O TYM SIĘ MÓWI

MaRina skończyła 30 lat! Tak luksusowych urodzin nie miała chyba żadna polska gwiazda

Przyjęcie w Cannes była niespodzianką od męża artystki

Rafał Kowalski 4 lipca 2019 20:55

Dokładnie wczoraj Marina Łuczenko-Szczęsna obchodziła okrągłe 30. urodziny. Piosenkarka miała wyjątkowe szczęście świętować najważniejszy dla siebie dzień w roku w idealnych okolicznościach przyrodniczych i towarzyskich. Okazuje się, że impreza urodzinowa wokalistki odbyła się na Lazurowym Wybrzeżu w Cannes!

Zdjęcia z 30. Urodzin MaRiny

Tak piękne miejsce do wyprawienia urodzin piosenkarki to zasługa jej męża Wojciecha Szczęsnego. „Dziękuję Ci kochanie za tak piękną niespodziankę urodzinową, jesteś niemożliwy”, napisała Marina Łuczenko-Szczęsna na swoim Instagramie. „Dziękuję wszystkim za życzenia, dobre słowo, ciepłe myśli. Magiczny wieczór w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych”, dodała chwilę potem gwiazda.

Wśród gości, poza mężem jubilatki, pojawiły się między innymi Anna Lewandowska i Patricia Kazadi. Ta druga przyleciała do Cannes specjalnie, by wziąć udział w przyjęciu przyjaciółki. Jesteśmy przekonani, że wszyscy goście bawili się doskonale, ponieważ przepych imprezy widoczny na zdjęciach, naprawdę robi wrażenie.

Zobaczcie w galerii, jak bawiła się MaRina i jej najbliżsi.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?