MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI

Jak wyglądały 30. urodziny Mariny Łuczenko-Szczęsnej?

Gwiazda pokazała zachwycające zdjęcia!

Sabina Zięba 14 grudnia 2019 11:05
MaRina Łuczenko-Szczęsna, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Wraz ze zbliżającą się wizją zakończenia roku, gwiazdy coraz częściej podejmują się podsumowań mijającego okresu i przypominają fanom najszczęśliwsze oraz najpiękniejsze chwile. Nostalgicznemu nastrojowi poddała się również Marina Łuczenko-Szczęsna, która pokazała, jak wyglądały niesamowite urodziny zorganizowane przez jej męża!

Trzydzieste urodziny MaRiny

Choć wydawałoby się, że Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są dosyć medialną parą, nie dzielą się od razu wszystkimi najważniejszymi chwilami ze swoimi fanami. Niektóre fotografie wychodzą na światło dzienne dopiero po czasie, jak na przykład zdjęcie ze zorganizowanego w 2016 roku w Grecji ślubu pary, które opublikowali z okazji pierwszej rocznicy. Teraz, mimo tego że wokalistka obchodzi urodziny 3 lipca, pokazała, jak wyglądała jej przyjęcie-niespodzianka.

Wojtek Szczęsny zorganizował żonie 30. urodziny na południu Francji w przepięknym Cannes. Na zdjęciach widać, że urządzone zostało z naprawdę wielką klasą! Imprezę zalewały girlandy z prawdziwych kwiatów, nad głowami gości zawieszono kryształowe żyrandole, a całość uzupełniały elegancko zastawione stoły.

Wiadomo, że piosenkarka bawiła się tam z rodziną i najbliższymi znajomymi. Wśród zaproszonych nie zabrakło Anny Lewandowskiej czy Patrycji Kazadi.

Zobaczcie te gustowne ujęcia! Chcielibyście się tam znaleźć?  

Marina Łuczenko-Szczęsna, 30 urodziny, Cannes
Fot. Instagram

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.