Angelina Jolie w długiej wieczorowej srebrnej sukience
Fot. EAST NEWS
HOROSKOP

Jesteś spod znaku Bliźniąt jak Angelina Jolie? Sprawdź, co cię czeka w w pierwszej połowie czerwca!

4 czerwca 2016 13:05
Angelina Jolie w długiej wieczorowej srebrnej sukience
Fot. EAST NEWS

Horoskop 2016. Co nas czeka w czerwcu?
Najbliższy czas należy do Bliźniąt. Spod tego znaku jest Angelina Jolie, która 4 czerwca będzie obchodzić 41. urodziny. Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Horoskop na pierwszą połowę sierpnia oraz horoskop na drugą połowę sierpnia 2016.

 

Angelina Jolie-Pitt - mama szóstki dzieci, dzieli czas między życie rodzinne, pracę i działalność charytatywną. W tym roku zobaczymy ją w filmie „Salt 2”, ale Angelina także reżyseruje i produkuje filmy.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb.

 

Bliźnięta 21.05–21.06

Poczucie humoru i dystans do świata pomogą ci się odstresować, dzięki czemu choroby omijać cię będą szerokim łukiem. W razie problemów prawnych nie zaszkodzi konsultacja z prawnikiem. Zatęsknisz za kimś, kogo kiedyś darzyłaś wielką sympatią. Weekendowe dni upłyną ci na spotkaniach towarzyskich. Na jednym z nich możesz poznać osobę, która wniesie do twojego życia dużo radości. Be happy!

 

Rak 22.06–22.07
Możesz sobie pozwolić na wymarzone perfumy czy modną „bomberkę”, bo twoja sytuacja materialna szybko się poprawi. Zadasz szyku na rodzinnej uroczystości, która będzie świetnym momentem na pojednanie z bliskimi. A potem poświęć więcej czasu tylko sobie – relaks w kąpieli z olejkami aromatycznymi dobrze ci zrobi. Aha, w pracy nie podejmuj spontanicznych decyzji – możesz ich później żałować:).


Lew 23.07–22.08
Same życiowe bonusy! Możliwa wspaniała podróż. Niewykluczony awans. Inwestycje teraz poczynione okażą się intratne. W sprawach osobistych też nie będzie powodów do narzekań – wykorzystaj ładną pogodę i umawiaj się na randki. A w pracy? Zmiany w firmie powinny ci dać dużo satysfakcji. By nie spocząć na laurach, czas nauczyć się czegoś nowego. Nieoceniona okaże się twoja umiejętność kontaktów z ludźmi.


Panna 23.08–22.09
Przepis na dobre samopoczucie? Ruszaj się jak najwięcej i zdrowo odżywiaj. Twój organizm miewa trudności z pozbywaniem się toksyn oraz skłonność do odkładania się złogów, więc pij jak najwięcej wody. I otaczaj się interesującymi i wartościowymi osobami – wokół ciebie właśnie takie się pojawią. Przygotuj się na coś wyjątkowego. Czas podnieść kompetencje zawodowe. Przyda się znajomość języków obcych.


Waga 23.09–22.10
Uśmiechnij się! Czas pożegnać się ze smutkiem. Zadbaj bardziej o siebie, o aktywny wypoczynek i dobry sen. Twoje twórcze talenty tylko czekają, aż w końcu zrobisz z nich właściwy użytek. Nie bój się radykalnych ruchów i odważnych rozwiązań. Od przełożonych możesz spodziewać się komplementów i ciekawych propozycji. Jeśli jesteś w stałym związku, nie unikaj rozmów na trudne dla was tematy.


Skorpion 23.10–21.11
Co daje ci szczęście? Nowe wyzwania i inspiracje na każdej płaszczyźnie życiowej – zaczniesz ich więc poszukiwać. Przy okazji zapomnisz o niedawnych nieporozumieniach i poczujesz, jak ważna jest w twoim życiu przyjaźń. Ku przestrodze: nie pozwól, by ludzie traktowali cię jako darmowego psychologa i uważaj z kredytami – nim podejmiesz decyzję, zastanów się, czy zdołasz spłacić zobowiązania.


Strzelec 22.11–21.12
Zaczniesz doceniać jasne strony swojego życia, przypominać sobie o marzeniach, nie myśleć o niepowodzeniach. Zacznij wszystko na nowo. Teraz niemożliwe stanie się możliwe! To będzie bardzo dobry czas na śluby i inne uroczystości. Partner będzie się starał zadowolić cię na wiele sposób. Nie graj niedostępnej i okaż mu więcej zainteresowania. Szukającym nowej pracy kosmos da szansę, ale nie obiecuje zbyt wiele.


Koziorożec 22.12–19.01
Więcej dystansu do świata! To gwarantuje dobre samopoczucie, choć czasem przeplatane odrobiną melancholii. Emocje ukoją ćwiczenia relaksacyjne i długie spacery. Pomożesz innym w załatwieniu urzędowych spraw, wesprzesz radą. Nie bój się podjąć decyzji o zmianie pracy lub przejściu na inne stanowisko w firmie. Ale nie popadaj w samozachwyt i pilnuj terminów. Wstrzymaj się z ryzykownymi inwestycjami.


Wodnik 20.01–18.02
Trochę słońca, trochę deszczu...Zmienne nastroje będą sygnałem, że coś w twoim życiu wymaga uporządkowania. W związkach małe spięcia. Na szczęście pomocne w rozwiązywaniu konfliktów okażą się szczerość i zaufanie. Podczas spotkań biznesowych trzeba pokazać się z jak najlepszej strony, śmiało prezentując swoje pomysły. Dobry moment na zakup ziemi i zaplanowanie budowy domu.


Ryby 19.02–20.03
Będziesz mieć farta, przed tobą szczęśliwe zbiegi okoliczności i życzliwi ludzie. W kwestiach zawodowych spotkasz się z aprobatą właściwych osób. Jeśli prowadzisz własną firmę, pomyśl o jej reorganizacji. Single będą pragnęły erotycznych wrażeń i ciepła. Wenus wróży wiele okazji do zawarcia romantycznej znajomości, która szybko przejdzie przez fazę platoniczną i przekształci się w romans. Czy można chcieć czegoś więcej?


Baran 21.03–19.04
Same dobre wieści! Tempo różnorodnych wydarzeń zostanie znacznie przyspieszone. Możesz liczyć na życzliwość współpracowników oraz wsparcie przełożonych. Układ gwiazd pomoże ci wygrać w konkursie albo przetargu. Sprawy rodzinne ułożą się doskonale, wszelkie żale odejdą w zapomnienie. Satysfakcję przyniosą spotkania z przyjaciółmi. W weekend poznasz kogoś wyjątkowego! Uśmiechnij się!


Byk 20.04–20.05
Na pewno w dobry humor wprawi cię to, że twoje miłosne plany mają szansę się spełnić. Wreszcie pojawi się ktoś, kto na dobre zawróci ci w głowie. Nie ukrywaj pragnień, a wszystko ułoży się po twojej myśli. A po za tym? Zatroszcz się o własne interesy, bo od tego będzie zależała twoja sytuacja materialna. Bądź ostrożna w słowach i czynach. Przejrzyj rachunki – mogłaś zapomnieć o czymś ważnym. I wybierz się na rower.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.