Ile wart jest jej majątek?

Konrad Szczęsny 7 kwietnia 2021 16:57

Kim Kardashian skandalem wkroczyła do świata show-biznesu w 2007 r. za sprawą kultowej już dzisiaj sekstaśmy. Teraz oficjalnie została miliarderką trafiając na listę magazynu Forbes. Ile zarabia najsłynniejsza celebrytka na świecie? 

Kim Kardashian: zarobki

Kim Kardashian niewątpliwie czerpie zyski z publikacji na swoich mediach społecznościowych. Już w 2015 roku media donosiły, że za jeden wpis na Twitterze celebrytki trzeba zapłacić 25 tysięcy dolarów. Na Instagramie były to kwoty rzędu pół miliona dolarów. Przypomnijmy, że Kim na Instagramie obserwuje 213 milionów osób.

Ile zarabia? Kim Kardashian

Należy też wspomnieć o reality show Z kamerą u Kardashianów, grze Kim Kardashian Hollywood i albumie, w którym opublikowany selfie gwiazdy, które wcześniej nie trafiły do mediów. Kim czerpie także dochody z udziałów z firmy KKW Beauty i marki odzieżowej Skims.

Zobacz także: To już oficjalne: Kim Kardashian i Kanye West rozwodzą się. „Miała go po prostu dość!”

1/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News / Instagram
1/7

Kim Kardashian uchodzi za jedną z tych celebrytek, które uwielbiają chwalić się pieniędzmi i bogactwem w Internecie. Wiele razy stylizacje, w których pojawiała się publicznie, wywoływały wiele kontrowersji, zaś media i portale plotkarskie pieczołowicie wyliczały, ile setek tysięcy dolarów gwiazda ma na sobie. 

2/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News
2/7

Kim Kardashian West już oficjalnie została miliarderką. Celebrytka zadebiutowała na liście Forbesa, jej majątek jest wyceniany na ponad miliard dolarów. Kim zawdzięcza miejsce na liście rozwojowi firm KKW Beauty i Skims. Ogrom wpływów do budżetu stanowił także telewizyjny show i reklamy. 

3/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News
3/7

Udziały Kim w firmie KKW Beauty wyceniane są na 500 mln dolarów. Celebrytka założyła markę w 2017 roku, a później znana na rynku kosmetycznym spółka Coty wykupiła 20 procent udziałów za miliard dolarów.

4/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News
4/7

Natomiast firma odzieżowa Skims wyceniana jest na więcej niż 500 mln dolarów. Zatem udziały Kim wyceniane są na około 225 mln dolarów. Celebrytka jest też w trakcie rozwodu z raperem Kanye Westem, a jego majątek Bloomberg wycenia na 6,6 mld dol.

5/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News
5/7

Już w 2014 r. wartość majątku Kim oszacowano na około 40 milionów dolarów, zaś Kanye'a Westa na 90. Mówiło się też, że na swoim pierwszym ślubie z Krisem Humphriesem zarobiła 18 milionów dolarów. Całe małżeństwo było traktowane jak kontrakt reklamowy. Para rozwiodła się po 72 dniach od ślubu.

6/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News
6/7

Jednak w znacznej części majątek Kardashianów to zasługa zmarłego w 2003 r. Roberta: prawnika i przedsiębiorcy. Miał on zostawić w spadku żonie i dzieciom aż 100 milionów dolarów.

7/7
Kim Kardashian, Kanye West, North West
Copyright @East News
7/7

Należy też pamiętać o samochodach, gotówce, nieruchomościach, strojach, biżuterii... i zleceniach specjalnych. W 2011 roku zarobiła z kolei 600 tysięcy dolarów na… nocy sylwestrowej. Uświetniła swoją obecnością przywitanie nowego roku w jednym z klubów.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.