Z ŻYCIA GWIAZD

Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie córki sprzed 10 lat. Internauci w szoku!

Dziennikarka zdradziła też, jak Marysia świętowała urodziny

Rafał Kowalski 18 kwietnia 2019 06:55
Martyna Wojciechowska z córką, jamnik
Fot. Instagram/Martyna Wojciechowska

Aż trudno w to uwierzyć, ale córka Martyny Wojciechowskiej właśnie skończyła 11 lat! Mama jubilatki zabrała ją wczoraj w wyjątkowe miejsce, gdzie wraz z grupą znajomych Marysia mogła obchodzić swoje święto. Przy okazji dziennikarka spełniła marzenie córki oraz… opublikowała w sieci zdjęcie, które odbiło się szerokim echem. Dlaczego?

Archiwalne zdjęcie Martyny Wojciechowskiej z córką

Na Instagramie Martyny Wojciechowskiej pojawiło się wczoraj zdjęcie, na którym Marysia ma około roku. Gwiazda TVN podpisała je we wzruszający sposób. „11. URODZINY, a jeszcze nie tak dawno temu uczyła się stawiać pierwsze kroki! 🤗🎂 Marysiu, łobuzie kochany, życzę Ci wielkiej miłości do świata, do siebie i ludzi. Wierzę, że wyrośniesz na wolną i niezależną Kobietę, która będzie miała odwagę spełniać swoje marzenia. A ja będę Cię w tym wspierać. Kocham Cię najmocniej na świecie! ❤Mama”, mogliśmy przeczytać pod postem.

Marysia zebrała oczywiście od wielbicieli swojej mamy morze życzeń, jednak jednym z częstszych komentarzy dotyczył tego, że… czas dla Martyny Wojciechowskiej się zatrzymał! „Nic się Pani nie starzeje 😉 gdyby nie Marysia to pomyślałabym, że zdjęcie zrobione wczoraj”, brzmiała opinia, którą polubiły setki internautów. My także przychylamy się do zdania, że Martyna prawie wcale się nie zmieniła.

A jakie atrakcje przygotowała sławna mama dla 11-letniej jubilatki? To Martyna zdradziła w kolejnych postach. Okazuje się, że dziewczynka świętowała swoje urodziny wraz z przyjaciółmi w warszawskim miejscu, gdzie każdy może wznieść się w powietrze! Mowa o specjalnym tunelu aerodynamicznym, w którym pod okiem instruktora dla każdego przez kilkadziesiąt sekund przestaje nad obowiązywać grawitacja...

Specjalną niespodzianką dla Marysi była jednak przede wszystkim obecność na przyjęciu znanej vlogerki Agnieszki Grzelak. Pasjonatkę podróży i kosmetyków obserwuje na Instagramie aż milion osób, w tym… córka Martyny Wojciechowskiej, która podobno jest największą fanką 29-letniej gwiazdy internetu. „Zamiast rzeczy materialnej chciałam podarować Marysi na urodziny inspirujące spotkanie❤Aaaaa! Dziękuję @agagrzelakk za Twój czas i że zgodziłaś się być niespodzianką!Poza tym okazuje się, że jestem idolką idolki mojej Córki! W końcu zapunktowałam u Marysi! I tak mama-kwoka zaskoczyła nastolatkę”, napisała Wojciechowska w sieci po zakończonych urodzinach.

Rosnącej jak na drożdżach Marysi życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.