Joanna Koroniewska, urodziny Instagram
Fot. instagram.com/joannakoroniewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Plejada gwiazd i szczytny cel. Tak Joanna Koroniewska obchodziła urodziny!

Te zdjęcia trzeba zobaczyć!

Redakcja VIVA! 28 maja 2020 07:25
Joanna Koroniewska, urodziny Instagram
Fot. instagram.com/joannakoroniewska

Joanna Koroniewska obchodziła wczoraj 42. urodziny! Uwielbiana przez fanów Małgosia Mostowiak z serialu M jak miłość zorganizowała z tego powodu przyjęcie w swoim ogrodzie. Szczytny cel, doborowe towarzystwo i zaskakujący klimat imprezy – te zdjęcia trzeba zobaczyć!

Joanna Koroniewska urodziny zdjęcia Instagram

„Kochani! Ogromnie dziękuję za naprawdę lawinę życzeń od północy! Jesteście cudowni!”, napisała Joanna Koroniewska na swoim Instagramie.

„Pamiętacie naszą pierwszą domową, urodzinową produkcję razem z @malgorzatakozuchowska_ i @adafijal? Dzisiaj nadszedł czas na kolejną! Tak nam się spodobało, że nie zatrzymujemy się! [...] Mamy nadzieję, że oprócz świetnej zabawy połączycie się z nami także w inny sposób. [...] Mój własny ogród nabrał innego znaczenia. [...] W życiu nie czułam się jednocześnie scenarzystą, asystentem scenografa, producentem i reżyserem w jednym”, dodała aktorka, zapowiadając niespodziankę dla fanów.

Małgorzata Kożuchowska, Ada Fijał, Majka Jeżowska, Magda Schejbal, Małgorzata Socha i Ewa Chodakowska z chęcią wzięły udział w zabawie Joanny Koroniewskiej. Trzeba przyznać, że stroje gwiazd, wzorowane na modzie lat 80., robią wrażenie, co widać w komentarzach pod postem. Zobaczcie zdjęcia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani!!🌸 Ogromnie dziękuję za naprawdę LAWINĘ życzeń od północy!!! Jesteście cudowni!!! Pamiętacie naszą pierwszą domową, urodzinową produkcję razem z @malgorzatakozuchowska_ i @adafijal ?!! 🔥🔥🚀🚀🚀 Dzisiaj nadszedł czas na kolejną!! 🌟✨💫 Tak NAM się spodobało, że nie zatrzymujemy się!! 🥳💜🌸Mamy nadzieję, że oprócz świetnej zabawy połączycie się z nami także w inny sposób!! Ale o tym więcej już o godz. 19.00!! Odpalimy maszyny! Czekajcie!!! Już teraz dziękuję WSZYSTKIM moim kochanym koleżankom- @malgorzatakozuchowska_ @adafijal @majka_jezowska_ @malgosia_socha @magdaschejbal @chodakowskaewa !! 💜💜💜💜Mój własny ogród nabrał innego znaczenia!! Dziękuję @wiewiorkaispolka !! Jesteście nieocenionymi scenografkami! @aleksandraoleczekhairstylist za MEGA FRYZURĘ!!!! @bart_czach za zdjęcia i montaż. W życiu nie czułam się jednocześnie scenarzystą, asystentem scenografa, producentem i reżyserem w jednym! 😝😝😶🤭 Ważne, że CEL szczytny!!! Kocham, dziękuję i całuję!!! Do zobaczenia o 15!!! #dowborybehappy #urodziny #specjalne #makinoff #domowaprodukcja #happy #doZOBACZENIA #🌻🌷🌺🌸

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Kilka godzin później Joanna Koroniewska udostępniła urodzinowe nagranie i zachęciła do dołączenia do jednej z akcji charytatywnych. „Kochani! Dzisiaj moje urodziny. Naprawdę mam to, co najważniejsze. Zdrowe dzieci, męża, pracę. Ale wiem, że nie wszyscy mogą się tym cieszyć. Wiem, że jest mało czasu. Wiem, że do zrealizowania tej zbiórki potrzeba naprawdę wiele, ale też WIEM jak udawało się już parę razy wygrać”, napisała, jednocześnie tłumacząc zasady zbiórki dla Tosi.

„Dziękuję wszystkim moim cudownym koleżankom, kolorowym ptakom, za to spontaniczne spotkanie, Waszą niesamowitą energię i to, że oddałyście mi wczoraj kawałek swojego życia. [...] Ściskam Wszystkie Razem i Każdą z osobna moje pozostałe cudowne bohaterki”, czytamy na profilu aktorki. „Kochani! W każdym wieku warto sięgać po swoje marzenia! Najważniejsze to wiara, upór i praca nad samym sobą”, zakończyła.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani!!! Dzisiaj moje urodziny. 🎂🌷Naprawdę mam to co najważniejsze. Zdrowe dzieci, męża, pracę. Ale wiem, że nie wszyscy mogą się tym cieszyć. Wiem, że jest mało czasu. Wiem, że do zrealizowania tej zbiórki potrzeba naprawdę wiele, ale też WIEM jak udawało się już parę razy wygrać!! Kochani!!! Postanowiłam, że w urodziny, razem z moimi bliskimi koleżankami zrobimy coś dla Was i jeśli Wam się to spodobało, wpłaćcie dla Tosi z SMA jakąś kwotę bo NADZIEJA dla każdego rodzica umiera ostatnia!!!! Kończę dzisiaj 42 lata!! 🤫😶😶🤦‍♀️🥳💜 Możecie więc wpłacić co następuje- 2 złote albo 4 albo 4+2=6 złotych lub na przykład 42 złote albo też o wiele, wiele więcej!!! Ja już wpłacam!! Link do zbiórki w BIO!! Wierzę całym serduchem, że zbiórka dla Tosi ruszy i że damy rodzicom jakąś nadzieję!!! Niestety Tosia jest jednym z najstarszych dzieci z SMA i niestety zostało bardzo naprawdę bardzo mało czasu!!! Ale wiem, że RAZEM MOŻE nam się to udać!!! Proszę udostępniajcie tę zbiórkę!!! 🙏🙏🙏 Ja wierzę w siłę NAS wszystkich!!! ❤️❤️❤️❤️Dziękuję WSZYSTKIM MOIM cudownym koleżankom, KOLOROWYM ptakom, za to spontaniczne spotkanie, Waszą niesamowitą energię i to, że oddałyście mi wczoraj kawałek swojego życia!!! 🌺🌷🌸💕Dziewczyny! @malgorzatakozuchowska_ i @adafijal to już normalnie GWIEZDNY team!!! ⭐️✨🌟💫Ściskam Wszystkie Razem i Każdą z osobna MOJE pozostałe cudowne bohaterki!! @chodakowskaewa @majka_jezowska_ @magdaschejbal @malgosia_socha 💜🌸💕🌷💐Kochani! W każdym wieku warto sięgać po swoje marzenia!!! Najważniejsze to wiara, upór i praca nad samym sobą!! Kocham, dziękuję i całuję!! 🌟🌟🌟Pamiętajcie, że dziś specjalne urodzinowe wydanie domówki!! 🎂🎂🎂🎂🚀💋❤️ @maciej_dowbor NIC MI NIE MÓWIŁ- mam być JEGO GOŚCIEM!! Oby było nas DZISIAJ o 22.00 było jak najwiecej!! 🔥🔥🔥🔥Zapraszamy!!! Uprzedzam, że działaliśmy bez żadnej Wielkiej Ekipy - same bohaterki, każda zrobiła sobie makeup i stylizację- @wiewiorkaispolka dziękuję za piękną scenografię! @bart_czach za pomoc w filmowaniu. @aleksandraoleczekhairstylist za moją KOSMICZNĄ fryzurę stąd turban na domówce!!! #urodzinoweLOVE #domówkaudowborów #dowborybehappy #🌺

Post udostępniony przez Joanna Koroniewska - Dowbor (@joannakoroniewska)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.