Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Tak Martyna Wojciechowska świętowała urodziny mamy. Pod archiwalnym zdjęciem podróżniczka zamieściła wzruszające słowa

„Jesteś dla mnie wzorem kobiety”

Aleksandra Andrzejak 23 maja 2021 19:47
Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Martyna Wojciechowska z okazji urodzin swojej mamy pokazała archiwalne zdjęcie sprzed 46 lat. Pod fotografią zamieściła wyjątkowe słowa. To wyznanie wzrusza do łez!

Martyna Wojciechowska: kariera

Martyna Wojciechowska od lat jest pasjonatką podróży. Zdobyła popularność dzięki swojemu programowi Kobieta na krańcu świata. W styczniu 2017 została dyrektor programową Travel Channel. Życie nie oszczędzało Martyny. Ojciec jej córki zmarł, a dziennikarka oddała się pracy i podróżom. Teraz tworzy wspaniały związek z Przemysławem Kossakowskim - również dziennikarzem, który uwielbia odkrywać najdalsze zakątki świata. Para pobrała się w zeszłym roku. Z okazji urodzin swojej mamy Martyna pokazała archiwalne zdjęcie sprzed 46 lat. Pod fotografią zamieściła wzruszające słowa. Kobiety łączy wyjątkowa więź.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska cieszy się z osiągnięcia córki: „Stało się to w wyjątkowym dla nas miejscu”

Martyna Wojciechowska, VIVA! 21/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
Tak Martyna pozowała dla Vivy! w 2020 roku

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z mamą

Z okazji urodzin swojej mamy, Martyna Wojciechowska zamieściła na Instagramie archiwalne zdjęcie z mamą. Fotografia została wykonana 46 lat temu! We wpisie podróżniczka nie kryła jak ważną osobą jest dla niej mama: „Jestem szczęściarą, że przyszłam na ten świat jako jej córka. Nauczyła mnie, że niemożliwe nie istnieje, że wiara w marzenia i ciężka praca sprawiają, że góry można nie tylko zdobywać, ale je przenosić. NIGDY mnie nie skrytykowała, nie podcięła skrzydeł. Od zawsze wyznaje zasadę #WspieramNieOceniam” - napisała.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska zachęca do samoakceptacji. Zaznacza, że każda kobieta jest piękna, bez względu na rodzaj sylwetki

„I przez całe życie pozwalała mi podejmować samodzielnie decyzje, popełniać błędy, a kiedy się sparzyłam - zawsze mogłam liczyć na jej wsparcie. Nie byłabym tym, kim jestem i nie byłabym w tym miejscu, w którym jestem, gdyby nie ona. Mamo, jesteś dla mnie wzorem kobiety i mamy!” - dodała dziennikarka. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.