Z ŻYCIA GWIAZD

Zobacz, jak Zofia Czerwińska obchodziła 85. urodziny!

Znakomici goście, szampański nastrój jubilatki i...

Konrad Szczęsny 21 marca 2018 14:45

Zofia Balcerkowa z Alternatyw 4, Irena z Misia, Zofia Nowosielska z Czterdziestolatka - widzowie pokochali Zofię Czerwińską za jej niesamowity urok osobisty, pogodę ducha i niekwestionowany talent, który zaprezentowała w wielu kultowych polskich filmach i serialach. W tym roku aktorka skończyła 85 lat. Z tej okazji wyprawiła huczne przyjęcie urodzinowe, na którym nie mogło zabraknąć bliskich jej sercu osób, jak choćby Mariusz Szczygieł. Co się wydarzyło tego wieczoru? 

85. urodziny Zofii Czerwińskiej

W trakcie uroczystości za konferansjerkę był odpowiedzialny wieloletni przyjaciel Zofii Czerwińskiej, Mariusz Szczygieł. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił on obszerny post, w którym opisał we właściwy dla siebie sposób prezent, który tego dnia wręczył jubilatce!

Tego wieczoru u boku aktorki obecni byli jej przyjaciele. Przyjęcie uświetnił również występ gościa specjalnego, czyli... Violetty Villas! W kultową polską artystkę wcielił się Jacek Mureno z Teatru Sabat.

Nie zabrakło serdecznych życzeń, wzruszeń, wybuchów gromkiego śmiechu i wyjątkowych rozmów w kuluarach.

Więcej zdjęć możesz zobaczyć w naszej galerii.

Za które aktorskie wcielenie podziwiasz Zofię Czerwińską najbardziej?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.