Zobaczcie jego stylizacje!

Sabina Zięba 5 kwietnia 2020 17:45

Styl Pharrella Williamsa od lat podziwiany jest przez znawców mody. 47-letni obecnie piosenkarz już w 2015 roku został doceniony przez Council of Fashion Designers of America i otrzymał statuetkę porównywaną do modowych Oscarów. Amerykański dziennikarz, Shea Serrano, w jednym z felietonów stwierdził, że Pharrell kłamie na temat swojego wieku, bo według jego obliczeń, producent ma ok. 90 lat. To dlatego, że ciężko sobie wyobrazić, by osiągnął tak wiele w tak młodym wieku.

W ostatnich latach artysta współpracował m. in. z Chanel (obok Kristen Stewart, Cary Delevingne i Caroline de Maigret został twarzą kampanii reklamowej... torebek), Louis Vuitton (we współpracy z Camille Miceli stworzył kolekcję biżuterii Blason) czy Moncler (zaprojektował puchowe męskie kurtki oraz uniseksowe okulary). 

Nigdy nie bał się odważnych zestawień i awangardowych dodatków. Kocha denim, mocne kolory oraz oryginalne obuwie. Perfekcyjnie łączy elegancję ze stylem sportowym. Zobaczcie jego stylizacje! Myślicie, że może nas czymś jeszcze zaskoczyć?  

1/5
Copyright @East News
1/5

2/5
Copyright @East News
2/5

3/5
Copyright @Instagram
3/5

4/5
Copyright @East News
4/5

5/5
Copyright @East News
5/5

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.