Emma Watson na okładce Vogue
VIVA! Tylko u nas

Jesteś spod znaku Barana jak Emma Watson? Sprawdź w naszym horoskopie, co cię czeka w kwietniu

JG 26 marca 2016 12:10
Emma Watson na okładce Vogue

Horoskop 2016. Co nas czeka w pierwszej połowie kwietnia?
Najbliższy czas należy do Baranów. Spod tego znaku jest Emma Watson, która 15 kwietnia obchodzi 26. urodziny. Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb.

 

Baran 21.03–19.04
Wzrost intuicji. Nie rezygnuj z nowych inwestycji, teraz wszystko się uda. W urzędach spotkasz się z życzliwością i pomocą. Twoja kreatywność będzie doceniona. Na horyzoncie premia! Układ astralny wróży powodzenie w miłości. Masz świetny czas na zbliżenie z drugą połówką. Żadne rodzinne spotkanie nie uda się bez ciebie. Masz szansę zyskać sympatię ludzi, na których ci zależy

Byk 20.04–20.05
Nadarzy się okazja do zaprezentowania swoich umiejętności w szerszym gronie. Kosmos zadba, byś nie musiała się martwić o pieniądze. Uporasz się z problemami prawnymi, ale przemyśl swoje dotychczasowe postępowanie. Dzięki temu nie popełnisz tych samych błędów. Na wszelki wypadek pilnuj ważnych dokumentów i kluczy. Weekend z dala od domu i nie na łonie rodziny może być w twoim życiu wielkim wydarzeniem!  


Bliźnięta 21.05–21.06
Instynktownie pociągać cię będzie wszystko to, co może przybliżyć cię do bardziej ekologicznego trybu życia. Nadchodzące dni zapowiadają się jako pełne towarzyskich atrakcji. Otrzymasz pomoc, której się nie spodziewałaś. A do tego dasz się porwać nowej namiętności. Negocjuj, nie bój się nowych rozwiązań, bo czeka cię prawdziwy sukces, a podpisane teraz umowy uskrzydlą cię i zachęcą do śmiałych działań.


Rak 22.06–22.07
Gwiazdy napełnią cię pozytywną energią. Dobry moment na podpisanie ważnych dokumentów, zwłaszcza związanych z ubezpieczeniami. Na polu biznesowym największą przeszkodą mogą się okazać twoje uprzedzenia i brak zaufania do siebie. Powiodą się podróże i wszelkie egzaminy. W sektorze miłości czekają cię romantyczne chwile czy romans, który może przerodzić się w prawdziwe uczucie.


Lew 23.07–22.08
Doskonałą formę warto utrzymać jak najdłużej. Dlatego uprawiaj regularnie sport i dbaj o zbilansowaną dietę bogatą w witaminy. Myśl pozytywnie i zacznij analizować wskazówki, jakie daje ci intuicja. Gwiazdy obdarzą cię wyjątkowym darem przekonywania. Na rozrzutność nie będziesz mogła sobie teraz pozwolić, co nie znaczy, że będziesz sobie odmawiać nawet drobnych przyjemności. W pracy stabilizacja.


Panna 23.08–22.09
Swój urok i czar wykorzystasz w stu procentach i zrobisz na innych ogromne wrażenie. Osoby bez pary zainteresują się kimś odpowiedzialnym i kulturalnym. W firmie nie musisz brać na siebie dodatkowych obowiązków. Od czasu do czasu odmów przełożonym – wbrew pozorom będzie to dobry krok. Możliwa mała nerwówka spowodowana bałaganem w ważnych dokumentach. Wstrzymaj się z niepewnymi inwestycjami.


Waga 23.09–22.10
Gwiezdna pogoda pozwoli ci się cieszyć z uroków wiosny i napełni cię optymizmem. W domu zapanuje rodzinna atmosfera, dni będą się toczyć  przyjemnie, ciekawie i bez wstrząsów. W stałych związkach- idylla! Przyjaciel chce mieć pewność, co o nim myślisz i czy wciąż go lubisz. Zauważ zalotne spojrzenie kogoś spod znaku Byka lub Wodnika. Możesz liczyć na słowa uznania od szefów.

 

Skorpion 23.10–21.11
Idealny czas na podróże, naukę i wszystko, co poszerza horyzonty. Spotkania biznesowe pójdą ci jak z płatka, a egzaminy zdasz śpiewająco. Atmosfera w pracy powinna być teraz niezła. Zaczniesz się rozglądać za dodatkowymi możliwościami zarobku i w tej materii okażesz się kreatywna. Weekend stworzy okazje do sympatycznych rodzinnych i towarzyskich spotkań. Aura wiosny sprzyja szalonym randkom!


Strzelec 22.11–21.12
Przepełni cię twórcza energia, chęć działania i dojrzysz wreszcie cele, do jakich powinnaś dążyć. Kosmos sprzyja rozwijaniu talentów i zainteresowań. Wszystko, co się opóźnia, ruszy do przodu. Uważaj, by nie wydać dużej kwoty na coś, co jest ci niepotrzebne. Jeśli wybierasz się na urlop, pozamykaj sprawy, aby nic nie pokrzyżowało twoich planów. W domu harmonijne układy. Będziesz flirtowała z Bykiem, Rakiem lub Wodnikiem.


Koziorożec 22.12–19.01
Będziesz w dobrej formie, ale twój nastrój będzie się często zmieniał. Terapeutycznie zadziała na ciebie spontaniczny wypad na kolację w gronie sprawdzonych przyjaciół. Teraz nie powinnaś podejmować pochopnych decyzji w sprawach uczuciowych. Unikaj zatargów z bankami. Staraj się płacić swoje zobowiązania na czas. Pieniądze lokuj tylko w sprawdzone lokaty i fundusze.


Wodnik 20.01–18.02
Bliski stanie ci się styl fitness. Nie zapominaj, że trzeba czasem zregenerować siły. W sprawach finansowych musisz konsekwentnie trzymać się sprawdzonych rozwiązań. Nierozważne inwestowanie lub branie kredytów może się zakończyć kłopotami. Swoje zadania wykonasz tak dobrze, że szef nie będzie mógł wyjść z podziwu. Możesz wiele zyskać, angażując się w politykę na szczeblu lokalnym.


Ryby 19.02–20.03
Będziesz wyciszona i pozytywnie nastawiona do świata. Znikną powody do narzekań na zdrowie. Staniesz przed koniecznością rozwiązania zaległych spraw rodzinnych. Twojej drugiej połówce może się nie spodobać część twoich pomysłów. Warto podyskutować. Dobry czas na zakończenie trudnych spraw w urzędach. Osoby, które mają zamiar założyć firmę, muszą to dobrze przemyśleć.

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.