Z ŻYCIA GWIAZD

Tak Anna Lewandowska świętowała 30. urodziny. Dlaczego nie było z nią Roberta?

Trenerka obchodziła je w towarzystwie koleżanek

Gabriela Czernecka 8 września 2018 10:32

Swoje 30. urodziny Anna Lewandowska świętowała w towarzystwie przyjaciółek. Pierwsze przyjęcie urodzinowe, które trenerka miała wraz z mężem odbyło się kilka tygodni temu. Wówczas urodziny obchodził Robert Lewandowski, więc para postanowiła wspólnie świętować. Na imprezie bawili się wówczas wszyscy bliscy przyjaciele i znajomi gwiazdorskiej pary. Teraz w dniu 30. urodzin Ania świętowała w towarzystwie koleżanek. Dlaczego nie było na przyjęciu jej męża?

Tak wyglądały 30. urodziny Ani Lewandowskiej

W piątek 7 września Anna Lewandowska obchodziła swoje 30. urodziny. Z tej okazji podzieliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem ze swoją mamą. Fotografię opatrzyła opisem: „Moja Mama to najwspanialsza kobieta jaką znam, silna, prawdziwa, ciepła. Dzisiaj jest nasze wspólne święto, to Jej dziękuje za to, że mnie urodziła 30 lat temu i wychowała na dobrego człowieka”, czytamy. 

Chwilę później pojawiło się kolejne zdjęcie urodzinowe, w podpisie którego pojawiły się podziękowania za życzenia. „I właśnie dlatego urodziny są takie fajne...Bo przypominamy sobie swoje mocne strony, bo dostajemy setki życzeń, które motywują nas do działania, bo wiemy ile osób jest z Tobą i dobrze Ci życzy, bo wiesz, że warto robić to co robisz. Patrząc na wszystkie życzenia najczęściej powtarzały się: życzenia – zdrowia, tyle energii i motywacji co zawsze, setki kopniaków, miłości i gromadki dzieci... będę zdrowa, obiecuję więcej projektów, będę kochać, a dzieci”, napisała Anna Lewandowska.

Życzenia złożył ukochanej także mąż, Robert Lewandowski: „Jesteś moją miłością, moją inspiracją, moim wzorem do naśladowania i najbliższą przyjaciółką. Podziwiam Cię za to, kim jesteś. Jesteś piękna, mądra i dobra, dałaś mi siłę, motywację i chęć do działania. Życzę Ci wszystkiego najlepszego kochanie”. 

I choć para swoje urodziny postanowiła w tym roku (tak jak w poprzednim) świętować wspólnie, to Anna Lewandowska miała także jeszcze jedno urodzinowe przyjęcie.  Tym razem odbyło się ono tylko i wyłącznie w gronie najbliższych przyjaciółek. Wśród nich były m.in. Zosia Ślotała, Anna Dec czy Anna Korcz. Jak wyglądało przyjęcie urodzinowe Ani Lewandowskiej? Zobaczcie sami w naszej galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.