To nie żart, monarchini ma do nich ogromną awersję

Konrad Szczęsny 22 lipca 2018 19:31

Po czosnku przyszedł czas na... buty! Królowa Elżbieta II słynie z tego, że dużą wagę przywiązuje nie tylko do etykiety, lecz także do przyzwyczajeń, które wykształciła w osobach ze swojego otoczenia przez lata panowania na brytyjskim dworze. Według najnowszych informacji, monarchini nie toleruje jednego rodzaju obuwia i zabroniła noszenia go księżnej Kate oraz księżnej Meghan!

Księżna Kate i księżna Meghan otrzymały od królowej zakaz chodzenia w butach na koturnie

To nie żart! Rewelacje te podał OK! Magazine. Informator gazety podkreśla, że królowa Elżbieta II ma wyjątkową awersję do tego rodzaju obuwia.

Jej zdaniem buty na koturnie są po prostu brzydkie i mało eleganckie, zaś ich noszenie na pewno nie przystoi damie z wyższych sfer. Żadna z osób, które regularnie widują się z królową, nie zamierza łamać tego zakaz i pokornie zakłada taki rodzaj obuwia, który nie drażni brytyjskiej monarchini. 

Księżna Kate uwielbia buty na koturnach!

Jednak stosowanie się do tego zakazu z bólem serca przychodzi małżonce księcia Williama. Okazuje się, że księżna Kate wprost uwielbia ten typ obuwia! Co więcej, uważa go za modny i funkcjonalny oraz... ładny, dlatego gdy tylko może sobie na to pozwolić, zrzuca szpilki na rzecz butów na koturnie. Oczywiście musi mieć wówczas pewność, że królowej nie ma w pobliżu. Gdy decyduje się na ten typ obuwia w trakcie pełnienie obowiązków, dba zawsze o to, by były to uroczystości o mniej oficjalnym charakterze.

Do tej pory księżna Meghan nie założyła jeszcze butów na wysokiej platformie. Czy niebawem i ona ulegnie ich urokowi?

Jesteś zdziwiona tym zakazem królowej Elżbiety II?  

1/5
Księżna Kate, księżna Meghan, Wimbledon, Kate i Meghan, Kate Middleton, Meghan Markle
Copyright @East News
1/5

Królowa Elżbieta II zabroniła księżnej Meghan oraz księżnej Kate nosić butów na koturnie.

2/5
Księżna Kate i księżna Meghan bez mężów na Wimbledonie. Mowa ciała, gestu, prawda o ich relacji
Copyright @East News
2/5

Królowa Elżbieta II twierdzi podobno, że są one brzydkie i mało eleganckie, dlatego ich noszenie nie przystoi osobom w wyższych sfer.

3/5
Księżna Kate i księżna Meghan bez mężów na Wimbledonie. Mowa ciała, gestu, prawda o ich relacji
Copyright @East News
3/5

To duży cios przede wszystkim dla księżnej Kate, która ma odmienne zdanie na temat butów na koturnie niż królowa Elżbieta II.

4/5
Księżna Meghan Markle i królowa Elżbieta II
Copyright @East News
4/5

Nie wiadomo natomiast, jaki stosunek do butów na koturnie ma księżna Meghan.

5/5
Księżna Kate księżna Meghan styl
Copyright @Getty Images
5/5

Czy pewnego dnia księżna Meghan oraz księżna Kate pojawią się publicznie w butach na koturnie w obecności królowej Elżbiety II?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.