Z dnia na dzień przeobraziła się w „królową ludzkich serc”

Gabriela Czernecka 1 lipca 2022 13:47

W dniu swojej tragicznej śmierci księżna Diana miała zaledwie 36 lat... Osierociła ukochanych synów, zostawiła bliskich oraz pogrążonych w żałobie fanów z całego świata, dla których szybko stała się królową ludzkich serc. Dzisiaj Lady Di obchodziłaby 61. urodziny... Jak wyglądałaby, gdyby wciąż żyła? Do sieci trafiły zdjęcia stworzone przez ekspertów przy użyciu zaawansowanej technologii komputerowej. Zobacz, jak mogłaby dziś wyglądać księżna.

Jak pulchna i nieśmiała przedszkolanka została księżną?

Z brzydkiego kaczątka niemal z dnia na dzień przeobraziła się w „królową ludzkich serc”. Jej droga naznaczona była wieloletnim romansem męża, bulimią i nieustanną walką z fotoreporterami. „Zawsze wiedziałam, że nie zostanę królową”, powiedziała księżna Diana w jednym z wywiadów. Niestety słowa księżnej okazały się prorocze. Mimo to została ulubienicą mediów i ludzi na całym świecie. W jej pogrzebie uczestniczyły wybitne postaci: Margaret Thatcher, George Michael, Karl Lagerfeld czy Steven Spielberg. Telewizyjnej transmisji uroczystości przyglądało się ponad dwa miliardy osób na całym świecie! 

Zobacz też: Stylowa księżna Diana na Wimbledonie! To ona wyznaczała trendy…

Tak dziś wyglądałaby księżna Diana - rekonstrukcja

Niestety księżna Diana nie potrafiła poradzić sobie z życiem na świeczniku. Ciągła obecność mediów i brak wsparcia ze strony brytyjskiej rodziny królewskiej powoli ją wyniszczały. 31 sierpnia 1997 roku wraz z Dodim Al-Fayedem zginęła w tragicznym wypadku w Paryżu. Choć od jej śmierci minęło już prawie dwadzieścia pięć lat, media na całym świecie wciąż wspominają księżną. Do sieci trafiły nawet zdjęcia przedstawiające to, jak Lady Di mogłaby wyglądać dziś, gdyby żyła. Eksperci stworzyli je przy wykorzystaniu zaawansowanej technologii komputerowej, którą stosuje się przy tworzeniu portretów osób zaginionych czy porwanych. Wzięto pod uwagę również pulę genów rodziny księżnej, jak i jej historię medyczną. Królowa ludzkich serc dzisiaj obchodziłaby 61. urodziny...

Zobaczcie w naszej galerii, jak dziś wyglądałaby księżna Diana! 

Zobacz również: Tak śmierć księcia Filipa zmieniła królową Elżbietę II! Te zdjęcia ujawniają całą prawdę...

1/6
Diana, księżna Diana
Copyright @East News
1/6

Księżna Diana na zawsze pozostanie w pamięci ludzi na całym świecie.

2/6
księżna Diana, luty 1990 rok
Copyright @East News
2/6

Tak Diana wyglądała w wieku 29 lat. Zdjęcie zrobiono, gdy księżna była zaledwie 9 lat po ślubie. Już wtedy miała za sobą sporą przemianę - z pulchnej przedszkolanki zmieniła się w księżną.

 

Polecamy: „Robili jej zdjęcia, gdy ta jeszcze żyła!” Osobiste i wzruszające wyznania Williama i Harry'ego o śmierci księżej Diany 

oraz:  „Celowali aparatami w jej twarz. Nawet wtedy, gdy konała w samochodzie”. Jak wyglądały ostatnie godziny życia księżnej Diany?

 

3/6
Copyright @Pinterest
3/6

To zdjęcie zrobiono Dianie w 1993 roku. Przypomnijmy, że w tym roku ujawniono nieprzyzwoitą rozmowę telefoniczną Karola i Camilli, którą z czasem nazwano  „Camillagate”. Diana i Karol byli wówczas w separacji, a rozwód wręcz wisiał w powietrzu.

 

Polecamy: Księżna Diana planowała małżeństwo z Dodim Al-Fayedem tuż przed tragiczną śmiercią! Czy powodem była domniemana ciąża? 

4/6
Księżna Diana, Diana Spencer
Copyright @Getty Images
4/6

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Miała wówczas 36 lat. Do sieci wyciekło niedawno zdjęcie przerobione przez jednego z grafików, który postanowił pokazać, jak Diana wyglądałaby przed ukończeniem 60 lat.

5/6
Księżna Diana, tak dziś wyglądałaby księżna Walii
Copyright @East News
5/6

Prawdopodobnie tak wyglądałaby dziś księżna Diana. 1 lipca tego roku świętowałaby 59 urodziny.

Polecamy: Syn miliardera, playboy i... kochanek Diany! Kim był Dodi Al-Fayed?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.