O TYM SIĘ MÓWI

MaRina skończyła 30 lat! Tak luksusowych urodzin nie miała chyba żadna polska gwiazda

Przyjęcie w Cannes była niespodzianką od męża artystki

Rafał Kowalski 4 lipca 2019 20:55

Dokładnie wczoraj Marina Łuczenko-Szczęsna obchodziła okrągłe 30. urodziny. Piosenkarka miała wyjątkowe szczęście świętować najważniejszy dla siebie dzień w roku w idealnych okolicznościach przyrodniczych i towarzyskich. Okazuje się, że impreza urodzinowa wokalistki odbyła się na Lazurowym Wybrzeżu w Cannes!

Zdjęcia z 30. Urodzin MaRiny

Tak piękne miejsce do wyprawienia urodzin piosenkarki to zasługa jej męża Wojciecha Szczęsnego. „Dziękuję Ci kochanie za tak piękną niespodziankę urodzinową, jesteś niemożliwy”, napisała Marina Łuczenko-Szczęsna na swoim Instagramie. „Dziękuję wszystkim za życzenia, dobre słowo, ciepłe myśli. Magiczny wieczór w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych”, dodała chwilę potem gwiazda.

Wśród gości, poza mężem jubilatki, pojawiły się między innymi Anna Lewandowska i Patricia Kazadi. Ta druga przyleciała do Cannes specjalnie, by wziąć udział w przyjęciu przyjaciółki. Jesteśmy przekonani, że wszyscy goście bawili się doskonale, ponieważ przepych imprezy widoczny na zdjęciach, naprawdę robi wrażenie.

Zobaczcie w galerii, jak bawiła się MaRina i jej najbliżsi.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.