Księżna Kate
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Ulubione trampki księżnej Kate w promocji! Kupisz je również w Polsce

Kate jest wierną fanką tej marki

Aleksandra Frankowska 29 kwietnia 2022 13:27
Księżna Kate
Fot. Getty Images

O tym, że księżna Kate prócz eleganckich stylizacji i szpilek, uwielbia również sneakersy pisaliśmy już wielokrotnie. Teraz jej ulubione trampki marki Superga są dostępne w promocyjnej cenie na Amazon. Możecie zamówić je również do Polski. Wiemy, co tak bardzo ujęło księżną dokładnie w tym modelu.

ZOBACZ TEŻ: Ulubione trampki księżnej Kate to idealne buty na wiosnę 2021!

Ulubione trampki księżnej Kate w promocyjnej cenie

Wiosenna wyprzedaż na Amazon to prawdziwa gratka dla fanów stylu księżnej Kate. Jej ulubione sneakersy marki Superga są teraz dostępne w promocyjnej cenie. Można zamówić je również do Polski. Warto się spieszyć, bo rozmiary rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki.

Księżna Kate
Fot. Antony Jones/Getty Images

Model Superga 2750 Cotu Classic w białym kolorze to ulubione sportowe obuwie księżnej Kate. Monarchini od lat pokazuje się w stylizacjach, do których dobiera słynne trampki, robiąc tym samym niesamowitą promocję kultowej już marce. Żona księcia Williama chętnie zestawia je z jeansami i elegancką marynarką, ale również z legginsami i dresami, na bardziej outdoorowe wyjścia. Co ciekawe, model tych trampek uwielbiała również księżna Diana, która w 1997 roku dała się sfotografować w ich granatowej wersji.

Superga teraz dostępne w super cenie

Na portalu Amazon można kupić teraz trampki Superga w świetnej cenie. Z 50 funtów, cena została obniżona na 39,99. Fanki stylu księżnej Kate zacierają już ręce na swoje zamówienia, bowiem ten kultowy model pasuje dosłownie do wszystkiego. Kate uwielbia ich uniwersalizm, prostotę i minimalizm.

CZYTAJ TEŻ: Tajniki casualowego stylu księżnej Kate

Superga
Fot. Superga

Zdecydowanie jesteśmy fanami stylu księżnej Kate, zwłaszcza w wydaniu sportowej elegancji. 

Księżna Kate
Fot. Andy Buchanan - WPA Pool/Getty Images

Księżna Kate
Fot. Jack Hill - WPA Pool/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.