O TYM SIĘ MÓWI!

Wielka Brytania. Tak wyglądałaby dziś księżna Diana. Drobne zmarszczki, lekka siwizna...

Z dnia na dzień przeobraziła się w „królową ludzkich serc”

Gabriela Czernecka 1 lipca 2021 11:11

Jak księżna Diana wyglądałaby dzisiaj? Internauci od lat zadają sobie to pytanie. W tym roku królowa ludzkich serc skończyłaby 60. lat. Do sieci trafiły zdjęcia, które pokazują, jak dziś wyglądałaby Diana!

Jak pulchna i nieśmiała przedszkolanka została księżną?

Z brzydkiego kaczątka niemal z dnia na dzień przeobraziła się w „królową ludzkich serc”. Jej droga naznaczona była wieloletnim romansem męża, bulimią i nieustanną walką z fotoreporterami. „Zawsze wiedziałam, że nie zostanę królową”, powiedziała księżna Diana w jednym z wywiadów. Niestety słowa księżnej okazały się prorocze. Mimo to została ulubienicą mediów i ludzi na całym świecie. W jej pogrzebie uczestniczyły wybitne postaci: Margaret Thatcher, George Michael, Karl Lagerfeld czy Steven Spielberg. Telewizyjnej transmisji uroczystości przyglądało się ponad dwa miliardy osób na całym świecie! 

Zobacz: Sensacyjne doniesienia zagranicznychmediów! Grób księżnej Diany jest pusty...?

Tak dziś wyglądałaby księżna Diana - rekonstrukcja

Niestety Diana nie potrafiła poradzić sobie z życiem na świeczniku. Ciągła obecność mediów i brak wsparcia ze strony brytyjskiej rodziny królewskiej powoli ją wyniszczały. 31 sierpnia 1997 roku wraz z Dodim Al-Fayedem zginęła w tragicznym wypadku w Paryżu. Choć od jej śmierci minęło ponad dwadzieścia lat, media na całym świecie wciąż wspominają księżną. Do sieci trafiły jakiś czas temu zdjęcia przedstawiające to, jak Diana mogłaby wyglądać dziś, gdyby żyła. Dziś obchodziłaby 60. urodziny...

Zobacz również: Wielka Brytania. Wiadomo, jak księżna Diana wyglądała tuż po tragicznym wypadku!

Zobaczcie w naszej galerii, jak dziś wyglądałaby Diana!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.