Zobaczcie jej kontrowersyjne stylizacje!

Sabina Zięba 21 października 2020 13:15

W ostatnim czasie Kim Kardashian zaczęła uchodzić za ikonę stylu. Choć jeszcze kilka lat temu miała bardzo wulgarny gust, który w znacznym stopniu odsłaniał jej sylwetkę, obecnie stara się śledzić najnowsze trendy i stosować je w bardziej wysmakowany sposób. Duży wpływ miał na to Kanye West, który swego czasu po prostu wyczyścił jej szafę i zapełnił ją nowymi, markowymi rzeczami. W jednym z wywiadów celebrytka wyznała, że wiele zawdzięcza również Riccardo Tisci oraz Olivierowi Rousteingowi, którzy dali jej szansę, porozmawiali o fasonach oraz nauczyli tego, jak zestawiać ze sobą ubrania. 

Kim nadal podkreśla swoją kształtną figurę, ale w taki sposób, by wyglądało to równocześnie seksownie, minimalistycznie i z klasą. Nie boi się odważnych i zwracających uwagę zestawów. Pokochała spodenki rowerowe, które nosi na co dzień, dzięki czemu wprowadziła ten trend na ulice. Miesza elegancki styl ze sportowym i jest świetną chodzącą reklamą ubrań zaprojektowanych przez swojego męża. Chodzi w szpilkach, ale równie często można ją zobaczyć w sportowych sneakersach. Co ciekawe, wszelkie problemy z dopasowaniem kreacji rozwiązuje jej prywatny krawiec, któremu płaci miliony.

A Wy lubicie styl Kim Kardashian? Zobaczcie jej stylizacje w naszej galerii!  

1/8
Copyright @Rex Features / East News
1/8

W jednobarwnych kreacjach o zazwyczaj prostych krojach Kardashian wygląda naprawdę doskonale! 

2/8
Copyright @Edward Opi / SplashNews.com / East News
2/8

Uwielbia podkreślać swoje kształty.

3/8
styl Kim Kardashian
Copyright @Getty Images
3/8

Śledzi najnowsze trendy.

4/8
Copyright @AM / SplashNews.com, East News
4/8

Zawsze wie, jaki wzór, fason czy barwa jest trendy.

5/8
Copyright @PG/Bauer Griffin/East News
5/8

Nie boi się kontrowersyjnych zestawów.

6/8
Copyright @AM / SplashNews.com, East News
6/8

Często, gdy stawia na mocny kolor, to nie dobiera żadnych dodatków i gładko związuje włosy.

7/8
Copyright @SplashNews.com/EAST NEWS
7/8

Jej obecny gust to zasługa głównie Kanyego Westa.

8/8
styl Kim Kardashian
Copyright @Getty Images
8/8

Lubicie jej styl? 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.