KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Czy właśnie przez przypadek ujawniono płeć dziecka księżnej Meghan?!

Fani rodziny królewskiej nie mają wątpliwości!

Gabriela Czernecka 20 lutego 2019 13:19

Kilka dni temu księżna Sussex wyjechała do Stanów. I choć jej podróż miała odbyć się w tajemnicy, to fotografowie bacznie obserwują żonę księcia Harry'ego i dokładnie dokumentują jej wizytę. Jak niedawno informowaliśmy, Meghan urządzi w Nowym Jorku baby shower. Mimo poprzednich doniesień informujących, że w rodzinie królewskiej panie nie urządzają baby shower, wszystko wskazuje na to, że księżna Sussex otrzymała zgodę od królowej na imprezę na cześć dziecka. Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia przyjaciółek Meghan. Czyżby jedna z nich przez przypadek ujawniła płeć dziecka Meghan? Fani nie mają co do tego wątpliwości!

Baby shower Meghan w Nowym Jorku - goście

Pierwszy potomek księcia Harry'ego już niebawem pojawi się na świecie. Dla Meghan to najprawdopodobniej ostatnia szansa na to, by jeszcze przed porodem zobaczyć się z przyjaciółkami. Początkowo informacja, że Meghan urządza baby shower była jedynie domysłami prasy, ponieważ pałac Kensington odmówił komentarza w tej sprawie i nie chciał podać przyczyny nagłego wyjazdu księżnej. Wszystko wskazuje jednak na to, że księżna otrzymała od królowej Elżbiety II zgodę na zorganizowanie imprezy na cześć dziecka.

Baby shower Meghan zostanie zorganizowane w jednym z hoteli na Upper East Side, czyli w jednej z luksusowych dzielnic nowojorskiego okręgu Manhattan. Za organizację wydarzenia ma odpowiadać przyjaciółka księżnej i jedna z jej druhen, Jessica Mulroney. Do sieci co rusz trafiają kolejne zdjęcia z przygotowań do imprezy.

Jeszcze niedawno magazyn Page Six podał, że na baby shower Meghan pojawi się około 15 bliskich znajomych księżnej. Już wiadomo, że oprócz Jessici Mulroney pojawiła się także Serena Williams, Abigail Spencer oraz Natalie Portman. Pozostałe nazwiska wciąż objęte są tajemnicą.

Księżna Meghan urodzi chłopca czy dziewczynkę?

Przy organizacji takiego wydarzenia, biorąc pod uwagę zainteresowanie mediów, nie trudno o wpadkę. Taką zdaje się zaliczyła właśnie przyjaciółka Meghan, Abigail. Aktorce serialu W Garniturach zrobiono zdjęcie, jak szła do księżnej z torbą, z której wystawał kawałek niebieskiego materiału (Zdjęcie zobaczycie tutaj>>). Czy księżna Meghan urodzi chłopca? Internauci są o tym przekonani, choć każde kolejne zdjęcie, wzbudza coraz więcej wątpliwości.

Przed chwilą pojawiło się zdjęcie ozdób i kwiatów, którymi mają być ściany w pomieszczeniu i... wszystkie są w odcieniach bieli, różu i czerwieni. Czyżby więc Meghan spodziewała się dziewczynki? 

Oficjalna informacja o płci dziecka Meghan zostanie podana do publicznej wiadomości dopiero, gdy ta urodzi, czyli za dwa miesiące. Przypomnijmy, że książęca para zdradziła niedawno, że nie zna płci dziecka. „Zdecydowaliśmy się zachować to w sekrecie”, wyznała Meghan. Nie jest to jednak nic zaskakującego. To ułatwia małżonkom utrzymanie tej informacji w tajemnicy i nie zdradzenie się z nią przed mediami. Podobnie było w przypadku księcia Williama i księżnej Kate, którzy również znali płci swoich dzieci przed ich narodzeniem.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.