URODZINY GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi dziś urodziny! Oto jej niezwykła metamorfoza

Jak się zmieniała?

Sabina Zięba 1 czerwca 2021 07:14

Bez wątpienia Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Ma na tyle silną pozycję w show-biznesie, że nie musi obawiać się młodszej konkurencji, a także tysiące fanów, którzy w dniu jej urodzin składają jej piękne życzenia...

43. urodziny Małgorzaty Rozenek-Majdan

Gwiazda TVN obchodzi urodziny w Dzień Dziecka. Na swoim profilu na Instagramie dwa lata temu prezenterka opublikowała fotografię z dzieciństwa, wyznając: „Już wtedy byłam szczęśliwym, pogodnym i radosnym dzieckiem. Wierzącym, że świat jest pięknym miejscem, w którym będę mogła zrealizować swoje marzenia. Dziś z perspektywy tych 41 lat mogę śmiało powiedzieć, że wszystko, co sobie wymarzyłam, mam, i chociaż życie nie zawsze było łatwe, to tej małej Małgosi ze zdjęcia powiedziałabym - nic nie zmieniaj, będziesz bardzo szczęśliwa”.

CZYTAJ TEŻ: Tak dosadna jeszcze nie była. Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się do plotek o swoim wieku

Dziś gwiazda TVN obchodzi 43. urodziny i spędza jest wraz z mężem i 3 synami w Meksyku. Jak się zmieniła w ostatnich latach? Sprawdźcie w naszym wideo!  A Małgosi życzymy mnóstwo zdrowia i miłości!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.