Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Fot. Instagram Emilii Komarnickiej-Klynstry
O TYM SIĘ MÓWI

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała urocze zdjęcie synków. Ależ oni wyrośli!

„Rodzicielstwo to największe ziemskie wyzwanie”, pisze aktorka

Olga Figaszewska 2 maja 2022 19:59
Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Fot. Instagram Emilii Komarnickiej-Klynstry

Emilia Komarnicka-Klynstra jest szczęśliwą mamą dwójki pociech. Aktorka i jej mąż Redbad Klynstra doczekali się dwóch wspaniałych synów: 4-letniego Kosmy i ponad rocznego Tymoteusza. Chłopcy rosną jak na drożdżach! Dumna mama podzieliła się z fanami nową fotografią malców. Widać na niej, jak bardzo wyrośli...

Emilia Komarnicka-Klynstra o macierzyństwie

Aktorka zdobyła serca widzów rolą doktor Agaty Woźnickiej w Na dobre i na złe, ale na swoim koncie ma wiele innych, wspaniałych kreacji. Emilia Komarnicka-Klynstra spełnia się w życiu prywatnym i zawodowym. Wcześniej nie miało dla niej znaczenia, jak wygląda jej tydzień pracy. „Pracowałam nawet w Święta, weekendy „odbierałam sobie” w środku tygodnia”, pisała. Odkąd została mamą, stara się tak organizować swój czas, by nie zaniedbywać żadnej strefy.

„Od kiedy mamy Dzieci, dbamy z @redbad o strukturę naszej rzeczywistości. Oczywiście nasze zawody są nieregularne, więc zdarza nam się pracować wieczorem, lub w sobotę, ale o niedzielę dbamy i pilnujemy jej uparcie”, wyznała jakiś czas temu na Instagramie. Artystka nie chce, żeby dzieci pamiętały ją jako mamę, wiecznie zamyśloną, goniąca w pośpiechu od zadania do zadania. Rodzina jest dla niej najważniejsza.

Emilia Komarnicka-Klynstra często dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami na różne tematy i może liczyć na ogromny odzew ze strony obserwatorów. Fanki aktorki przyznają, że z zainteresowaniem czytają jej wpisy, w których nie przekłamuje rzeczywistości i dzieli się z nimi swoim podejściem do życia.

Jakiś czas temu opublikowała serię postów na temat miłości, macierzyństwa czy funkcjonowania rodziny. Nie ukrywa, że dla swoich dzieci chce wszystkiego, co najlepsze. Czy dąży do tego, by być idealną mama? „W moim przekonaniu, Rodzicielstwo to największe ziemskie wyzwanie 🙏🏼🙏🏼Najtrudniejsze, ale też dające największe spełnienie. Nie dążę do tego, by być Mamą idealną, a moje dzieci na pewno zauważą, że „to czy tamto” robiłam według nich nie tak, ale ostatecznie „wybraliśmy siebie”, na tę ziemską wędrówkę i zrobię wszystko, by nie stracić z niej ani chwili”, zwierzyła się gwiazda.

Zobacz też: Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra obchodzą rocznicę ślubu: „Za nami 4 lata pełne cudów”

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała efekty rodzinnej sesji zdjęciowej

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra starają się przekazać chłopcom najważniejsze wartości. Z kolei Kosma i Tymoteusz uczą ich uważności i umiejętności cieszenia się tym, co nastaje.

„Jestem z nimi, widzę je i słyszę, rozmawiam, współodczuwam, przytulam, całuje, wspieram. I choć nie zawsze mam tyle cierpliwości i siły, ile bym chciała to staram się nie skupiać na tym co jest niedoskonałe w moim macierzyństwie, ale codziennie od nowa podjąć to wyzwanie i być dla nich jeszcze bardziej cierpliwą, czułą, uważną, otwartą mamą i przyjacielem”, wyznała w jednym z wpisów.

Synowie są dla pary całym światem. Mimo że rodzice strzegą ich prywatności i długo nie pokazywali wizerunku dzieci, niedawno aktorka zrobiła wyjątek. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, jak wygląda młodszy z nich. Teraz Emilia Komarnicka zamieścił na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której synowie siedzą na ziemi, wpatrując się w dal. „Z miłości i nostalgii do naszego wiejskiego życia, ale i atawizmów drzemiących w każdym z nas, naturalnych odruchów – moje Dzieci zawsze wybierają kontakt z Ziemią”, podpisała ją.

Co prawda malcy są zwróceni tyłem do kadru, ale widać, jak wyrośli. Internauci komentują również fryzurki chłopców. Kosma odziedziczył blond czuprynę po mamie i zapewne młodszy z chłopców – Tymoteusz – również za jakiś czas będzie miał podobną. 

Życzymy dużo szczęścia dla całej rodziny! 

Zobacz: Emilia Komarnicka na rozczulającym zdjęciu z synami... Ale to od opisu mięknie serce!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.