Oto jego najlepsze looki

Sabina Zięba 5 kwietnia 2022 14:05

Styl Pharrella Williamsa od lat podziwiany jest przez znawców mody. 49-letni obecnie piosenkarz już w 2015 roku został doceniony przez Council of Fashion Designers of America i otrzymał statuetkę porównywaną do modowych Oscarów. Amerykański dziennikarz, Shea Serrano, w jednym z felietonów stwierdził, że Pharrell kłamie na temat swojego wieku, bo według jego obliczeń, producent ma ok. 90 lat. To dlatego, że ciężko sobie wyobrazić, by osiągnął tak wiele w tak młodym wieku.

Współpraca z Chanel

W ostatnich latach artysta współpracował m. in. z Chanel (obok Kristen Stewart, Cary Delevingne i Caroline de Maigret został twarzą kampanii reklamowej... torebek), Louis Vuitton (we współpracy z Camille Miceli stworzył kolekcję biżuterii Blason) czy Moncler (zaprojektował puchowe męskie kurtki oraz uniseksowe okulary). Mimo wszystko, marka Chanel od lat wybiera Pharella jako swojego oficjalnego ambasadora, a sam muzyk nigdy nie ukrywał, że przyjaźnił się z Karlem Lagerfeldem, jednym z największych dyrektorów kreatywnych marki. Brał udział w licznych pokazach Chanel, również jako model, między innymi w tych najbardziej charakterystycznych, inspirowanych starożytnym Egiptem. 

Współpraca z marką Adidas

W 2020 roku Williams odnowił współpracę z Adidasem. Z pewnością wszyscy pamiętacie słynną kolekcję butów Superstar. Kolejna kolekcja, którą stworzył wraz ze sportową marką, to Superstar Primeknit w kilku różnych wersjach kolorystycznych. Kultowe modele ponownie zrobiły ogromne wrażenie na klientach oraz fanach. Były kolorowe, pełne życia i energii, zupełnie, jak w piosence Happy!

Kapelusze od Vivienne Westwood

Nie można przejść obojętnie obok głównego znaku rozpoznawczego Pharrella Williamsa, czyli kapeluszy. Artysta szczególnie upodobał sobie te projektu Vivienne Wastwood. Wysokie, wojskowe, z lekkimi zniekształceniami, stały się jego ulubionym elementem stylizacyjnym. Co ciekawe, są one dla Williamsa tak ważne, że zawsze wozi je ze sobą w specjalnych pudełkach, aby żaden z nich nie uległ zniszczeniu. Dodają mu nonszalancji, a w połączeniu z jego sportową elegancją wyglądają po prostu szałowo. Chyba nie ma trasy koncertowej, podczas której Williams nie pojawiłby się w nich chociaż jeden raz.

Nigdy nie bał się odważnych zestawień i awangardowych dodatków. Kocha denim, mocne kolory oraz oryginalne obuwie. Perfekcyjnie łączy elegancję ze stylem sportowym. To w końcu on pojawił się pewnego razu podczas Oscarów... w shortach! Można? Pharrell Williams udowadnia, że TAK! Zobaczcie jego stylizacje! Myślicie, że może nas czymś jeszcze zaskoczyć?  

1/9
Copyright @East News
1/9

Luźny, nonszalancki styl to znak rozpoznawczy Pharrella.

2/9
Copyright @East News
2/9

Chętnie nosi shorty, które zestawia zarówno ze sportowymi, jak i eleganckimi ubraniami.

3/9
Copyright @Instagram
3/9

W każdej stylizacji lubi czuć się po prostu sobą.

4/9
Copyright @East News
4/9

Ikona stylu? Tak, to zdecydowanie najlepsze określenie dla Pharrella Williamsa.

5/9
Copyright @East News
5/9

Nadruki i loga - uwielbia eksponować je na swoich ubraniach.

6/9
Pharrell Williams
Copyright @Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images
6/9

Wybiera elementy zwracające uwagę, jak chociażby okulary.

7/9
Pharrell Williams
Copyright @ Dimitrios Kambouris/Getty Images for The Met Museum/Vogue
7/9

Podczas MET Gali nie szokuje, ale zachwyca klasą.

8/9
Pharrell Williams
Copyright @Getty Images
8/9

W 2014 roku Pharrell Williams pojawił się na gali wręczenia Oscarów... w eleganckich shortach. Tylko on tak potrafi!

9/9
Pharrell Williams
Copyright @Getty Images
9/9

Uwielbia kapelusze, zwłaszcza te projektu Vivienne Westwood, które dodają mu nonszalancji.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.