urodziny
Fot. Kasia Bobula
HOROSKOP

Horoskop na druga połowę grudnia. Dla Strzelców takich jak Joanna Przetakiewicz to czas odprężenia. A dla innych znaków?

Olga Figaszewska 21 grudnia 2016 07:45
urodziny
Fot. Kasia Bobula

Horoskop 2016. Co czeka Cię w drugiej połowie grudnia?

Trwa czas zodiakalnych Strzelców! Jednym z nich jest Joanna Przetakiewicz, która 11 grudnia skończyła 49 lat.
Życzymy jej wszystkiego najlepszego!
Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

 

Strzelec 22.11–21.12

Czas wyciszenia i odprężenia. Nawet jeśli nie myślałaś o zimowym urlopie, nabierzesz ochoty na wyjazd. Jeśli jesteś w stałym związku, wasze relacje będą układały się znakomicie. Do inwestycji będziesz miała fenomenalnego nosa, więc nie przegapisz okazji ulokowania pieniędzy w coś, co zapowiada duże zyski. Nie unikaj firmowych spotkań – nawiązane tam znajomości mogą przynieść intratne propozycje.

 

Koziorożec 22.12–19.01
Będziesz gotowa na spotkanie wielkiej miłości!  Koziorożce po toksycznych przejściach uwierzą, że miłość to cudowny stan ducha, a nie cierpienie. Znowu spojrzysz na świat z optymizmem i poczujesz, że jesteś szczęśliwa i bardziej pewna siebie. Jest szansa na zrobienie dobrego interesu. Uporasz się ze wszystkimi obowiązkami dzięki zaradności i ustaleniu priorytetów.


Wodnik 20.01–18.02
Teraz chętnie sięgniesz po książki, wybierzesz się do muzeum czy na koncert – kontakt ze sztuką pozwoli ci lepiej poznać siebie, wyciszy złe emocje. Nie idealizuj tego, co było, skup się na przyszłości. Wodniki, które tkwią w wieloletnich związkach, powinny wstrzymać się z podejmowaniem radykalnych zmian. Uważaj na krążące wokół ciebie osoby chwiejne emocjonalnie. Mogą cię wpędzić w poważne kłopoty.


Ryby 19.02–20.03
Otrzymasz wsparcie od kogoś, kto doceni twoją urodę. Wenus sprzyja wyjazdom w piękne miejsca. Będziesz w swej najlepszej formie intelektualnej, egzaminy masz w kieszeni. Doskonale dasz sobie radę w trudnych rozmowach czy prezentacjach. Weekend upłynie ci w atmosferze małżeńskiej harmonii i zrozumienia. Warto wykorzystać te chwile na szczere rozmowy, bo partner będzie traktował wszystko bardzo serio.


Baran 21.03–19.04
Nadchodzi dobry czas na poszerzenie horyzontów i rozpoczęcie nauki języków obcych. Trzeba będzie podjąć ważne decyzje związane z dalszym rozwojem twojej kariery zawodowej. W tej sprawie nie słuchaj niczyich rad. Najlepszym doradcą będzie twoja intuicja. Samotne barany mogą przeżywać romanse lub choćby flirty – najprędzej z Wagą, Strzelcem, Koziorożcem. Staraj się dostrzegać dobre strony swojego małżeństwa.

 

Byk 20.04–20.05
Otrzymasz pomyślne nowiny, na które czekałaś. Możesz nawiązać bliższy kontakt z kimś, z kim łączyły cię dotąd oficjalne stosunki. Teraz owocne okażą się spotkania i wyjazdy służbowe. Wyjdziesz z długów, pod warunkiem że zaczniesz wydawać mniej, niż zarabiasz. Weekendowe dni to właściwy czas, aby uczestniczyć w imprezach, wyjechać do spa czy otworzyć drzwi domu dla gości.

 

Bliźnięta 21.05–21.06
Na każdej imprezie będziesz duszą towarzystwa, nie zdziw się więc, jeśli zostaniesz zasypana komplementami i mnóstwem miłych zaproszeń. Warto pojawić się w urzędzie, banku lub instytucjach, w których masz do załatwienia zaległe sprawy. Spotkasz się tam z życzliwością. W relacjach biznesowych staraj się unikać dwuznacznych sytuacji, bo narazisz się na plotki. Lekkomyślność może cię wpędzić w kłopoty finansowe.

 

Rak 22.06–22.07
Powinnaś zadbać o potrzeby swojego organizmu i emocjonalną równowagę. Stres to wróg zdrowia. Dlatego myśl pozytywnie, regularnie uprawiaj sport. W miłości czekają cię silne wzruszenia i udane randki. Samotne Raki będą miały wiele okazji, by na swojej drodze spotkać kogoś bardzo sympatycznego. W stałych związkach pojednanie i wyciszenie konfliktu. Znajdź czas dla bliskiego przyjaciela, który cię potrzebuje.

 

Lew 23.07–22.08
Zobaczysz świat w innej palecie kolorów. Poczujesz, że oddychasz pełną piersią, biorąc z życia to, co najlepsze. Dzięki gwiazdom poznasz ludzi, którzy staną ci się bliscy. Jeśli szukasz pikantnych doznań, masz szansę na erotyczną przygodę z cudzoziemcem z Orientu. W pracy czeka cię nawał nowych obowiązków. Nie będzie dla ciebie rzeczy niemożliwych. Zrobisz wrażenie na współpracownikach.

 

Panna 23.08–22.09
Będziesz pełna wiary w ludzi. Romans, który był dla ciebie ważny, może stracić tempo. Może też wejść między was trzecia osoba. Nie przejmuj się tym – wyjdzie ci to tylko na dobre. Układ planet ułatwi ci sprostanie terminowym obowiązkom. Powodzenie w sprawach finansowych. Jednak bądź ostrożna! Możesz być podatna na przeziębienie, więc zadbaj o profilaktykę.

 

Waga 23.09–22.10
Planety pomogą ci odzyskać równowagę wewnętrzną i obdarzą dobrym humorem. Wolne Wagi zamiast flirtowania wybiorą teraz spokojne zacisze własnego domu. Stałe związki przeżyją kryzys spowodowany nieporozumieniami na tle charakterologicznym. Masz zielone światło na poważną rozmowę z przełożonymi, to dobry moment, by powiedzieć o swoich obiekcjach i oczekiwaniach.

 

Skorpion 23.10–21.11
Ktoś urzeknie cię swoją zmysłowością i intelektem. Spodoba ci się jego ognisty temperament i to, że kiedy trzeba, potrafi przejąć inicjatywę. Nawet jeśli jesteś w stałym związku, nie będziesz miała głowy, by troszczyć się o konsekwencje.  Na polu zawodowym gwiazdy opóźnią wiele pilnych spraw, mogą też wprowadzić nieco zamieszania. Udane inwestycje.
 

Zobacz czy sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?