Ile wart jest jej majątek?

Konrad Szczęsny 7 kwietnia 2021 16:57

Kim Kardashian skandalem wkroczyła do świata show-biznesu w 2007 r. za sprawą kultowej już dzisiaj sekstaśmy. Teraz oficjalnie została miliarderką trafiając na listę magazynu Forbes. Ile zarabia najsłynniejsza celebrytka na świecie? 

Kim Kardashian: zarobki

Kim Kardashian niewątpliwie czerpie zyski z publikacji na swoich mediach społecznościowych. Już w 2015 roku media donosiły, że za jeden wpis na Twitterze celebrytki trzeba zapłacić 25 tysięcy dolarów. Na Instagramie były to kwoty rzędu pół miliona dolarów. Przypomnijmy, że Kim na Instagramie obserwuje 213 milionów osób.

Ile zarabia? Kim Kardashian

Należy też wspomnieć o reality show Z kamerą u Kardashianów, grze Kim Kardashian Hollywood i albumie, w którym opublikowany selfie gwiazdy, które wcześniej nie trafiły do mediów. Kim czerpie także dochody z udziałów z firmy KKW Beauty i marki odzieżowej Skims.

Zobacz także: To już oficjalne: Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. „Miała go po prostu dość!”

1/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News / Instagram
1/7

Kim Kardashian uchodzi za jedną z tych celebrytek, które uwielbiają chwalić się pieniędzmi i bogactwem w Internecie. Wiele razy stylizacje, w których pojawiała się publicznie, wywoływały wiele kontrowersji, zaś media i portale plotkarskie pieczołowicie wyliczały, ile setek tysięcy dolarów gwiazda ma na sobie. 

2/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News
2/7

Kim Kardashian West już oficjalnie została miliarderką. Celebrytka zadebiutowała na liście Forbesa, jej majątek jest wyceniany na ponad miliard dolarów. Kim zawdzięcza miejsce na liście rozwojowi firm KKW Beauty i Skims. Ogrom wpływów do budżetu stanowił także telewizyjny show i reklamy. 

3/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News
3/7

Udziały Kim w firmie KKW Beauty wyceniane są na 500 mln dolarów. Celebrytka założyła markę w 2017 roku, a później znana na rynku kosmetycznym spółka Coty wykupiła 20 procent udziałów za miliard dolarów.

4/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News
4/7

Natomiast firma odzieżowa Skims wyceniana jest na więcej niż 500 mln dolarów. Zatem udziały Kim wyceniane są na około 225 mln dolarów. Celebrytka jest też w trakcie rozwodu z raperem Kanye Westem, a jego majątek Bloomberg wycenia na 6,6 mld dol.

5/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News
5/7

Już w 2014 r. wartość majątku Kim oszacowano na około 40 milionów dolarów, zaś Kanye'a Westa na 90. Mówiło się też, że na swoim pierwszym ślubie z Krisem Humphriesem zarobiła 18 milionów dolarów. Całe małżeństwo było traktowane jak kontrakt reklamowy. Para rozwiodła się po 72 dniach od ślubu.

6/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News
6/7

Jednak w znacznej części majątek Kardashianów to zasługa zmarłego w 2003 r. Roberta: prawnika i przedsiębiorcy. Miał on zostawić w spadku żonie i dzieciom aż 100 milionów dolarów.

7/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News
7/7

Należy też pamiętać o samochodach, gotówce, nieruchomościach, strojach, biżuterii... i zleceniach specjalnych. W 2011 roku zarobiła z kolei 600 tysięcy dolarów na… nocy sylwestrowej. Uświetniła swoją obecnością przywitanie nowego roku w jednym z klubów.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?