Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Radosław Majdan pokazał zdjęcie z dzieciństwa! Bardzo się zmienił?

Gwiazda świętuje dzisiaj urodziny!

Weronika Kostyra 10 maja 2018 12:00
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan są jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Do niedawno nie mieliśmy zbyt wielu okazji, aby poznać charakter piłkarza. Jednak dzięki programowi Iron Majdan publiczność pokochała męża Małgorzaty Rozenek, który spokojem i opanowaniem stanowi idealnie dopełnienie wybuchowego charakteru żony. To on w trudnych sytuacjach zachowuje zimną krew, co umożliwia parze wykonywanie przygotowanych zadań.

Zdjęcie Radosława Majdana z dzieciństwa

Radosław Majdan obchodzi dzisiaj 46 urodziny. Z tej okazji opublikował pamiątkowe zdjęcie sprzed lat. Fani są zachwyceni czarno-białą fotografią, na której Radosław Majdan pilnie się uczy ubrany w charakterystyczny modny wówczas strój. Uwagę zwraca też bujna czupryna piłkarza, który także teraz nosi nieco dłuższe włosy. Fani są zachwyceni – składają urodzinowe życzenia i wspominają szkolne fartuszki.

My także dołączamy się do życzeń!

 

Kiedyś byłem małym chłopcem hej 👻😄

Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan)

Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Robert Wolański

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.