Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Radosław Majdan pokazał zdjęcie z dzieciństwa! Bardzo się zmienił?

Gwiazda świętuje dzisiaj urodziny!

Weronika Kostyra 10 maja 2018 12:00
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Do niedawno nie mieliśmy zbyt wielu okazji, aby poznać charakter piłkarza. Jednak dzięki programowi Iron Majdan publiczność pokochała męża Małgorzaty Rozenek, który spokojem i opanowaniem stanowi idealnie dopełnienie wybuchowego charakteru żony. To on w trudnych sytuacjach zachowuje zimną krew, co umożliwia parze wykonywanie przygotowanych zadań.

Zdjęcie Radosława Majdana z dzieciństwa

Radosław Majdan obchodzi dzisiaj 46 urodziny. Z tej okazji opublikował pamiątkowe zdjęcie sprzed lat. Fani są zachwyceni czarno-białą fotografią, na której Radosław Majdan pilnie się uczy ubrany w charakterystyczny modny wówczas strój. Uwagę zwraca też bujna czupryna piłkarza, który także teraz nosi nieco dłuższe włosy. Fani są zachwyceni – składają urodzinowe życzenia i wspominają szkolne fartuszki.

My także dołączamy się do życzeń!

 

Kiedyś byłem małym chłopcem hej 👻😄

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.