Fani rodziny królewskiej nie mają wątpliwości!

Gabriela Czernecka 20 lutego 2019 13:19

Kilka dni temu księżna Sussex wyjechała do Stanów. I choć jej podróż miała odbyć się w tajemnicy, to fotografowie bacznie obserwują żonę księcia Harry'ego i dokładnie dokumentują jej wizytę. Jak niedawno informowaliśmy, Meghan urządzi w Nowym Jorku baby shower. Mimo poprzednich doniesień informujących, że w rodzinie królewskiej panie nie urządzają baby shower, wszystko wskazuje na to, że księżna Sussex otrzymała zgodę od królowej na imprezę na cześć dziecka. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia przyjaciółek Meghan. Czyżby jedna z nich przez przypadek ujawniła płeć dziecka Meghan? Fani nie mają co do tego wątpliwości!

Baby shower Meghan w Nowym Jorku - goście

Pierwszy potomek księcia Harry'ego już niebawem pojawi się na świecie. Dla Meghan to najprawdopodobniej ostatnia szansa na to, by jeszcze przed porodem zobaczyć się z przyjaciółkami. Początkowo informacja, że Meghan urządza baby shower była jedynie domysłami prasy, ponieważ pałac Kensington odmówił komentarza w tej sprawie i nie chciał podać przyczyny nagłego wyjazdu księżnej. Wszystko wskazuje jednak na to, że księżna otrzymała od królowej Elżbiety II zgodę na zorganizowanie imprezy na cześć dziecka.

Baby shower Meghan zostanie zorganizowane w jednym z hoteli na Upper East Side, czyli w jednej z luksusowych dzielnic nowojorskiego okręgu Manhattan. Za organizację wydarzenia ma odpowiadać przyjaciółka księżnej i jedna z jej druhen, Jessica Mulroney. Do sieci co rusz trafiają kolejne zdjęcia z przygotowań do imprezy.

Jeszcze niedawno magazyn Page Six podał, że na baby shower Meghan pojawi się około 15 bliskich znajomych księżnej. Już wiadomo, że oprócz Jessici Mulroney pojawiła się także Serena Williams, Abigail Spencer oraz Natalie Portman. Pozostałe nazwiska wciąż objęte są tajemnicą.

Księżna Meghan urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Przy organizacji takiego wydarzenia, biorąc pod uwagę zainteresowanie mediów, nie trudno o wpadkę. Taką zdaje się zaliczyła właśnie przyjaciółka Meghan, Abigail. Aktorce serialu W Garniturach zrobiono zdjęcie, jak szła do księżnej z torbą, z której wystawał kawałek niebieskiego materiału (Zdjęcie zobaczycie tutaj>>). Czy księżna Meghan urodzi chłopca? Internauci są o tym przekonani, choć każde kolejne zdjęcie, wzbudza coraz więcej wątpliwości.

Przed chwilą pojawiło się zdjęcie ozdób i kwiatów, którymi mają być ściany w pomieszczeniu i... wszystkie są w odcieniach bieli, różu i czerwieni. Czyżby więc Meghan spodziewała się dziewczynki? 

Oficjalna informacja o płci dziecka Meghan zostanie podana do publicznej wiadomości dopiero, gdy ta urodzi, czyli za dwa miesiące. Przypomnijmy, że książęca para zdradziła niedawno, że nie zna płci dziecka. „Zdecydowaliśmy się zachować to w sekrecie”, wyznała Meghan. Nie jest to jednak nic zaskakującego. To ułatwia małżonkom utrzymanie tej informacji w tajemnicy i nie zdradzenie się z nią przed mediami. Podobnie było w przypadku księcia Williama i księżnej Kate, którzy również znali płci swoich dzieci przed ich narodzeniem.  

1/4
Baby shower księżnej Meghan Abigail Spencer, księżna Meghan w ciąży
Copyright @Getty Images
1/4

Meghan urządzi w Nowym Jorku baby shower. Już wiadomo, że oprócz Jessici Mulroney pojawiła się także Abigail Spencer.

2/4
Baby shower księżnej Meghan Abigail Spencer
Copyright @Getty Images
2/4

Aktorce serialu W Garniturach zrobiono zdjęcie, jak szła do księżnej z torbą, z której wystawał kawałek niebieskiego materiału. Internauci sugerują, że zdradziła tym samym płeć dziecka Meghan! Czy księżna urodzi chłopca?

3/4
Baby shower księżnej Meghan Serena Williams
Copyright @247PAPS.TV / SplashNews.com/East News
3/4

Wśród zaproszonych gości na baby shower Meghan pojawiła się także Serena Williams

4/4
Baby shower księżnej Meghan Jessica Malroney
Copyright @Peter Parker / SplashNews.com/East News
4/4

Za organizację wydarzenia ma odpowiadać przyjaciółka księżnej Meghan i jedna z druhen na jej ślubie, Jessica Mulroney. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.