Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Jak Robert Lewandowski spędził swoje 30. urodziny? 

Internauci zwrócili uwagę na jeden szczegół!

Olga Figaszewska 21 sierpnia 2018 22:45
Anna i Robert Lewandowscy
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Robert Lewandowski skończył 30 lat! Napastnik Bayernu Monachium nie planował hucznej imprezy z okazji swojego święta. Ten dzień spędził w gronie najbliższych. Poruszony tysiącami życzeń, podziękował na Instagramie wszystkim, którzy pamiętali o jego święcie. Jednak uwagę fanów zwrócił jeden szczegół. 

Jak Robert Lewandowski świętował swoje urodziny?

Robert Lewandowski zamieścił na Instagramie fotografię z torem (z pewnością bezglutenowym, przygotowanym przez Annę Lewandowską) i podziękował fanom za pamięć i życzenia.

„Dziękuję za wszystkie miłe słowa i życzenia. Dziękuję też za bycie ze mną w tym wyjątkowym dniu”, napisał kapitan polskiej reprezentacji. 

Fani piłkarza nie mogli przejść obojętnie obok pewnego szczegółu. Z lewej strony wyłania się mała rączka dziecka. Wszystko wskazuje na to, że to córeczka Roberta i Ani nie mogła się doczekać, by w końcu spróbować urodzinowego wypieku. „Oj Klarze chyba tez torcik smakował 🤗kochana ❤️❤️”, zauważyła jedna z wielbicielek. Mała Klara podbiła serca internautów!  

 

Dla Niego są te pocałunki.💋 @_rl9 ...można być świetnym sportowcem, ale i tak najważniejsze jest to jakim się jest Człowiekiem, a On jest najlepszym jakiego znam. ❤️ Jest wspaniałym Mężem i Ojcem, który gdziekolwiek jest, zawsze tęskni za Rodziną. ❤️ Jest wyjątkowym mężczyzną, prawdziwym oparciem, najlepszym Przyjacielem. 💪🏻 I zależy mu na dobroci, spełnieniu, zdrowiu i radości. ❤️ dziś ma urodziny, do tego 30-te! 🍾🎂 Ty wiesz Kochanie.... 😍 Kocham całym sercem For Him there are kisses💋 ... you can be a great athlete, but still the most important is what person you are, and he is the best person i know.❤️ He is a great husband and a father who, wherever he is, always misses his family.❤️ He is an exceptional man, a real support, and the best Friend. 💪🏻 Today its his birthday! 🎂🍾30th birthday! #happy #RobertLewandowski #love #kocham

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

 

My team. Perfect Sunday✊

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

 

Welcome to the new season⚽⚽⚽...

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.