Anna Dereszowska, Mazury - dom, VIVA! Eko kwiecień 8/2022
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O TYM SIĘ MÓWI

Córka Anny Dereszowskiej świętowała czternaste urodziny! Aktorka pokazała wyjątkowe zdjęcie

Lena to cała mama?

Olga Figaszewska 3 maja 2022 11:51
Anna Dereszowska, Mazury - dom, VIVA! Eko kwiecień 8/2022
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Anna Dereszowska jest szczęśliwą mamą trójki pociech: Leny, Maksymiliana i Aleksandra. Aktorka zbudowała ze swoimi dziećmi wyjątkową relację. Cieszy się każdą chwilą, którą mogą spędzić wspólnie. Niedawno opublikowała fotografię z najstarszą pociechą. Córka gwiazdy skończyła 14 lat! Anna Dereszowska podzieliła się z fanami uroczym zdjęciem z Leną. 

Anna Dereszowska o rodzinie i najbliższych

Rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Woli, gdy zainteresowanie skupia się na jej aktywności. Od czasu do czasu zdarza jej się uchylać rąbka tajemnicy. Anna Dereszowska nie ukrywa, że dzieci, rodzina są dla niej najważniejsze. Zawsze pragnęła, stworzyć im ciepły, wspierający dom.

Aktorka ma córkę Lenę, która jest owocem jej związku z Piotrem Grabowskim. Wspólnie z obecnym partnerem, Danielem Duniakiem doczekała się dwóch synków: siedmioletniego Maksymiliana i Aleksandra, który przyszedł na świat kilka miesięcy temu. Udało im się stworzyć wspaniałą patchworkową rodzinę „Jestem w dobrym miejscu w życiu. W końcu mam czas, żeby zastanowić się nad tym, czego bym chciała. Czego bym nie chciała, wiem już od dawna. Dużo osiągnęłam, ale wciąż mam mnóstwo marzeń. Wierzę, że jeszcze wiele przede mną”, mówiła Anna Dereszowska jakiś czas temu w VIVIE. Nie ukrywa, że macierzyństwo to najważniejsza rola w jej życiu. Najbliższym poświęca każdą chwilę. Wspólnie kolekcjonują piękne wspomnienia.

Sprawdź też: Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała urocze zdjęcie synków. Ależ oni wyrośli!

Anna Dereszowska, VIVA! listopad 2021
Fot. MARLENA BIELIŃSKA

Anna Dereszowska w sesji VIVY, 2021 rok

Córka Anny Dereszowskiej: Lena skończyła 14 lat

Niedawno aktorka opublikowała w mediach społecznościowych fotografię z najstarszą pociechą. Lena świętowała urodziny! To był wyjątkowy dzień. Córka Anny Dereszowskiej skończyła czternaście lat. Zdjęcie, które pojawiło się na Instagramie gwiazdy zachwyciło jej fanów. Kadr został opatrzony poruszającym opisem.

„Moja kochana, wspaniała, mądra, wyższa ode mnie o 10 cm czternastolatka🎂. Jeszcze chwilę temu była taka malutka. Lenusiu bądź szczęśliwa❤️❤️❤️”, napisała dumna mama.

Postem nie zabrakło komentarzy i najlepszych życzeń. „Lenka, skarbie, bądź szczęśliwa! Ciotka zawsze przytuli i obroni😍Niech świat będzie Twoim przyjacielem”, napisała Beata Sadowska. „Lenka - nie zmieniaj się bo jesteś wyjątkowa ! - Zlotoryja ściska ! Sto lat !”, „Wszystkiego najlepszego dla Lenki i ściskam mocno ”, „Już 14?! Wszystkiego najlepszego!”, czytamy. Niektórzy zauważają, że aktorka wygląda jak starsza siostra swojej pociechy. „Mamunia tez wygląda na 14...❤”, komplementowali.

Składamy Lenie najpiękniejsze życzenia! 

Zobacz też: Anna Dereszowska szczerze o relacjach z teściami. Nie zawsze było kolorowo…

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.