KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Elżbieta II jest wściekła na Meghan Markle z powodu... modowych wyborów?!

Brytyjska królowa wydała jej kategoryczny zakaz

Konrad Szczęsny 27 lipca 2018 07:29

Odkąd Meghan Markle została narzeczoną księcia Harry'ego, zalicza wpadkę za wpadką. Do tej pory uchodziły jej one na sucho, głównie dlatego, że jest ulubienicą Elżbiety II. Niestety, wszystko wskazuje na to, że miarka się przebrała i brytyjska królowa wydała żonie swojego wnuka ścisłe wytyczne dotyczące tego, jak ma się ubierać, szczególnie w sytuacjach oficjalnych!

Królowa Elżbieta II zabroniła Meghan Markle nosić... spodnie?

Okazuje się, że w mniemaniu monarchini styl Meghan Markle jest zbyt swobodny i według niej nie przystoi osobie, która jest członkiem królewskiego dworu. Czarę goryczy przelała stylizacja z gali Endevour Awards. Żona księcia Harry'ego wybrała na tę okazję komplet od Alexandra McQueena. Ta z pozoru niewinna stylizacja rozsierdziła Elżbietę II, która wydała byłej aktorce zakaz dotyczący tego, w co ma się ubierać!

„Meghan wie, że musi przestać ubierać się jak gwiazda Hollywood i zacząć nosić się jak księżna. Chciała założyć garnitur, ale Harry stwierdził, że nie jest on wystarczająco tradycyjny”, wyjawiła w rozmowie z Daily Mail osoba z królewskiego dworu.

Czy to przesada czy może Meghan Markle faktycznie nie pasuje stylem ubioru do brytyjskiego dworu?  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.