Doda w czarnym półgolfie
Fot. ONS
Astrologia

Jesteś Wodnikiem tak jak Doda? Sprawdź w naszym horoskopie, co cię czeka w lutym

13 lutego 2016 17:22
Doda w czarnym półgolfie
Fot. ONS

Horoskop 2016. Co nas czeka w drugiej połowie lutego?
Najbliższy czas należy do Wodnika. Spod tego znaku jest Doda, która 15 lutego obchodzi 32. urodziny.

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb.

 

Wodnik

20.01–18.02

Dotychczasowe dolegliwości zdrowotne ustąpią. Twój spokój i pogoda ducha wpłyną na ocieplenie stosunków rodzinnych. W kontaktach towarzyskich bądź miła i wyrozumiała, bo nie każdy ma zdolność czytania w twoich myślach. Możliwa przeprowadzka do ukochanej osoby. Duży oddech finansowy. Szybkie działanie w sprawach zawodowych przyniesie zasłużone efekty. Unikaj intryg i plotek.

 

Ryby

19.02–20.03

Nie przemęczaj się! Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno, więc dbaj o siebie. Poświęć czas na spotkania towarzyskie i zaległą lekturę. Teraz twoje zalety zostaną podkreślone, a wady będą mniej widoczne. Będziesz bardzo życzliwa dla rodziny i bardzo wyrozumiała dla otoczenia. Jeśli nadarzy się okazja do służbowego wyjazdu, wykorzystaj ją. Nie żałuj pieniędzy na zachcianki. Osoby kreatywne staną się popularne.

 

Baran

21.03–19.04

Postaraj się bardziej uwierzyć w swoje siły! Nieoczekiwanie spełnią się twoje marzenia. Pieniądze, które wcześniej włożyłaś na lokatę lub zainwestowałaś w nieruchomości, zaczną nieoczekiwanie przynosić zyski. Być może staniesz przed koniecznością remontu mieszkania. Wreszcie dogadasz się z szefem, który da ci wolną rękę w sprawach mających dla ciebie ogromne znaczenie. Niewykluczony biurowy romans.

 

Byk

20.04–20.05

Samotne Byki mogą liczyć na szczęśliwą odmianę losu. Powinnaś uważniej niż dotychczas rozglądać się za swoją drugą połową. Być może jest bliżej, niż przypuszczasz. Im bliżej weekendu, tym więcej wrażeń i niespodzianek. W ferworze zajęć powinnaś jednak znaleźć czas na uporządkowanie swoich spraw majątkowych. Jeżeli tego nie zrobisz, możesz spodziewać się problemów. W pracy spadnie na ciebie deszcz pochwał! 

 

Bliźnięta

21.05–21.06

Kosmiczna aura obdarzy cię dużą siłą przebicia. Spodziewaj się jakichś dobrych wiadomości. Masz szanse na to, że wiele spraw zacznie się układać po twojej myśli. Możesz śmiało zawierać umowy, negocjować kontrakty, zdawać egzaminy. Otrzymasz propozycję współpracy zapewniającą większy prestiż. Jeśli jesteś artystką, na pewno stworzysz lub wymyślisz coś niebanalnego. W życiu osobistym wiele radości! 

 

Rak

22.06–22.07

Mimo zimowej aury za oknem nie opuszczą cię humor i pogoda ducha. Zawalczysz o swoje szczęście. Przekonasz innych do swojego zdania albo namówisz na wspólne przedsięwzięcia. Zrozumiesz wreszcie przyczynę dotychczasowych zawodowych rozterek. Będziesz brylowała na prywatkach, imponując gościom talentem kulinarnym, inteligencją i życzliwością. W stałych związkach więcej czułości i szczerych rozmów.

 

Lew

23.07–22.08

Zyskasz teraz znajomych z artystycznych kręgów, którzy wprowadzą cię w zupełnie nowy świat. Dzięki nim twoje życie stanie się o wiele ciekawsze. Rozkwitną uczucia zaobrączkowanych, odnowią się więzi rodzinne. Na spotkaniach biznesowych będziesz błyskotliwa, a do tego nie dasz się przegadać. Doskonale dasz sobie radę z nowymi obowiązkami. Nie zwierzaj się Koziorożcom i Wodnikom.

 

Panna

23.08–22.09

To dobry moment, by zaplanować krótki zimowy wypoczynek. Dzięki temu starczy ci energii do wiosny. W firmie stabilizacja. Co prawda na podwyżkę przyjdzie ci jeszcze poczekać, lecz wszystko jest na dobrej drodze. Tymczasem wstrzymaj się z zaciąganiem dużych kredytów. W twoim otoczeniu pojawi się ktoś o podobnej wrażliwości. Zastanów się, co z tym zrobić. Może dasz się zaprosić na randkę?

 

Waga

23.09–22.10

Forma dorówna twojemu dobremu nastrojowi. Podejmiesz ważne decyzje, kierując się wyłącznie intuicją, i dobrze na tym wyjdziesz. Twoje relacje z partnerem poprawią się, a ty poczujesz się bardziej seksowna. Single zaś zaczną flirtować. W układach ze współpracownikami zauważysz zmiany na lepsze. Dbaj o atmosferę w pracy, a nieporozumienia nie wrócą. Osoby szukające lepszej pracy powinny już teraz pomyśleć o dokształcaniu się. 

 

Skorpion

23.10–21.11

Nie bagatelizuj pierwszych oznak przeziębienia. Przygotuj się na huśtawkę nastrojów. Zatrzymaj się wtedy i wycisz. W miłości wreszcie długo oczekiwana sielanka! Skorpiony w związkach pozwolą sobie na wiele romantycznych uniesień. Samotnym też nie grozi nuda. W rozmowach z szefem lepiej poszukać kompromisu, niż stawiać na swoim za wszelką cenę. Upór może ci zaszkodzić.

 

Strzelec

22.11–21.12

Poczujesz, że wszystko, co dobre, jest przed tobą. Nie będziesz się zmieniać ani udawać kogoś, kim nie jesteś. Z powodzeniem wykorzystasz swój wdzięk w sprawach sercowych. Możesz liczyć na nowe przyjaźnie z ciekawymi ludźmi. Nerwowa i napięta atmosfera w firmie z każdym dniem będzie się rozluźniać. To idealny czas na gruntowne porządki w dokumentach i doprowadzenie do końca ważnych spraw zawodowych.

 

Koziorożec

22.12–19.01

Będziesz zadowolona z życia, znajdziesz więcej czasu dla siebie. Być może czeka cię trudna rozmowa z przyjacielem. W sprawie finansów gwiazdy będą ci nadzwyczaj życzliwe. Jeśli się postarasz, gotówka obficie wpłynie na twoje konto. Jednak nie wydawaj wszystkiego lekkomyślnie, bo są widoki na dobre inwestycje. Układ gwiazd będzie sprzyjał singlom. Jest duża szansa na poznanie bratniej duszy w przypadkowych okolicznościach.

 

 

TAGI #horoskop

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…