Beata Tadla, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Beata Tadla pokazała romantyczne zdjęcie z ukochanym! „Wiek? To tylko stan umysłu”

Dzięki niemu dziennikarka miała wyjątkowe urodziny

Rafał Kowalski 16 czerwca 2019 07:56
Beata Tadla, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Beata Tadla perfekcyjnie poradziła sobie z rozstaniem z Jarosławem Kretem. Kilka miesięcy po odejściu od niej pogodynka, gwiazda była już w nowym związku. Relacja miłosna z tajemniczym biznesmenem Rafałem trwa do dziś. Para obchodziła wczoraj kolejne urodziny dziennikarki.

Beata Tadla z ukochanym. Prywatne zdjęcie

Prezenterka rzadko mówi o swoim nowym związku, jednak z okazji 44. urodzin podzieliła się w sieci romantyczną fotografią, na której czule przytula nowego partnera. Do zdjęcia został dołączony dłuższy opis. „Nie jestem w stanie odpisać każdemu z osobna, bo fala ciepłych życzeń była dziś falą tsunami! Wszystkim dziękuję za pamięć i życzliwość. Życzycie mi głównie szczęścia. Staram się odszukiwać je w drobnych gestach, dobrych słowach, spojrzeniach. U ludzi... A mam wokół siebie wspaniałych, najlepszych! Wiedzcie więc, Kochani, że Wasze życzenia właśnie się spełniają ❤ A wiek? To tylko stan umysłu. Dziękuję raz jeszcze”, napisała Beata Tadla na Instagramie.

Zdjęcie jest naprawdę piękne, ale dla tych, którzy chcieliby znaleźć więcej informacji o partnerze prezenterki, mamy złe informacje. Wspólnych wywiadów i prywatnych historii opisywanych w gazetach nie będzie. „„Jest bardzo przystojny, ale… obecnie postanowiłam komunikować się ze światem wyłącznie za pośrednictwem portali społecznościowych, dokładnie tak jak robią to miliony ludzi, którzy cieszą się swoim życiem i dzielą się radościami z fanami. Ja właśnie tak dzielę się swoim szczęściem, jednak dawki tej radości sama odliczam”, mówiła w styczniu Tadla dla WP.pl.

Miesiąc temu w rozmowie z Krystyną Pytlakowską dziennikarka podtrzymywała decyzję o zachowaniu prywatności jej nowej miłosnej relacji. „Wyciągam wnioski z przeszłości, nie zamierzam już dzielić się prywatnością, bo to nie wyszło mi na dobre. Czasem człowiek chce opowiedzieć o szczęściu, bo wydaje mu się, że powinien rozsiać te chwile po całym świecie. Ale potem podchwytują to portale plotkarskie, wkładają w wygodne dla nich konteksty, opatrują sugestywnymi tytułami i masz babo placek”, tłumaczyła VIVIE.pl Beata Tadla.

Z okazji urodzin życzymy jeszcze więcej czasu dla ukochanego, syna i reszty bliskich osób. Sto lat! A Was zachęcamy do zobaczenia pięknego zdjęcia Beaty i Rafała. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie jestem w stanie odpisać każdemu z osobna, bo fala ciepłych życzeń była dziś falą tsunami! Wszystkim dziękuję za pamięć i życzliwość. Życzycie mi głównie szczęścia👍 staram się odszukiwać je w drobnych gestach, dobrych słowach, spojrzeniach. U ludzi... A mam wokół siebie wspaniałych, najlepszych! Wiedzcie więc, Kochani, że Wasze życzenia właśnie się spełniają 😘❤️ a wiek? To tylko stan umysłu 😜 Dziękuję raz jeszcze ❤️ @6finest9 fot. @karol_kacper #love #birthday #goodday #notold #lifeexperience #happy #couple #together #balticsea #gdynia #wishescometrue #foto #goodmood #oneofthosedays #us #me

Post udostępniony przez Beata Tadla (@beatatadla)

Beata Tadla z kotem
Fot. Iza Grzybowska/VOYK

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!