Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Życzenia urodzinowe Radosława Majdana dla Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołały burzę!

Mąż gwiazdy TVN uderza nimi w Dodę?

Konrad Szczęsny 2 czerwca 2018 10:03
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Pierwszego czerwca Małgorzata Rozenek-Majdan skończyła 40 lat, co, jak co roku w przypadku jej urodzin, dla części internautów było powodem do masowej produkcji złośliwych komentarzy, dla innych z kolei okazją do złożenia jubilatce serdecznych życzeń. Do tego drugiego grona zalicza się oczywiście mąż gwiazdy TVN, który postanowił uczcić ten wyjątkowy dzień, publikując zdjęcie ukochanej na Instagramie z odpowiednim podpisem. To, co pod nim zamieścił, nie spodobało się jednak jego fanom...

Życzenia Radosława Majdana dla Małgorzaty Rozenek-Majdan z okazji 40. urodzin

„Wszystkiego najlepszego kochanie. Życzę Ci tego samego, czego Ty życzyłaś mnie. „Wszystko, co widziałem, zanim poznałem Ciebie, było stratą czasu”. Kocham Cię najbardziej na świecie, Pączuszku”, napisał wyraźnie wzruszony Radosław Majdan.

To, co dla jednych było wyrazem bezgranicznej miłości, przez innych zostało odebrane jako złośliwość i dyskredytowanie byłych partnerek, w tym... Dody.

Chodzi oczywiście o zdanie „Wszystko, co widziałem, zanim poznałem Ciebie, było stratą czasu”.

Internauci krytykują Radosława Majdana za życzenia dla Małgorzaty Rozenek-Majdan

W komentarzach pod zdjęciem rozpętała się burzliwa dyskusja, w której nie zabrakło krytyki i ostrej wymiany zdań.

„Trochę przykry cytat”, napisała jedna z fanek byłego piłkarza. „Trochę więcej romantyzmu”, odpisał jej Radosław Majdan. Ta jednak nie zastosowała się do rady męża Małgorzaty Rozenek-Majdan i postanowiła wyrazić swoje zdanie po raz drugi.

„Romantyczne to jest dla Pani Małgosi, a dla byłych partnerek to trochę przykre. Jestem zdania, że każde doświadczenie czegoś uczy - tak miało być. Nie żałuje się przecież tego, że było się szczęśliwym”, stwierdziła kwaśno.

Poza zarzutami o „wbijaniu szpili” i tym, że takie słowa mogą być odebrane jako brak taktu, pojawiły się także bardziej ostre opinie.

„Smutne i podłe słowa! Żal mi jest pana, że wcześniejsze doświadczenia niczego pana nie nauczyły, ani niczego nie wniosły”, grzmiała jedna z internautek.

„Smutne i podłe jest to, co ty teraz robisz”, odpowiedział szybko Radosław Majdan.

Wiele kobiet stanęło jednak w obronie męża Małgorzaty Rozenek-Majdan i stwierdziło, że uwielbiają mężczyzn, którym nie jest obcy romantyzm i którzy nie wstydzą się okazywać publicznie uczuć ukochanej osobie. 

Z którym stanowiskiem się zgadzasz?  

Doda, VIVA listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.