Poznajcie szczegóły uroczystości

Gabriela Czernecka 7 sierpnia 2018 08:57

Ślub księżniczki Eugenii już 12 października 2018 roku. Wnuczka królowej Elżbiety II stanie na ślubnym kobiercu wraz ze swym wieloletnim partnerem, Jackiem Brooksbankiem. Ślub pary już wzbudza zainteresowanie fanów rodziny królewskiej na całym świecie, bowiem co niekórzy twierdzą, że to wydarzenie będzie… wierną kopią ślubu Harry’ego i Meghan. Czy aby na pewno? Sprawdzamy!

Ślub księżniczki Eugenii: szczegóły

To będzie druga tak duża uroczystość w royal family w tym roku! 19 maja 2018 roku sakramentalne tak powiedzieli sobie książę Harry i (dziś już księżna) Meghan. W tym roku odbyły się także narodziny trzeciego dziecka Kate i Williama, księcia Louisa. Wygląda na to, że ten rok w rodzinie królewskiej obfituje w wielkie wydarzenia. A przed nami jeszcze druga połowa 2018 roku! 12 października fani royal family będą świadkami kolejnego królewskiego ślubu.

Sakramentalne tak powiedzą sobie wnuczka królowej Elżbiety II, księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank. Kim jest narzeczony księżniczki Eugenii? Jack Brooksbank jest menadżerem klubu nocnego w Londynie i organizatorem imprez. Para poznała się sześć lat temu podczas jazdy na nartach w szwajcarskim kurorcie Verbier. Za pośrednictwem Instagrama poinformowali o swoich zaręczynach, gdzie zamieścili również dwie zaręczynowe fotografie.

Podobno młodzi kochankowie zaręczyli się już we wrześniu ubiegłego roku, podczas wakacji w Nicaragua. Błogosławieństwo od królowejotrzymali podczas obchodów 32. urodzin księcia Harry'ego. Księżniczka Eugenia (28 lat)  i Jack Brooksbank (31 lat) są razem od ponad sześciu lat. Ich związek musiał jednak przetrwać próbę czasu - księżniczka pracowała na Manhattanie, a jej ukochany przebywał wtedy kilka tysięcy kilometrów dalej.

Para ogłosiła swoje zaręczyny 22 stycznia 2018 roku. Taką informację na social mediach zamieścił wówczas Pałac Kensington. Przygotowania do ślubu Eugenii ruszyły już pełną parą i co rusz docierają do mediów szczegóły tej uroczystości. 

Wielu dopatrzyło się jednak masy podobieństw do ślubu Harry'ego i Meghan. I choć wiadomo, że śluby w rodzinie królewskiej okraszone są tradycją, której pary młode muszą przestrzegać to faktycznie, nie da się nie zauważyć, że księżniczka Eugenia inspiruje się ślubem kuzyna. 

Ślub Eugenii a ślub Harry'ego: podobieństwa i różnice 

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank powiedzą sobie sakramentalne tak 12 października 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. W tym samym miejscu pięć miesięcy wcześniej miłość przyrzekali sobie Harry i  Meghan. Podobnie jak kuzyn, Eugenia wraz z mężem zaprezentuje się fanom rodziny królewskiej tuż po ceremonii. Para uda się na przejażdżkę karetą tą samą trasą.

Młodzi kochankowie wystosowali również identyczne zaproszenia, co Meghan i Harry. Eugenia i Jack zamieścili oświadczenie, w którym zapraszają na ślub członków organizacji charytatywnych i wszystkich tych, którzy chcą być z nimi w tym szczególnym dniu. Szczęśliwi posiadacze biletów na ślub Eugenii, a będzie ich aż 1200, będą mogli z bliska podziwiać m.in. jej suknię ślubną. „Jack i ja jesteśmy podekscytowani, że możemy zaprosić ludzi do obejrzenia naszego ślubu na terenie zamku Windsor”, czytamy na Instagramie księżniczki. 

Przypuszcza się, że druhną na ślubie księżniczki Eugenii będzie jej starsza siostra, księżniczka Beatrycze. Wśród gości przewiduje się, że pojawią się bliskie przyjaciółki Eugenii: Cressida Bonas (była dziewczyna księcia Harry'ego), Holly Branson (córka brytyjskiego miliardera), Chelsy Davy (była dziewczyna księcia Harry'ego), oraz gwiazdy: Ellie Goulding (znana piosenkarka), Cara Delevingne (modelka), James Blunt z żoną (wokalista), Karlie Kloss (modelka). 

Możliwe, że na ślubie pojawi się także Pippa Middleton (siostra księżnej Kate), ale jej obecność stoi pod znakiem zapytania, bowiem w podobnym czasie ma wyznaczony termin porodu. Według brytyjskich mediów ślub Eugenii i ślub Harry'ego z pewnością będą konkurować o tytuł najważniejszych wydarzeń 2018 roku.

Z pewnością najbardziej wyczekiwaną nowiną będzie suknia ślubna księżniczki Eugenii. Czy ślub wnuczki królowej przebije wydarzenie sprzed miesięcy? Dowiemy się już niebawem!  

1/5
eugenia ulubiony bronzer
Copyright @materiały prasowe
1/5

Ślub księżniczki Eugenii już 12 października 2018 roku. Wnuczka królowej Elżbiety II stanie na ślubnym kobiercu wraz ze swym wieloletnim partnerem, Jackiem Brooksbankiem.

2/5
Księżniczka Eugenia
Copyright @East News
2/5

Ślub Eugenii już wzbudza zainteresowanie fanów rodziny królewskiej na całym świecie, bowiem co niektórzy twierdzą, że to wydarzenie będzie… wierną kopią ślubu Harry’ego i Meghan. Czy aby na pewno? Sprawdzamy!

3/5
ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle
Copyright @Getty Images
3/5

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank powiedzą sobie sakramentalne tak 12 października 2018 roku w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. W tym samym miejscu pięć miesięcy wcześniej miłość przyrzekali sobie Harry i  Meghan.

4/5
Protokół królewski: Meghan i Harry
Copyright @East News
4/5

Podobnie jak kuzyn, Eugenia wraz z mężem zaprezentuje się fanom rodziny królewskiej tuż po ceremonii. Para uda się na przejażdżkę karetą.

5/5
Zaręczyny księżniczki Eugenii
Copyright @Instagram @royalfamily
5/5

Czy ślub Eugenii przebije ślub Harry'ego i Meghan? Dowiemy się już niebawem!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.