Z ŻYCIA GWIAZD

Zobacz, jak Zofia Czerwińska obchodziła 85. urodziny!

Znakomici goście, szampański nastrój jubilatki i...

Konrad Szczęsny 21 marca 2018 14:45

Zofia Balcerkowa z Alternatyw 4, Irena z Misia, Zofia Nowosielska z Czterdziestolatka - widzowie pokochali Zofię Czerwińską za jej niesamowity urok osobisty, pogodę ducha i niekwestionowany talent, który zaprezentowała w wielu kultowych polskich filmach i serialach. W tym roku aktorka skończyła 85 lat. Z tej okazji wyprawiła huczne przyjęcie urodzinowe, na którym nie mogło zabraknąć bliskich jej sercu osób, jak choćby Mariusz Szczygieł. Co się wydarzyło tego wieczoru? 

85. urodziny Zofii Czerwińskiej

W trakcie uroczystości za konferansjerkę był odpowiedzialny wieloletni przyjaciel Zofii Czerwińskiej, Mariusz Szczygieł. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił on obszerny post, w którym opisał we właściwy dla siebie sposób prezent, który tego dnia wręczył jubilatce!

Tego wieczoru u boku aktorki obecni byli jej przyjaciele. Przyjęcie uświetnił również występ gościa specjalnego, czyli... Violetty Villas! W kultową polską artystkę wcielił się Jacek Mureno z Teatru Sabat.

Nie zabrakło serdecznych życzeń, wzruszeń, wybuchów gromkiego śmiechu i wyjątkowych rozmów w kuluarach.

Więcej zdjęć możesz zobaczyć w naszej galerii.

Za które aktorskie wcielenie podziwiasz Zofię Czerwińską najbardziej?  

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.