URODZINY GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi dziś urodziny! Oto jej niezwykła metamorfoza

Jak się zmieniała?

Sabina Zięba 1 czerwca 2021 07:14

Bez wątpienia Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Ma na tyle silną pozycję w show-biznesie, że nie musi obawiać się młodszej konkurencji, a także tysiące fanów, którzy w dniu jej urodzin składają jej piękne życzenia...

43. urodziny Małgorzaty Rozenek-Majdan

Gwiazda TVN obchodzi urodziny w Dzień Dziecka. Na swoim profilu na Instagramie dwa lata temu prezenterka opublikowała fotografię z dzieciństwa, wyznając: „Już wtedy byłam szczęśliwym, pogodnym i radosnym dzieckiem. Wierzącym, że świat jest pięknym miejscem, w którym będę mogła zrealizować swoje marzenia. Dziś z perspektywy tych 41 lat mogę śmiało powiedzieć, że wszystko, co sobie wymarzyłam, mam, i chociaż życie nie zawsze było łatwe, to tej małej Małgosi ze zdjęcia powiedziałabym - nic nie zmieniaj, będziesz bardzo szczęśliwa”.

CZYTAJ TEŻ: Tak dosadna jeszcze nie była. Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się do plotek o swoim wieku

Dziś gwiazda TVN obchodzi 43. urodziny i spędza jest wraz z mężem i 3 synami w Meksyku. Jak się zmieniła w ostatnich latach? Sprawdźcie w naszym wideo!  A Małgosi życzymy mnóstwo zdrowia i miłości!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.