Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Fot. Instagram Emilii Komarnickiej-Klynstry
O TYM SIĘ MÓWI

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała urocze zdjęcie synków. Ależ oni wyrośli!

„Rodzicielstwo to największe ziemskie wyzwanie”, pisze aktorka

Olga Figaszewska 2 września 2021 13:53
Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra-Komarnicki
Fot. Instagram Emilii Komarnickiej-Klynstry

Emilia Komarnicka-Klynstra jest szczęśliwą mamą dwójki pociech. Aktorka i jej mąż, Redbad Klynstra doczekali się wspaniałych synów: 3-letniego Kosmy i prawie rocznego Tymoteusza. Chłopcy rosną, jak na drożdżach! Dumna mama podzieliła się z fanami efektami zjawiskowej sesji zdjęciowej. Cała rodzina zachwyca przed obiektywem. Maluchy skradły całą uwagę!

Emilia Komarnicka-Klynstra o macierzyństwie

Aktorka zdobyła serca widzów rolą doktor Agaty Woźnickiej w Na dobre i na złe, ale na swoim koncie ma wiele innych, wspaniałych kreacji. Emilia Komarnicka-Klynstra spełnia się w życiu prywatnym i zawodowym. Wcześniej nie miało dla niej znaczenia, jak wygląda jej tydzień pracy. „Pracowałam nawet w Święta, weekendy „odbierałam sobie” w środku tygodnia”, pisała. Odkąd została mamą, stara się tak organizować swój czas, by nie zaniedbywać żadnej strefy.

„Od kiedy mamy Dzieci, dbamy z @redbad o strukturę naszej rzeczywistości. Oczywiście nasze zawody są nieregularne, więc zdarza nam się pracować wieczorem, lub w sobotę, ale o niedzielę dbamy i pilnujemy jej uparcie”, wyznała jakiś czas temu na Instagramie. Artystka nie chce, żeby dzieci pamiętały ją jako mamę, wiecznie zamyśloną, goniąca w pośpiechu od zadania do zadania. Rodzina jest dla niej najważniejsza.

Emilia Komarnicka-Klynstra często dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami na różne tematy i może liczyć na ogromny odzew ze strony obserwatorów. Fanki aktorki przyznają, że z zainteresowaniem czytają jej wpisy, w których nie przekłamuje rzeczywistości i dzieli się z nimi swoim podejściem do życia.

W ostatnim czasie opublikowała serię postów na temat miłości, macierzyństwa czy funkcjonowania rodziny. Nie ukrywa, że dla swoich dzieci chce wszystkiego, co najlepsze. Czy dąży do tego, by być idealną mama? „W moim przekonaniu, Rodzicielstwo to największe ziemskie wyzwanie 🙏🏼🙏🏼Najtrudniejsze, ale też dające największe spełnienie. Nie dążę do tego, by być Mamą idealną, a moje dzieci na pewno zauważą, że „to czy tamto” robiłam według nich nie tak, ale ostatecznie „wybraliśmy siebie”, na tę ziemską wędrówkę i zrobię wszystko, by nie stracić z niej ani chwili”, zwierzyła się gwiazda.

Zobacz też: Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra obchodzą rocznicę ślubu: „Za nami 4 lata pełne cudów”

Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała efekty rodzinnej sesji zdjęciowej

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra starają się przekazać chłopcom najważniejsze wartości. Z kolei Kosma i Tymoteusz uczą ich uważności i umiejętności cieszenia się tym, co nastaje.

„Jestem z nimi, widzę je i słyszę, rozmawiam, współodczuwam, przytulam, całuje, wspieram. I choć nie zawsze mam tyle cierpliwości i siły, ile bym chciała to staram się nie skupiać na tym co jest niedoskonałe w moim macierzyństwie, ale codziennie od nowa podjąć to wyzwanie i być dla nich jeszcze bardziej cierpliwą, czułą, uważną, otwartą mamą i przyjacielem”, wyznała w jednym z wpisów.

Synowie są dla pary całym światem. Rodzice strzegą ich prywatności i nie pokazują wizerunku dzieci. Chłopcy zawsze pozują do obiektywu bokiem albo tyłem. Jeden z ostatnich kadrów, na których widać ich szczęśliwą rodzinę szczególnie poruszył fanów. Kosma i Tymoteusz kradną całe show!

Życzymy dużo szczęścia dla całej rodziny! 

Zobacz: Emilia Komarnicka na rozczulającym zdjęciu z synami... Ale to od opisu mięknie serce!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.