Klara, córka Anny i Roberta Lewandowskich, obchodzi urodziny
Fot. INSTAGRAM.COM/annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Klara Lewandowska świętuje 5. urodziny! Rodzice podzielili się z fanami zdjęciami z porodu

„Nigdy nie zapomnimy pierwszego razu, gdy trzymaliśmy cię w ramionach”

Olga Figaszewska 4 maja 2022 13:09
Klara, córka Anny i Roberta Lewandowskich, obchodzi urodziny
Fot. INSTAGRAM.COM/annalewandowskahpba

Narodziny Klary zmieniły życie Anny i Roberta Lewandowskich. Dumni sportowcy podkreślali w wywiadach, że córeczka wiele ich nauczyła, otworzyła na świat i ludzi, wydobyła najbardziej skrywane emocje. A rodzicielstwo stało się ich najważniejsza rolą. Dwa lata temu Klara doczekała się siostrzyczki, Laury, która szóstego maja będzie obchodziła swoje święto. A dziś to najstarsza pociecha Anny i Roberta Lewandowskich obchodzi piąte urodziny! Z tej okazji rodzice podzielili się z obserwatorami wyjątkowymi fotografiami. Trenerka wspomina w poruszającym poście dzień, w którym po raz pierwszy zobaczyła córeczkę.

Klara Lewandowska obchodzi piąte urodziny

Dzień, w którym Klara przyszła na świat był jednym z najszczęśliwszych, najpiękniejszych momentów w ich życiu. „Klara nauczyła mnie cierpliwości, większej pokory i tego, że nie da się wszystkiego zaplanować, że trzeba zwolnić”, mówiła Anna Lewandowska w 2019 roku VIVIE! w rozmowie z Katarzyną Sielicką.

Rodzice zaszczepiają w Klarze i jej młodszej siostrzyczce miłość do sportu. Spędzają z nimi każdą chwile i kolekcjonują wspomnienia. Małżonkowie zamieszczają w mediach społecznościowych urocze zdjęcia z pociechami. Od początku konsekwentnie unikają pokazywania twarzy dziewczynek i strzegą ich prywatności.

Zobacz też: Tak Anna i Robert Lewandowscy wychowują córki. Mówią o skromności i pieniądzach

Z okazji urodzin starszej pociechy, Ania i Robert Lewandowscy zrobili wyjątek i podzielili się z fanami uroczymi kadrami. Trenerka zamieściła na Instagramie zdjęcie z dnia narodzin córeczki. „Nigdy nie zapomnimy pierwszego razu, kiedy trzymaliśmy cię w ramionach. Byłaś taka malutka. Wszystkiego najlepszego z okazji piątych urodzin. Kochamy Cię! Mój dzwoneczek”, podpisała  fotografię Anna Lewandowska. 

Podobne ujęcie pojawiło się na profilu piłkarza. Ten widok rozczula fanów pary.  Na InstaStories Anna Lewandowska pokazała, jak świętują urodziny Klary. Nie zabrakło balonu i tortu, na którym widzimy postać Elsy z bajki „Kraina lodu”.

Czytaj też: Jak dziś wygląda córka Ewy Sałackiej, Matylda Kirstein? Przypomina sławną mamę

Klara Lewnadowska, piąte urodziny tort
Fot. InstaStories @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska o porodzie i narodzinach Klary

Anna Lewandowska wiele razy wspominała, że jej pierwszy poród był trudny, wystąpiły komplikacje Podkreślała, że dzięki aktywności fizycznej i temu, jak pracowała nad formą, udało jej się przetrwać. Tamte wydarzenia zmieniły jej podejście do wielu kwestii i nauczyły cieszyć się każdą chwilą.

„Miałam też bardzo trudny poród, jeszcze trochę, a mogłabym odejść z tego świata. To też mi pokazało, że jestem mocna, że nie ma rzeczy niemożliwych i trzeba się cieszyć każdą chwilą”, zwierzała się w 2019 roku w VIVIE. W rozmowie z Pauliną Krupińską dodawała, że od lekarzy usłyszała, że to dzięki dobrej kondycji fizycznej udało jej się przejść przez poród. „Ordynator, jak przyszedł po porodzie uścisnąć mi dłoń, powiedział: dzięki pani przygotowaniu gratuluję pani, bo to było wskazanie do cesarskiego cięcia, ale pani dała radę. Jest pani świetnym wzorem, bo aktywność jest bardzo ważna i to jest przykład, że pomogła przejść przez ten poród”, dodawała w 2020 roku w Dzień Dobry TVN.

O tamtym dniu opowiadał również Robert Lewandowski. Nie zdawał sobie też sprawy z tego, że sytuacja jest bardzo poważna. „To wszystko trwało z trzydzieści godzin. Poród był bardzo trudny, Ania straciła bardzo dużo krwi, potem pani doktor powiedziała, że niewiele brakowało, by skończyło się to o wiele gorzej... Gdy walczyła, ja trzymałem Klarę na rękach. Byłem tak zestresowany, zesztywniały z nerwów, że nie potrafiłem podnieść ręcznika z podłogi. Wtedy nie zdawałem sobie sprawy, że zagrożenie jest tak duże, więc i dziś przede wszystkim pamiętam to szczęście, gdy zobaczyłem naszą córkę”, opowiadał Faktowi w 2019 roku.

Na szczęście, wszystko skończyło się dobrze!

Klarze i całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najlepsze! Niech spełniają się jej marzenia.  

Polecamy też: Córka Anny Dereszowskiej świętowała czternaste urodziny! Aktorka pokazała wyjątkowe zdjęcie

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.