URODZINY GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi dziś urodziny! Oto jej niezwykła metamorfoza

Jak się zmieniała?

Sabina Zięba 1 czerwca 2021 07:14

Bez wątpienia Małgorzata Rozenek-Majdan jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich gwiazd. Ma na tyle silną pozycję w show-biznesie, że nie musi obawiać się młodszej konkurencji, a także tysiące fanów, którzy w dniu jej urodzin składają jej piękne życzenia...

43. urodziny Małgorzaty Rozenek-Majdan

Gwiazda TVN obchodzi urodziny w Dzień Dziecka. Na swoim profilu na Instagramie dwa lata temu prezenterka opublikowała fotografię z dzieciństwa, wyznając: „Już wtedy byłam szczęśliwym, pogodnym i radosnym dzieckiem. Wierzącym, że świat jest pięknym miejscem, w którym będę mogła zrealizować swoje marzenia. Dziś z perspektywy tych 41 lat mogę śmiało powiedzieć, że wszystko, co sobie wymarzyłam, mam, i chociaż życie nie zawsze było łatwe, to tej małej Małgosi ze zdjęcia powiedziałabym - nic nie zmieniaj, będziesz bardzo szczęśliwa”.

CZYTAJ TEŻ: Tak dosadna jeszcze nie była. Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się do plotek o swoim wieku

Dziś gwiazda TVN obchodzi 43. urodziny i spędza jest wraz z mężem i 3 synami w Meksyku. Jak się zmieniła w ostatnich latach? Sprawdźcie w naszym wideo!  A Małgosi życzymy mnóstwo zdrowia i miłości!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.