniknęły gdzieś workowate modele z nogawkami kładącymi się na butach. Nowe spodnie są lepiej dopasowane i nieco krótsze. Na tyle, że dało się nawet dostrzec fragment książęcej skarpetki! Zmienił się dół stylizacji, zmieniła się też góra. Zamiast obszernych marynarek, pojawiły się marynarki… o rozmiar mniejsze oraz kurtki, blezery i swetry.

 

Perfekcyjna para: księżna Kate i książę William.

 

Polecamy też: Co sądzicie o stylizacjach księżnej Kate z jej podróży do Kanady? Jest co podziwiać?

 

Kto za tym stoi?

Wobec takich symptomów tajemniczej przemiany, zwłaszcza brytyjskie media nie mogły pozostać obojętne. Przeprowadziły więc dyskretne śledztwo (wszak chodzi tu o rodzinę królewską!), które wykazało, że za pokojową rewolucję w garderobie księcia odpowiada niejaka Natasha Archer. Stylistka od dłuższego czasu zajmuje się kreacjami księżnej Kate. I to tak skutecznie, że księżna zapewniła sobie tytuł ikony stylu. No, może nie każdego stylu, ale królewskiego z całą pewnością! Archer jest zdolna, pracowita i bardzo lojalna. Księżna poprosiła ją więc jakiś czas temu by przeprowadziła  inspekcję również w szafie męża. Było to naprawdę konieczne. Brytyjskie bulwarówki pisały przecież do znudzenia, że książę William wygląda przy swojej świetnie ubranej żonie, jak… pośrednik nieruchomości!

 

Stylistka Natasha Archer odpowiada za garderobę księżnej Kate i księcia Williama.

 

Polecamy też: Torebki Diany, Kate i królowej Elżbiety to nie zwyczajne dodatki. Mają sekretne zastosowanie!

 

Narodowa wdzięczność

Zwłaszcza za jedno posunięcie Natasha Archer wychwalana jest pod niebiosa. Udało jej się sprawić, że w tajemniczych okolicznościach zginęły gdzieś ukochane białe buty sportowe księcia. W tym modelu marki Asics William pojawił się przez prawie dziesięć lat i co najgorsze, uważał… że pasują prawie do wszystkiego! Wobec takiego osiągnięcia, fakt że Archer udało się wprowadzić do garderoby księcia lniane marynarki marki J.Crew oraz swetry Jaeger i Reiss wydaje się naprawdę drugorzędny! Jak mówią dobrze poinformowane źródła, Archer nie skończyła swojej delikatnej misji i wszystko jeszcze przed nami. A zatem poczekamy… zobaczymy! Zobaczcie stylizacje księcia Williama w naszej galerii!

 

Książe William jeszcze w swoich ulubionych butach sportowych marki Asics.

 

Zobacz także: „Smuci mnie, że nigdy nie pozna wnucząt”. Książę William w poruszającym wywiadzie o stracie matki

3/20
Garderoba księcia Williama
Copyright @Getty Images
3/20
6/20
Garderoba księcia Williama
Copyright @Getty Images
6/20
9/20
Garderoba księcia Williama
Copyright @Getty Images
9/20
12/20
Garderoba księcia Williama
Copyright @Getty Images
12/20
15/20
Garderoba księcia Williama
Copyright @Getty Images
15/20
18/20
Garderoba księcia Williama
Copyright @Getty Images
18/20

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.