Olga Figaszewska 14 stycznia 2017 21:45
1/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
1/13

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

 

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

 

Polecamy także: Wielki horoskop na cały 2016 rok część pierwsza - od Barana do Panny. Oraz część druga - od Wagi do Ryb

2/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
2/13

Baran 21.03–19.04

Aura nowego roku podkreśli twój urok osobisty i inteligencję. W przestrzeni zawodowej warto nauczyć się czegoś nowego, szukać możliwości współpracy z obcokrajowcami. Uwierz, że najlepsze jeszcze przed tobą! Tylko nie decyduj o ważnych sprawach pod wpływem chwili.

Miłość
Zaczniesz doceniać pozytywne strony swojego życia. Przyciągać będziesz ludzi, z którymi połączy cię wrażliwość i pewność siebie. W styczniu skłóceni kochankowie mają szansę dojść do porozumienia. Okazji do nawiązania burzliwych romansów będzie tyle, że naprawdę możesz mieć trudność z dokonaniem właściwego wyboru. Sprawy rodzinne ułożą się fantastycznie. Bliscy zadziwią cię troską. Latem chętnie będziesz uczestniczyć w imprezach towarzyskich. Szukasz partnera? Odwiedzaj miejsca związane ze sztuką i modną kuchnią. Poznasz mężczyznę, który umie słuchać. Niewykluczone są mocne deklaracje, a nawet zaręczyny. W udanych związkach czas na szczere rozmowy. Listopad to odpowiedni miesiąc na zagraniczne wyjazdy, nawiązanie obiecujących znajomości. Będziesz rozsądna, ale fantazji też ci nie zabraknie.


Praca
Wolny czas wykorzystasz na dbanie o sferę intelektualną. Zabłyśniesz talentem i zdolnościami przywódczymi. Jeśli szukasz lepszej posady, poznasz kogoś, kto wzmocni w tobie wiarę w bezinteresowną życzliwość. Podczas ważnych prezentacji dobry humor okaże się kluczem do sukcesu. Jesienią będziesz beztrosko traktowała sprawy finansowe. Uważaj, by nie popaść w długi. Przemyśl, co jeszcze mogłabyś zrobić, by poprawić swoją sytuację materialną. Może zarobisz na upragnioną wyprawę gdzieś daleko? W grudniu do skutku dojdzie ważna transakcja inwestycyjna.


Zdrowie
Postaw na moc wizualizowania szczęśliwych wydarzeń. Dystansuj się od problemów. Nie poddawaj się stresowi. Systematycznie dotleniaj organizm, spacerując, jeżdżąc na rowerze. Twoja forma zdecydowanie się poprawi!

Ważne daty
Idź na całość: 5, 12, 30 stycznia, 17, 18 marca, 11 kwietnia, 12, 23 czerwca, 23, 28 listopada.
Uważaj: 6, 16 lutego, 6, 19 maja, 8 lipca, 13, 21 grudnia.

3/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
3/13

BYK 20.04–20.05

Będziesz skłonna do głębszych refleksji. Unikaj pesymistów, bo jeśli zrobisz coś dobrego, pozytywna energia do ciebie wróci. Staraj się każdego dnia cieszyć się z małych przyjemności.

Miłość
Nie dasz się ponieść złudnym emocjom. Staniesz się bardziej seksowna, błyskotliwa i dowcipna. W miłości będziesz poszukiwać ciepła i stabilizacji. Nie będziesz czuła się samotna. Planetarna aura powinna przynieść nowe przyjaźnie i liczne imprezy. Intuicyjnie zaufasz nowo poznanym ludziom. Zapragniesz przeżyć coś niezwykle ekscytującego! Zmęczona codziennością zapragniesz wyjechać w egzotyczny zakątek świata. Masz możliwość przeżycia wspaniałej przygody z ujmującym cudzoziemcem. Dzięki tej znajomości dojrzejesz wewnętrznie i zaczniesz marzyć o małżeństwie. W jesienny czas samotne Byki stworzą poważne związki. Tylko nie wracaj do starej miłości. Wenus obiecuje uczuciową satysfakcję.


Praca
Początek stycznia przyniesie ci satysfakcję i nadzieję. Zbiegi okoliczności pomogą ci zrealizować plany. Sytuacja w biznesie zacznie się klarować i będziesz wiedziała, na czym stoisz. Znajdziesz sposób na zwiększenie obrotów w firmie. Ktoś, kto obiecał ci pomóc, dotrzyma słowa. Nie zamartwiaj się na zapas sprawami, na które nie masz wpływu. W październiku w finansach możliwe przejściowe problemy. Pamiętaj, że najważniejsze będzie mądre zarządzanie dostępnym kapitałem.


Zdrowie
Znajdź czas na wyciszenie. Inaczej pośpiech fatalnie odbije się na twoim zdrowiu. Wiosną, jeśli poczujesz się osłabiona, instynkt podpowie ci, jakiego wzmocnienia potrzebuje twój organizm. Unikaj używek.


Ważne daty
Idź na całość: 11, 21 lutego, 5, 9 kwietnia, 7, 17 maja, 20, 29 listopada, 4 grudnia.
Uważaj: 29 stycznia, 18, 25 sierpnia, 6, 19 września, 6, 8 października.

4/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
4/13

Bliźnięta 21.05–21.06

Przez cały rok zielone światło w każdej dziedzinie. Gwiazdy wróżą powodzenie w karierze  i szczęście w przyjaźni i miłości. Masz szansę odkryć w sobie nieznane talenty, umiejętności albo też dostrzec wady i próbować je zmienić. Nie bój się mówić tego, co czujesz!

Miłość
Nie zabraknie codziennych radości, miłych spotkań z przyjaciółmi i pikantnego flirtu. Koniecznie znajdź czas dla rodziny, bo bardzo potrzebuje twojego wsparcia. Okaż więcej zrozumienia. Marzec upłynie ci pod znakiem zadowolenia w życiu osobistym. Szczęściu trzeba czasami pomóc. Jeśli chcesz znaleźć nową miłość, nie unikaj towarzystwa. Jest szansa na gorący romans i początek udanego love story. Romantyczne wieczory sprawią, że poczujesz się wspaniale. W twoim związku nie będzie nudy. Unikaj dwuznacznych sytuacji, bo mogą cię narazić na sceny zazdrości. Nie stawiaj spraw na ostrzu noża. Za wszelką cenę szukaj kompromisów. To z pewnością pomoże twojemu związkowi i na nowo poczujecie się jak para zakochanych!


Praca
Będziesz przedsiębiorcza i zaangażowana w to, co robisz. Dzięki temu zarobisz sporo pieniędzy i nareszcie poczujesz się niezależna. W okresie od lutego do listopada udadzą się służbowe wyjazdy. Łatwo porozumiesz się z tymi, z którymi współpracujesz. Przyciągniesz do siebie wpływowe osoby, z którymi uda ci się zrealizować więcej, niż  zamierzasz. Możesz zostać szefem. Latem są widoki na korzystne inwestycje. Będziesz myślała o wzięciu dużego kredytu, możesz liczyć na pozytywną odpowiedź banku. Dokształcaj się i unowocześniaj metody pracy.


Zdrowie
Twój organizm potrzebuje słońca i odpowiedniej diety. Jeśli zaobserwujesz u siebie pierwsze objawy przeziębienia, nie bagatelizuj ich. Wiosną mogą się pojawić kłopoty natury dermatologicznej. Nie zapominaj o badaniach.


Ważne daty
Idź na całość: 7, 17 marca, 6, 9 maja, 12, 20 września, 8, 20 listopada, 4, 8, 21 grudnia.
Uważaj: 13, 19 lutego, 23, 27 lipca, 29, 30 października, 30 grudnia.

5/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
5/13

Rak 22.06–22.07

Potrzebujesz nowych inspiracji, które może dać ci sztuka czy nowe grono znajomych. Czeka cię oszałamiająca kariera towarzyska. Zjednasz sobie każdego uśmiechem i błyskotliwą rozmową. Samopoczucie poprawi ci dobra passa w finansach!

Miłość
Rozkwitniesz i poczujesz się bardziej radosna. Los sypnie intrygującymi znajomościami, przygodami, zaznasz adoracji ze strony wielu wielbicieli. Nieziemskie przeżycia dodadzą ci skrzydeł. W małżeństwach ożywienie przygasłych uczuć, powrót do dobrych czasów. Nie wstydź się przyjaznych gestów i troski, nawet w stosunku do obcych ludzi. Składaj tylko przemyślane obietnice. W wiosenne dni wzrost energii seksualnej. Związki, które się wtedy zaczną, z pewnością nie będą platoniczne. Wszystko będziesz bardzo przeżywać. Może to mieć różne skutki – w zależności od tego, jaki rodzaj emocji cię przepełnia. Jesienią okażesz się urodzoną dyplomatką, skutecznie godząc ogień i wodę, czyli męża z teściami. Zimą organizowane przez ciebie przyjęcia będą niezwykłym wydarzeniem w eleganckim towarzystwie.


Praca
Nowy rok zachęca cię do poszerzenia swojej wiedzy. Rozpocznij naukę kolejnego języka, zdobywaj nowe kwalifikacje i doświadczenia. Działaj konsekwentnie, a osiągniesz swoje cele. W kwietniu pojawi się możliwość współpracy z obcokrajowcami lub zrobienia kariery za granicą. Jesienią na nowo spojrzysz na niektóre dręczące cię problemy. Wtedy nadejdzie znakomity czas, by zawalczyć o konieczne zmiany. Będziesz miała okazję wykazać się wiedzą i umiejętnością pracy w grupie. Szef będzie patrzył przychylnie na twoje dokonania oraz z pewnością doceni autentyczne zaangażowanie.


Zdrowie
Potrzebujesz wyciszenia i wzmocnienia odporności psychicznej. Aby zregenerować siły, spaceruj, przytulaj się do drzew. Warto wykreślić z diety żywność przetworzoną i postawić na produkty eko. Nie zapominaj o wizycie u stomatologa.


Ważne daty
Idź na całość: 21, 27 lutego, 13, 22 marca, 16, 22 lipca, 12, 18 sierpnia, 5, 13, 23, 27 listopada.
Uważaj: 30 stycznia, 4 lutego, 12, 19 czerwca, 12, 29 października.

6/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
6/13

Lew 23.07–22.08

Wszystko przeżywać będziesz niezwykle intensywnie i entuzjastycznie. Twój stosunek do ludzi będzie przepełniony przyjaznymi uczuciami, ale także odpowiedzialnością za wasze relacje. Znajdziesz sprytne rozwiązanie każdego zawodowego problemu. Nie trać pewności siebie, nie wymyślaj nieistniejących zagrożeń!

Miłość
W domu atmosfera pełna przyjaźni i ciepłych uczuć. Zapragniesz, aby partner miał dla ciebie więcej czasu i starał się zaspokoić twoje potrzeby. Jesteś lubiana i możesz liczyć na pomoc życzliwych ci ludzi, a tych nie zabraknie. Poczujesz, że masz przed sobą nowe życiowe perspektywy. W grupie Lwów bez pary wiele romantycznych niespodzianek. Każdy ma prawo do miłości, więc czerp z nowych znajomości garściami. Masz szansę poznać kogoś ciekawego, ale nieśmiałego. Postaraj się nie skreślać przedwcześnie nowego adoratora. Jeszcze się rozkręci! Marzec to dobra pora na urzędowe zalegalizowanie związku. Latem zaczniesz tęsknić za szaloną przygodą, zechcesz rzucić wszystko w kąt i uciec gdzieś na koniec świata, ale rozsądek zwycięży.


Praca
Na pierwszy plan wysuną się sprawy materialne. Fortuna cię nie opuści. Jeśli zatem kiedyś miałaś zamiar stworzyć własną firmę, nie zwlekaj i zrób to jak najszybciej. W sprawach prawnych dopisze ci zmienne szczęście. Jednak z opresji zawsze wyjdziesz obronną ręką. Wiosną w planowaniu swojej kariery niejednokrotnie będziesz musiała zdać się na intuicję i na to, co podsuwa ci los. We wrześniu spłynie na ciebie twórcza wena i stworzysz coś, z czego będziesz dumna. W pojedynkę osiągniesz mniej niż w zespole. Nie musi to być od razu duża grupa ludzi.


Zdrowie
Pomyśl o sobie, zrelaksuj się i nabieraj energii, najlepiej na łonie natury. Latem mogą odezwać się chroniczne dolegliwości. Zbawienne okażą się kąpiele regenerujące, słońce i odrobina beztroskiego lenistwa. Pomyśl o diecie – zrzucisz zbędne kilogramy i oczyścisz organizm.


Ważne daty


Idź na całość: 6, 12 lutego, 8, 9 marca, 12, 24 kwietnia, 22 lipca, 7, 12 listopada, 5 grudnia.
Uważaj: 28 stycznia, 2 kwietnia, 17, 21 maja, 2 czerwca, 14, 23 grudnia.

7/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
7/13

Panna 23.08–22.09

Dzięki gwiazdom przybędzie ci energii i odwagi, by sięgać po to, o czym marzysz! Staraj się bardziej skoncentrować na sprawach ducha. Nie zdradzaj nikomu swoich sekretów. Rodzina stanie obok ciebie we wszystkich trudnych sytuacjach. Unikaj wszelkich form finansowego ryzyka, także hazardu.

Miłość
Twój optymizm oraz entuzjazm sprawią, że otoczą cię znajomi i dalsza rodzina. Przypływ ciepłych uczuć pisany jest w związkach ze stażem, które mają za sobą separację. Możecie na nowo zakochać się w sobie szaleńczo i namiętnie. Naucz się tylko radzić sobie z zazdrością i chęcią kontrolowania ukochanego. W styczniu będziesz flirtowała na prawo i lewo. Ale nie spodziewaj się zbyt wiele, bardzo szybko możesz się rozczarować. Dotyczy to zwłaszcza osoby poznanej przypadkowo, która kompletnie zawróci ci w głowie i namiesza w sercu. Letnią porą twój urok osobisty i seksapil będą miały na mężczyzn przemożny wpływ. Wolny czas poświęcaj ukochanemu. To on pomoże ci zachować równowagę psychiczną i pozytywny nastrój. Może wkrótce staniesz na ślubnym kobiercu?


Praca
Jesteś otwarta w kontaktach międzyludzkich, nie masz problemu z komunikacją z innymi osobami bez względu na to, kim są. To twój talizman, który zapewni ci powodzenie. Maj to dobry czas na założenie działalności gospodarczej. Latem, by zaoszczędzić nieco więcej gotówki, będziesz musiała wykazać się dużą cierpliwością, przeprowadzając wiele ważnych rozmów. Znajdziesz dodatkowe zajęcie, które pobudzi twoje zmysły, podziała na wyobraźnię, dostarczy inspiracji. Zimą widać przed tobą wiele szans i wspaniałych okazji, ale też kilka pułapek.


Zdrowie
Wspaniałym sposobem na poprawę nastroju może być przebywanie z ludźmi, którzy wywołują pozytywne emocje. Strzeż się bomb kalorycznych, bo z nadejściem wiosny będziesz z niechęcią patrzeć w lustro.


Ważne daty
Idź na całość: 17, 23 stycznia, 17, 23 marca, 12, 29 lipca, 18 sierpnia, 5 września, 4, 21, 31 grudnia.
Uważaj: 15, 23 lutego, 12 września, 23, 27 października, 2 listopada.

8/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
8/13

Waga 23.09–22.10

Mapa nieba przyniesie ci inspiracje i pomoże odważnie zacząć nowe przedsięwzięcia. Nie bój się radykalnych zmian – wyjdą ci na dobre! Przyjrzyj się otaczającym ludziom, intuicja podpowie ci, na kogo możesz liczyć. Źle znosisz samotność, nawet nie próbuj zostać pustelnikiem!

Miłość
W twoim związku zagoszczą życzliwe planety. Wiosna to ten moment, kiedy urok osobisty zaczyna działać szczególnie silnie. Wolne Wagi mogą zapomnieć o samotności. Jest szansa na poznanie niezwykłego mężczyzny, troskliwego, zabawnego, a do tego gotowego do trwałej relacji. Odezwie się twoja romantyczna natura. Łatwo dasz się uwieść pięknymi słowami. We wrześniu nie uciekaj przed przykrymi rozmowami czy trudnymi decyzjami. One także są nam potrzebne. Po emocjonalnej huśtawce wreszcie złapiesz równowagę. W razie wątpliwości słuchaj głosu serca i osoby spod znaku Strzelca. Zaplanuj coś z myślą o ukochanym. To skutecznie podgrzeje temperaturę uczuć. Oboje uwierzycie, że gdy się kocha, nie ma rzeczy niemożliwych!


Praca
Nowy rok okaże się pomyślny dla kariery, pod warunkiem że się zmobilizujesz i mądrze wykorzystasz możliwości. Urośnie twój prestiż zawodowy, zostaniesz bardziej doceniona na rynku pracy. W lutym unikaj załatwiania ważnych spraw finansowych. Nie będziesz wtedy w najlepszej formie, a poza tym ktoś może niechcący wprowadzić cię w błąd. Wiosna przyniesie propozycję poważnej współpracy, jak również dobre zamówienia. Nie wahaj się głośno komentować tego, co uważasz za słuszne. Nie wycofuj się, gdy coś nie pójdzie po twojej myśli.


Zdrowie
Dobre samopoczucie i radość z codzienności wygrają z zimową depresją. Uważaj na opuchlizny. Jedz mniej soli. Ostrożnie podchodź do wszelkich nowości kulinarnych. Wspomagaj organizm produktami bogatymi w wapń.


Ważne daty


Idź na całość: 23 stycznia, 14, 19 marca, 7, 12 kwietnia, 9 września, 7, 12, 29 grudnia.
Uważaj: 12, 21 lutego, 6, 19 maja, 8 sierpnia, 11 października 4, 28 listopada.

9/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
9/13

Skorpion 23.10–21.11

Jesteś u szczytu swoich możliwości! Wejdziesz w nowe towarzystwo, na którym zrobisz wspaniałe wrażenie. Możesz spodziewać się pieniędzy, dobrych okazji i innych niespodzianek, dzięki którym życie nabiera blasku i poprawia nam się nastrój.


Miłość
Rok 2017 zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Małżeństwo da ci wyjątkowo dużo satysfakcji i w pełni docenisz jego zalety. Będziesz tak szczęśliwa, że zechcesz wszystkim to pokazać. Twoje zmysły przeżyją rozkosz! Adoratorów nie zabraknie, więc będziesz mogła kaprysić i przebierać. Spiesz się kochać, czerp z życia, co najlepsze! Staniesz się kochanką idealną. Twoja namiętna natura wreszcie zacznie współgrać z emocjonalną delikatnością. Jesienią zawrzesz nowe przyjaźnie z osobami poznanymi w szkole lub w pracy. Możesz od nich oczekiwać dobrej zabawy i pomocy w trudnych chwilach. Przyglądaj się od czasu do czasu mężczyznom trzymającym się na uboczu. Przecież nieśmiałość to nie wada!


Praca
Odczujesz przypływ pozytywnej, zwiększającej kreatywność energii. Nie bój się, że nie sprostasz nowemu wyzwaniu. Masz w sobie dużo siły, by pokonać wszelkie przeciwności i zrealizować postanowienia. Jeśli szukasz nowej posady, zrobisz duże wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej i postarasz się o wysoką pensję. W letnie dni nie inwestuj w akcje i lokaty długoterminowe, bo nie przyniosą spodziewanego zysku. Jesienią możesz śmiało podpisywać ważne dokumenty, załatwiać urzędowe sprawy, zawierać umowy i przeprowadzać transakcje.


Zdrowie
Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Wysypiaj się, gimnastykuj i dbaj o witaminy. Wskazane liczenie kalorii. Skłonność do nadmiernego łasuchowania może skutkować niepotrzebnymi kilogramami. Wiosną znikną wszystkie dolegliwości i świat będzie się mienił kolorami.


Ważne daty
Idź na całość: 12, 23 lutego, 15, 21, 23 kwietnia, 9, 11 maja, 22, 27 września, 7, 21 listopada.
Uważaj: 29 stycznia, 5, 8 marca, 17, 20 czerwca, 21 lipca, 3, 30 grudnia.

10/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
10/13

Strzelec 22.11–21.12

Sukcesy! Pojawią się okazje, by zabłysnąć. Astralne niebo sprzyja edukacji, a także podróżom, które nie tylko dostarczą ci przyjemności, ale też wzbogacą duchowo. Popuść wodze fantazji i nie zastanawiaj się, czy coś wypada ci robić, czy też nie. Zaczniesz z humorem patrzeć na sprawy, które dotąd spędzały ci sen z powiek. Przyjemność sprawi ci obcowanie z pięknymi przedmiotami.

Miłość
Styczeń będzie sprzyjać szczerym rozmowom o uczuciach i marzeniach. Poświęć trochę uwagi osobie, która od pewnego czasu wysyła ci nieśmiałe znaki. Zwyczajny flirt może się przerodzić w płomienny romans. W związkach nie zabraknie miłych chwil. Możliwe, że partner ci się oświadczy. Zaufaj sercu – ono ci podpowie, czy to ten na całe życie. W kwietniu bez sentymentu zerwiesz relację, która nie daje ci poczucia bezpieczeństwa. Gdy odezwie się dawna sympatia, nie rób sobie wielkich nadziei. Skończy się na kolacji i czar pryśnie. Ty jesteś już kimś innym i twoja miłość to jakby nie ta sama osoba… Jesienią możliwe kłótnie w rodzinie, zażegnasz jednak konflikt i przyznasz się do błędu.


Praca
Zachowaj zimną krew nawet w najbardziej stresującej sytuacji. Odniesie to lepszy skutek niż przesadne okazywanie negatywnych emocji. Szczególnie dotyczy to osób, które mogą mieć wpływ na twoją kariery. W finansach okażesz się przedsiębiorcza, więc stan konta systematycznie będzie wzrastał. W kwietniu lepiej nie pożyczać pieniędzy nawet najlepszym przyjaciołom. Na początku lata ujawnisz swoje  talenty twórcze oraz predyspozycje kierownicze. Uzupełniaj fachową wiedzę i ucz się języków obcych. Jesienią uważaj na tych, którzy dużo mówią, a mało robią. Jest ich wokół ciebie całe mnóstwo. Będą próbowali przypisać sobie twoje zasługi.


Zdrowie
Dobra muzyka, fitness i czekolada – wszystko to łagodzi ponury nastrój! Uda ci się wzmocnić odporność. Jesienią uważaj na infekcje gardła i krtani. Nie bój się korzystać z najnowszych odkryć medycyny. Rekonwalescencja nawet po długiej chorobie przebiegnie nadzwyczaj szybko.


Ważne daty
Idź na całość: 6, 13 lutego, 23, 28 marca, 17, 27 maja, 18, 26 sierpnia, 10, 11, 23 grudnia.
Uważaj: 5, 8 kwietnia, 21, 24 czerwca, 23, 29 października 6, 28 listopada.

11/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
11/13

Koziorożec 22.12–19.01

Będzie dopisywać ci szczęście. Więcej uśmiechu i życzliwości. Układ planet stwarza nastrój do przeżyć miłosnych, religijnych i artystycznych. Otoczenie i rodzina będą traktować cię z miłością i zrozumieniem. Uporządkujesz sprawy, w których panował chaos.

Miłość
Jeśli spojrzysz z dystansem na swoje problemy osobiste, okaże się, że wcale nie jest tak źle. Przestaniesz siedzieć w domu i zaczniesz szukać kontaktu ze znajomymi. Wspomnienia z dzieciństwa zainspirują cię do odbycia podróży, o której zawsze marzyłaś. Wraz z nadejściem wiosny życie intymne Koziorożców nabierze rumieńców. Wenus doradza ci więcej stanowczości. Nie możesz bać się przedstawiać partnerowi swoich racji! W lipcu sporo nowych wrażeń, niezobowiązujące flirty, randki, a w końcu – miłość, i to taka na dobre i złe. Tym razem szczęście cię nie opuści, więc wykorzystaj sprzyjającą passę. Zimą pod wpływem impulsu możesz wplątać się w biurowy romans lub zaczniesz umawiać się z osobą, którą do tej pory uważałaś za niedostępną.


Praca
Twoja pozycja zawodowa staje się coraz mocniejsza. Luty to dobry moment na podpisywanie umów i kontraktów. Spadnie na ciebie więcej zadań niż zwykle, ale dasz sobie ze wszystkim świetnie radę. W maju dobra aura dla kupujących mieszkanie. Tylko nie przeceniaj swoich możliwości, bo łatwo popadniesz w długi. Masz szansę na szczęśliwe zbiegi okoliczności w sprawach sądowych. We wrześniu uporządkuj dokumenty. Twoim talizmanem okaże się umiejętność słuchania drugiego człowieka.


Zdrowie
Pozwól sobie na więcej luzu – lepiej się poczujesz. Odzyskasz energię i przestaną cię nękać różne drobne dolegliwości. Wiosną nie będziesz narzekała na zdrowie. Uważaj na używki, szczególnie w towarzystwie nowo poznanych ludzi. Zimą uwagi wymagać będzie układ pokarmowy.


Ważne daty
Idź na całość: 15, 26 lutego, 18, 20 kwietnia, 17, 21 maja, 30 lipca, 12, 22 września, 2 grudnia.
Uważaj: 11, 20 marca, 15, 22 czerwca, 19, 23 sierpnia, 5 listopada.

12/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
12/13

Wodnik 20.01–18.02

Dostaniesz od losu to, czego oczekujesz, jeśli tylko zawalczysz o swoje marzenia. Nie zabraknie ci pomysłów i energii. Sprawy zawodowe zostawiaj w biurze. Powinnaś uważać na słowa i obietnice. Unikaj brawurowej jazdy autem!

Miłość  
Czeka cię wiele emocji! Urocze randki, czułe gesty oraz szalony seks. Jeśli jesteś samotna, oczarujesz kogoś humorem i temperamentem. Nie przedłużaj jednak flirtu, jeśli nie chcesz zrobić następnego kroku. W marcu okres pełen emocji. Być może zdecydujesz się powrócić do dawnej sympatii. Bogini miłości będzie sprzyjała oczyszczaniu atmosfery i odbudowywaniu relacji partnerskich. W lato postaw na moc konwersacji, bowiem rozmowy i spotkania to dobry sposób, by zbliżyć się do osoby, która cię intryguje. Pamiętaj - los może zetknąć was ze sobą w sypialnianym zaciszu. Staniesz się bardzo czuła i otwarta na nowe doznania seksualne. Dobry klimat na długoletni romans. W związkach zaobrączkowanych powrót namiętnych chwil.


Praca
Przeznaczysz więcej czasu na dokształcanie się. Nie zważaj na złośliwości w firmie. Rób swoje i nie poddawaj się tylko dlatego, że ktoś skrytykował twoją pracę. Może komuś zależy na tym, abyś spoczęła na laurach. Jeśli chcesz zainwestować pieniądze, kieruj się rozsądkiem. Maj będzie miesiącem ciągłej gonitwy z czasem. Twoje CV ma spore szanse trafić pod właściwy adres, jeśli roześlesz je w wiele miejsc. Jesienią szczególnej staranności wymagają sprawy formalne - biurokracja może ci nieco pokrzyżować plany.


Zdrowie
Dla relaksu słuchaj spokojnej muzyki i więcej czasu spędzaj na spacerach w parku. Pij dużo wody i ziół, by oczyścić organizm. Zmień dietę na bogatą w naturalne witaminy. W marcu uważaj, bo będziesz bardziej podatna na zranienia i infekcje.


Ważne daty
Idź na całość: 5, 22 lutego, 5, 19 kwietnia, 22, 24 maja, 28 lipca, 1, 23 października, 6 grudnia.
Uważaj: 5, 15 marca, 18, 23 czerwca, 22 sierpnia, 2, 4 grudnia.

13/13
horoskop
Copyright @materiały prasowe
13/13

Ryby 19.02–20.03

Dojrzysz wreszcie cele, do których powinnaś dążyć. Wyznaczysz wiele granic i nie pozwolisz się w żaden sposób wykorzystywać. Możesz przekonać się do osób, do których dotąd nie pałałaś wielką sympatią. Nie zrażaj się porażką. Więcej wiary we własną atrakcyjność!

Miłość
Staniesz przed koniecznością rozwiązania zaległych spraw rodzinnych. Postaw na szczerość, a odzyskasz spokój. W styczniu możesz poznać kogoś, kto obudzi w tobie nowe pasje lub pozna cię z interesującymi ludźmi. Gustować będziesz w starszych partnerach, wiedzących, czego chcą. Latem, jeśli pójdziesz za jakąś erotyczną pokusą, będziesz żałować. Na prawdziwą miłość warto poczekać – kiedy przyjdzie, będziesz wiedziała, że to właśnie ona. We wrześniu zrozumiesz, że szczęście nie przychodzi do tych, którzy nie doceniają tego, co mają. Unikaj kłótni z ukochaną osobą i nie udowadniaj za wszelką cenę swoich racji. Potrzebujecie szczerej rozmowy. W przyjaźni odkryjesz nieznane ci dotąd przestrzenie.


Praca
Początek roku to dobry czas, by upomnieć się o zaległą gratyfikację. Ujawnią się twoje nietuzinkowe zdolności. Masz szansę wygrać casting albo konkurs. Okaż partnerom biznesowym zaufanie. Unikaj interesów z rodziną – mogą zaszkodzić. W lutym pilnuj terminów. Sporo zarobisz, jeśli będziesz umiała zaryzykować. Wyjdziesz na tym lepiej, niż przypuszczasz. Jesienią osoby, które mają zamiar założyć firmę, muszą to dobrze przemyśleć. Bardzo dużo ważnych spraw uda ci się załatwić na piękne oczy. Pamiętaj, że uśmiech potrafi wiele zdziałać.


Zdrowie
Potrafisz właściwie rozkładać siły i troszczyć się o siebie, organizm odwdzięczy ci się za to świetnym funkcjonowaniem. Wiosną dużo energii zapewni ci fitness na świeżym powietrzu. Zapomnisz o bólu kręgosłupa.


Ważne daty
Idź na całość: 6, 12, 28 kwietnia, 8, 18 maja, 7, 10 lipca, 22, 25 października, 15, 24 grudnia.
Uważaj: 16, 20 lutego, 12, 23 czerwca, 28 sierpnia, 3, 7, 22 listopada.

TAGI #horoskop

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?