Jak oceniacie stylizacje córki Kim Kardashian i Kanye Westa?

Marcin Brzeziński 5 marca 2020 14:29

Kim Kardashian i Kanye West zabrali swoje dzieci na Tydzień Mody w Paryżu. A jedno z nich stało się sensację tej imprezy. W czasie pokazu najnowszej kolekcji ubrań projektu Westa, czyli Yeezy Season 8, który miał miejsce przed budynkiem Francuskiej Partii Komunistycznej zaprojektowanym przez Oscara Niemeyera na wybiegu pojawiła się 6-letnia North West. Dziewczynka wykonała utwór What I Do amerykańskiej influencerki ZaZa. Występ ten w zależności od tego, jaki mamy stosunek do rapujących dzieci można było uznać bądź za uroczy, bądź za irytujący. Ale nie tylko umiejętności wokalne sześciolatki sprawiły, że stała się ona prawdziwą gwiazdą paryskiego Tygodnia Mody.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#kanyewest #yeezyseason #8

Post udostępniony przez Kanye West (@kanyew.est)

North West stylizacje z Paryża. Mała królowa Tygodnia Mody

Uwagę przykuwały również stylizacje córki Kim Kardashian i Kanye Westa. Szeroko komentowano zwłaszcza, strój w którym dziewczynka pojawiła się na koncerto-nabożeństwie zorganizowanym przez jej ojca w słynnym Theatre Des Bouffes Du Nord. Na stylizację North West złożyły się tego dnia srebrny golf, czarna skórzana marynarka, oversizowe czarne skórzane spodnie oraz czarne kowbojki. Nie zapominajmy też o ekscentrycznym makijażu i przybraniu włosów. Można powiedzieć, że ten zestaw korespondował w pewien sposób ze strojem jej matki. Kim Kardashian wybrała się bowiem na Sunday Service Kanye Westa w lateksowym, obcisłym kostiumie w kolorze musztardy z kolekcji Balmain. A dodała do niego torebkę Balmain B-buzz 19 i złote sandałki na szpilce. Zobaczcie również inne stylizacje 6-letniej North West, które sprawiły, że fotoreporterzy w Paryżu nie spuszczali z niej oczu. Czy rośnie nam nowa gwiazda czerwonych dywanów? A może jeszcze stanowczo za wcześnie na podobne popisy na Tygodniach Mody? Jak sądzicie? 

1/4
Stylizacje North West córki Kim Kardashian z Paryża 2020
Copyright @Getty Images
1/4

North West w ekscentrycznej skórzanej stylizacji.

2/4
Stylizacje North West córki Kim Kardashian z Paryża 2020
Copyright @East News
2/4

North West w pomarańczowym total looku. Zaskoczeni? To przecież najmodniejszy kolor sezonu!

3/4
Stylizacje North West córki Kim Kardashian z Paryża 2020
Copyright @ons.pl
3/4

Tym razem North West wybrała zwierzęce printy i modny kożuszek.

4/4
Stylizacje North West córki Kim Kardashian z Paryża 2020
Copyright @East News
4/4

North West przed paryskim pokazem ubrań projektu jej taty Kanye Westa. Oczywiście w zestawie z kolekcji jego marki Yeezy.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.