MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Jak wyglądały 30. urodziny Mariny Łuczenko-Szczęsnej?

Gwiazda pokazała zachwycające zdjęcia!

Sabina Zięba 14 grudnia 2019 11:05
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Wraz ze zbliżającą się wizją zakończenia roku, gwiazdy coraz częściej podejmują się podsumowań mijającego okresu i przypominają fanom najszczęśliwsze oraz najpiękniejsze chwile. Nostalgicznemu nastrojowi poddała się również Marina Łuczenko-Szczęsna, która pokazała, jak wyglądały niesamowite urodziny zorganizowane przez jej męża!

Trzydzieste urodziny MaRiny

Choć wydawałoby się, że Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są dosyć medialną parą, nie dzielą się od razu wszystkimi najważniejszymi chwilami ze swoimi fanami. Niektóre fotografie wychodzą na światło dzienne dopiero po czasie, jak na przykład zdjęcie ze zorganizowanego w 2016 roku w Grecji ślubu pary, które opublikowali z okazji pierwszej rocznicy. Teraz, mimo tego że wokalistka obchodzi urodziny 3 lipca, pokazała, jak wyglądała jej przyjęcie-niespodzianka.

Wojtek Szczęsny zorganizował żonie 30. urodziny na południu Francji w przepięknym Cannes. Na zdjęciach widać, że urządzone zostało z naprawdę wielką klasą! Imprezę zalewały girlandy z prawdziwych kwiatów, nad głowami gości zawieszono kryształowe żyrandole, a całość uzupełniały elegancko zastawione stoły.

Wiadomo, że piosenkarka bawiła się tam z rodziną i najbliższymi znajomymi. Wśród zaproszonych nie zabrakło Anny Lewandowskiej czy Patrycji Kazadi.

Zobaczcie te gustowne ujęcia! Chcielibyście się tam znaleźć?  

Marina Łuczenko-Szczęsna, 30 urodziny, Cannes
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?