Z dnia na dzień przeobraziła się w „królową ludzkich serc”

Gabriela Czernecka 1 lipca 2021 11:11

Jak księżna Diana wyglądałaby dzisiaj? Internauci od lat zadają sobie to pytanie. W tym roku królowa ludzkich serc skończyłaby 60. lat. Do sieci trafiły zdjęcia, które pokazują, jak dziś wyglądałaby Diana!

Jak pulchna i nieśmiała przedszkolanka została księżną?

Z brzydkiego kaczątka niemal z dnia na dzień przeobraziła się w „królową ludzkich serc”. Jej droga naznaczona była wieloletnim romansem męża, bulimią i nieustanną walką z fotoreporterami. „Zawsze wiedziałam, że nie zostanę królową”, powiedziała księżna Diana w jednym z wywiadów. Niestety słowa księżnej okazały się prorocze. Mimo to została ulubienicą mediów i ludzi na całym świecie. W jej pogrzebie uczestniczyły wybitne postaci: Margaret Thatcher, George Michael, Karl Lagerfeld czy Steven Spielberg. Telewizyjnej transmisji uroczystości przyglądało się ponad dwa miliardy osób na całym świecie! 

Zobacz: Sensacyjne doniesienia zagranicznychmediów! Grób księżnej Diany jest pusty...?

Tak dziś wyglądałaby księżna Diana - rekonstrukcja

Niestety Diana nie potrafiła poradzić sobie z życiem na świeczniku. Ciągła obecność mediów i brak wsparcia ze strony brytyjskiej rodziny królewskiej powoli ją wyniszczały. 31 sierpnia 1997 roku wraz z Dodim Al-Fayedem zginęła w tragicznym wypadku w Paryżu. Choć od jej śmierci minęło ponad dwadzieścia lat, media na całym świecie wciąż wspominają księżną. Do sieci trafiły jakiś czas temu zdjęcia przedstawiające to, jak Diana mogłaby wyglądać dziś, gdyby żyła. Dziś obchodziłaby 60. urodziny...

Zobacz również: Wielka Brytania. Wiadomo, jak księżna Diana wyglądała tuż po tragicznym wypadku!

Zobaczcie w naszej galerii, jak dziś wyglądałaby Diana!  

1/6
Diana, księżna Diana
Copyright @East News
1/6

Księżna Diana na zawsze pozostanie w pamięci ludzi na całym świecie.

2/6
księżna Diana, luty 1990 rok
Copyright @East News
2/6

Tak Diana wyglądała w wieku 29 lat. Zdjęcie zrobiono, gdy księżna była zaledwie 9 lat po ślubie. Już wtedy miała za sobą sporą przemianę - z pulchnej przedszkolanki zmieniła się w księżną.

 

Polecamy: „Robili jej zdjęcia, gdy ta jeszcze żyła!” Osobiste i wzruszające wyznania Williama i Harry'ego o śmierci księżej Diany 

oraz:  „Celowali aparatami w jej twarz. Nawet wtedy, gdy konała w samochodzie”. Jak wyglądały ostatnie godziny życia księżnej Diany?

 

3/6
Copyright @Pinterest
3/6

To zdjęcie zrobiono Dianie w 1993 roku. Przypomnijmy, że w tym roku ujawniono nieprzyzwoitą rozmowę telefoniczną Karola i Camilli, którą z czasem nazwano  „Camillagate”. Diana i Karol byli wówczas w separacji, a rozwód wręcz wisiał w powietrzu.

 

Polecamy: Księżna Diana planowała małżeństwo z Dodim Al-Fayedem tuż przed tragiczną śmiercią! Czy powodem była domniemana ciąża? 

4/6
Księżna Diana, Diana Spencer
Copyright @Getty Images
4/6

Księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym 31 sierpnia 1997 roku w Paryżu. Miała wówczas 36 lat. Do sieci wyciekło niedawno zdjęcie przerobione przez jednego z grafików, który postanowił pokazać, jak Diana wyglądałaby przed ukończeniem 60 lat.

5/6
Księżna Diana, tak dziś wyglądałaby księżna Walii
Copyright @East News
5/6

Prawdopodobnie tak wyglądałaby dziś księżna Diana. 1 lipca tego roku świętowałaby 59 urodziny.

Polecamy: Syn miliardera, playboy i... kochanek Diany! Kim był Dodi Al-Fayed?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.