Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Radosław Majdan pokazał zdjęcie z dzieciństwa! Bardzo się zmienił?

Gwiazda świętuje dzisiaj urodziny!

Weronika Kostyra 10 maja 2018 12:00
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Do niedawno nie mieliśmy zbyt wielu okazji, aby poznać charakter piłkarza. Jednak dzięki programowi Iron Majdan publiczność pokochała męża Małgorzaty Rozenek, który spokojem i opanowaniem stanowi idealnie dopełnienie wybuchowego charakteru żony. To on w trudnych sytuacjach zachowuje zimną krew, co umożliwia parze wykonywanie przygotowanych zadań.

Zdjęcie Radosława Majdana z dzieciństwa

Radosław Majdan obchodzi dzisiaj 46 urodziny. Z tej okazji opublikował pamiątkowe zdjęcie sprzed lat. Fani są zachwyceni czarno-białą fotografią, na której Radosław Majdan pilnie się uczy ubrany w charakterystyczny modny wówczas strój. Uwagę zwraca też bujna czupryna piłkarza, który także teraz nosi nieco dłuższe włosy. Fani są zachwyceni – składają urodzinowe życzenia i wspominają szkolne fartuszki.

My także dołączamy się do życzeń!

 

Kiedyś byłem małym chłopcem hej 👻😄

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.