URODZINY GWIAZD

Klara kończy dwa latka! Zobacz, jak Anna i Robert Lewandowscy świętują drugie urodziny córki

„Dwa latka pięknego i bezwarunkowego szczęścia i miłości!”

Weronika Kostyra 4 maja 2019 13:21

Anna i Robert Lewandowscy często podkreślają, że narodziny córki było spełnieniem ich marzeń, a wydarzenie to na zawsze zmieniło ich życie. Razem stanowią piękną, zgraną i szczęśliwą rodzinę. Rodzice bardzo dbają o jej prywatność, ale mimo to Klara jest jednym z najpopularniejszych dzieci w Polsce. Dzisiaj dziewczynka kończy dwa latka. Zobacz, jak razem z rodzicami świętuje swoje urodziny!

Klara Lewandowska kończy dwa lata

Państwo Lewandowscy poświęcają córce mnóstwo czasu i uwagi. Dziewczynka jest oczkiem w głowie Ani i Roberta. Mimo napiętego harmonogramu starają się poświęcać swojej córeczce każdą wolną chwilę. Celebrują wspólne momenty i zdarza się, że niektórymi z nich dzielą się z fanami za pośrednictwem Instagrama! Robert Lewandowski twierdzi jednak, że w ten sposób sam bardzo dużo uczy się od Klary. „Klara otworzyła mnie jako człowieka. Byłem bardzo zamkniętym człowiekiem, niechętnym do otwierania się przed osobami, które poznałem. To też pewnie wynikało z tego, że napotkałem w swoim życiu wiele osób, które sprawiły mi przykrość i rozczarowały mnie poprzez swoje decyzje albo zachowanie. Takie doświadczenia spowodowały, że podświadomie się zamykałem”, mówił w rozmowie z Katarzyną Burzyńską-Sychowicz dla bloga Baby by Ann.

Dzisiaj mała Klara koczy dwa latka. Oboje rodzice opublikowali urocze urodzinowe zdjęcia z córką. Anna Lewandowska podzieliła się też wzruszającym wpisem: „2 latka! Nie wyobrażamy sobie życia bez naszej małej iskierki. Dwa latka... pięknego i bezwarunkowego szczęścia i miłości! TAK BARDZO KOCHAM!!!”.

Życzymy Klarze wszystkiego, co najlepsze! ZOBACZ ZDJĘCIA

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.