KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Królowa Elżbieta II zabroniła księżnej Kate i księżnej Meghan nosić te buty!

To nie żart, monarchini ma do nich ogromną awersję

Konrad Szczęsny 22 lipca 2018 19:31

Po czosnku przyszedł czas na... buty! Królowa Elżbieta II słynie z tego, że dużą wagę przywiązuje nie tylko do etykiety, lecz także do przyzwyczajeń, które wykształciła w osobach ze swojego otoczenia przez lata panowania na brytyjskim dworze. Według najnowszych informacji, monarchini nie toleruje jednego rodzaju obuwia i zabroniła noszenia go księżnej Kate oraz księżnej Meghan!

Księżna Kate i księżna Meghan otrzymały od królowej zakaz chodzenia w butach na koturnie

To nie żart! Rewelacje te podał OK! Magazine. Informator gazety podkreśla, że królowa Elżbieta II ma wyjątkową awersję do tego rodzaju obuwia.

Jej zdaniem buty na koturnie są po prostu brzydkie i mało eleganckie, zaś ich noszenie na pewno nie przystoi damie z wyższych sfer. Żadna z osób, które regularnie widują się z królową, nie zamierza łamać tego zakaz i pokornie zakłada taki rodzaj obuwia, który nie drażni brytyjskiej monarchini. 

Księżna Kate uwielbia buty na koturnach!

Jednak stosowanie się do tego zakazu z bólem serca przychodzi małżonce księcia Williama. Okazuje się, że księżna Kate wprost uwielbia ten typ obuwia! Co więcej, uważa go za modny i funkcjonalny oraz... ładny, dlatego gdy tylko może sobie na to pozwolić, zrzuca szpilki na rzecz butów na koturnie. Oczywiście musi mieć wówczas pewność, że królowej nie ma w pobliżu. Gdy decyduje się na ten typ obuwia w trakcie pełnienie obowiązków, dba zawsze o to, by były to uroczystości o mniej oficjalnym charakterze.

Do tej pory księżna Meghan nie założyła jeszcze butów na wysokiej platformie. Czy niebawem i ona ulegnie ich urokowi?

Jesteś zdziwiona tym zakazem królowej Elżbiety II?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.