Weronika Rosati
Fot. Robert Wolański
HOROSKOP

Horoskop na pierwszą połowę stycznia. Koziorożce, takie jak Weronika Rosati mogą liczyć na powodzenie. A inne znaki?

Olga Figaszewska 1 stycznia 2017 19:45
Weronika Rosati
Fot. Robert Wolański

Horoskop 2016. Co czeka Cię w pierwszej połowie stycznia?

Trwa czas zodiakalnych Koziorożców! Jednym z nich jest Weronika Rosati, która 9 stycznia skończy 33 lata.
Życzymy jej wszystkiego najlepszego!
Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

 

Koziorożec 22.12–19.01

Przeanalizuj jeszcze raz decyzje dotyczące spraw osobistych. Możesz mieć skłonność do odbierania wszystkiego przez pryzmat własnego nastroju. To nie czas na definitywne rozstania i poważne deklaracje. W sprawach służbowych będziesz wyjątkowo aktywna. Innowacyjne podejście do starych problemów pozwoli ci na zakończenie trudnego etapu. Na szczególne powodzenie mogą liczyć Koziorożce otwarte na międzynarodową współpracę.


Wodnik 20.01–18.02
Szykuje się wiele wrażeń, przeżyć lub niezwykłych znajomości. O zawrót głowy nie będzie trudno! Ktoś się w tobie podkochuje. Zwróć uwagę na współpracowników. Unikniesz nieporozumień rodzinnych. Warto zaplanować świąteczny dzień, razem obejrzeć wspólne fotografie. Sentymentalna podróż w czasie umocni wasze relacje. Uważaj, bo w weekend może dopaść cię mała chandra i poczujesz się bardzo przemęczona.


Ryby 19.02–20.03
Będziesz stale otoczona ludźmi. Uzyskasz informacje, dzięki którym uda ci się załatwić kilka zaległych spraw. Dostrzegą cię przełożeni. To dobry czas na rozmowy o podwyżce lub awansie. Będziesz mogła sobie spokojnie pozwolić na większe wydatki. Atmosfera w domu może być trochę nerwowa, szczególnie jeśli zdecydujesz się na radykalne porządki. Dojdzie do spięć z dziećmi.


Baran 21.03–19.04
Zostaw przeszłość za sobą, nie rozpamiętuj złych wspomnień. Możesz liczyć na wsparcie i życzliwość otoczenia. Krewni będą służyć zarówno duchową, jak i realną pomocą. W wydatkach wskazana oszczędność. Kusić cię będzie pewna transakcja. W pracy uwierz we własne atuty. Zdecydowana postawa zrobi wrażenie. W uczuciach posłuchaj znajomego Strzelca. Wyjdzie ci to tylko na zdrowie.

 

Byk 20.04–20.05
Doskonałe kontakty z przyjaciółmi zaowocują dobrymi emocjami, co bardzo podładuje twoje akumulatory. Podejmując decyzje biznesowe, myśl nie tylko o pieniądzach, lecz rozpatrz także inne aspekty oferty. Nikt i nic nie przeszkodzi ci w realizacji ważnych planów. Zadbaj o bardziej racjonalne odżywianie i oczyszczenie organizmu. W weekend nie oszczędzaj na tym, co ci sprawia przyjemność. Impreza, wypad do spa poprawią ci humor.

 

Bliźnięta 21.05–21.06
Będziesz wyciszona i pozytywnie nastawiona do świata, a to przysporzy ci przyjaciół. Ktoś z dalszej rodziny czeka na wiadomość od ciebie. Wierność i przywiązanie będą dominować w twoim związku. Masz potężną siłę oddziaływania na współpracowników, więc będą liczyć się z twoim zdaniem. Korzystaj z okazji, bo masz wiele atutów, które warto pokazać. Wyciągnij rękę na zgodę do Ryb!

 

Rak 22.06–22.07
Odzyskasz blask w oczach, optymizm i radość życia. Wspaniała aura dla spraw miłosnych. Jeśli zauważysz ochłodzenie uczuć w małżeństwie, spróbuj to zmienić. Nie stosuj żadnych sztuczek, a po prostu bądź troskliwa, miła i czuła. Szef lub inna ważna osoba postawi przed tobą ambitne zadania, więc będziesz miała szansę wykazać się swoimi zdolnościami. Już czas na awans! Może adoptujesz zwierzaka?

 

Lew 23.07–22.08
Nie uda ci się teraz schować przed ludźmi. Nie dementuj plotek. Z niczego się nie tłumacz. Ci, którzy ci ufają, nie pozwolą cię skrzywdzić. Sukcesy w życiu zawodowym i finansach. Masz swoje pięć minut, wykorzystaj je jak najlepiej. Pozwól sobie na śmiałe posunięcia. W domu zaprowadzisz wzorowy porządek. Niespodziewani goście nie będą ci specjalnie na rękę, ale na szczęście złożą ci przesympatyczną wizytę.

 

Panna 23.08–22.09
Ciesz się życiem i myśl pozytywnie, wszystko się dobrze ułoży. W seksie będziesz chciała eksperymentować. Zawróci ci w głowie ktoś, o kim zaczniesz myśleć zdecydowanie za często. Jeżeli już masz partnera, z pewnością nie będziesz się z nim nudzić. Im szybciej uporasz się z zawodowymi obowiązkami, tym lepiej dla twojej kariery. Dzięki dyplomacji i przedsiębiorczości osiągniesz swoje zamierzenia.

 

Waga 23.09–22.10
Zabierz się do pracy, wyjaśnij wątpliwości i wycisz spory. Częściej spoglądaj na zegarek, precyzyjnie planuj i inteligentnie dokonuj wyborów. Jeżeli planujesz zmienić mieszkanie albo kupić dom i ziemię – nie zwlekaj z decyzją. To najlepszy czas na taką inwestycję! Zimowe wyjazdy pod znakiem miłosnych przygód. Poznasz kogoś, kto stanie się dla ciebie wzorem. U zaobrączkowanych niespodzianki.

 

Skorpion 23.10–21.11
Twój uśmiech sprawi, że na każdym rodzinnym spotkaniu będziesz duszą towarzystwa. Dla Skorpionów połączonych już węzłem małżeńskim to czas wyjątkowo przyjemny. Rozstaniesz się z osobami, które cię zawiodły. Unikaj kredytów i zakupów, na które cię nie stać. Atmosfera w firmie będzie nerwowa. Nie decyduj się na żadne nieprzemyślane kroki, żebyś później niczego nie żałowała.

 

Strzelec 22.11–21.12
Nie ominie cię wspaniały nastrój, spojrzysz na świat przez różowe okulary. Jeżeli jesteś z kimś w konflikcie, a chciałabyś postawić na kompromis, zyskasz ku temu niepowtarzalną okazję. Wszystko, co teraz zrobisz, stanie się bardzo interesujące dla twoich krewnych. Gwiazdy będą sprzyjać Strzelcom w stałych związkach. Czeka cię poważne partnerskie zadanie! Twoje rady mają dużą wartość dla bliskiej ci osoby. Inwestuj tylko w to, w co rzeczywiście się opłaca.
 

Czy sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru? Sprawdź.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.