Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
URODZINY GWIAZD

Robert Lewandowski świętuje 34. urodziny! Nie spędzi tego dnia z rodziną

„Nie mogę dziś być ze swoją rodziną, ale spędzę ten dzień robiąc to, co kocham”

Olga Figaszewska 21 sierpnia 2022 11:51
Robert Lewandowski, VIVA! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Robert Lewandowski świętuje dziś 34. urodziny! Sportowiec podzielił się z fanami rodzinnym kadrem, do którego dołączył poruszający opis. Zdradził też, że nie spędzi tego wyjątkowego dnia z najbliższymi. Dlaczego? 

Jak Robert Lewandowski spędzi 34. urodziny?

Anna i Robert Lewandowscy tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Tych dwoje połączyła pasja do sportu i miłość. Od piętnastu lat trwają u swojego boku, od dziewięciu są małżeństwem. Wielokrotnie udowadniali sobie, że mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Dziś są spełnionymi sportowcami, wciąż się rozwijają, ale na pierwszym miejscu stawiają rodzinę. To córeczki – Klara i Laura są ich oczkiem w głowie.

„Dla nas ważne jest, aby pozostać uczciwymi, nie zatracić się w świecie sławnych ludzi i pieniędzy. Mamy okazję poznawać wiele znanych osób z show-biznesu, dostajemy mnóstwo propozycji, ale tak jak wspomniałam, najważniejsza jest dla nas rodzina i przyjaciele”, mówiła niedawno trenerka w rozmowie z Elżbietą Pawełek dla VIVY.

Po tym, jak Robert Lewandowski przeszedł do FC Barcelony, rodzina układa sobie życie w Hiszpanii. Są szczęśliwi i świetnie odnajdują się w nowej rzeczywistości. 21 sierpnia sportowiec obchodzi 34. urodziny. W gronie najbliższych świętowanie rozpoczął wcześniej. Już w sobotę mogliśmy podpatrzeć na InstaStories kadry z wydarzenia. Był tort, piknik na plaży... Nie zabrakło balonów i prezentów. Sportowiec otrzymał deskorolkę!

Czytaj też: Anna Lewandowska o ukochanym mężu: „Jest niesamowicie mądrym facetem, obdarzonym wielką intuicją”

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Viva! grudzień 2014
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy w sesji VIVY!, 2014

Robert Lewandowski: Jestem wdzięczny za wszystko. Pamiętajcie, że nigdy nie można przestać marzyć

Dzień swoich urodzin Robert Lewandowski spędzi na boisku. Podzielił się z fanami wyjątkowym wpisem i zamieścił kadr z ukochaną żoną i córeczkami. „Dziękuję wszystkim za życzenia. Nie mogę dziś być ze swoją rodziną, ale spędzę ten dzień robiąc to, co kocham — grając w piłkę. Jestem wdzięczny za wszystko. Pamiętajcie, że nigdy nie można przestać marzyć. Trzeba ciężko pracować i nigdy się nie poddawać. Marzenia się spełniają”, wyznał.

Czułe życzenia pojawiły się na profilu Ani Lewandowskiej. „Sprawiasz, że moje życie jest idealne pod każdym względem. Wszystkiego najlepszego, kochanie”, napisała trenerka. Łączy ich wyjątkowe uczucie. Para robi wszystko, by pielęgnować związek i dbać o siebie nawzajem.

 Robertowi Lewandowskiemu życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Czytaj też: Anna Lewandowska zachwyciła na prezentacji Roberta Lewandowskiego w Barcelonie. Ale to nie wszystko…

Anna LEwandowska, Robert Lewandowski, Stories
Fot. Insta Stories @annalewandowskahpba

Anna LEwandowska, Robert Lewandowski, Stories
Fot. Insta Stories @annalewandowskahpba

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?