Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Tak dosadna jeszcze nie była. Małgorzata Rozenek-Majdan odniosła się do plotek o swoim wieku

Ile naprawdę ma lat?

Gabriela Czernecka 12 marca 2020 14:13
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Ile lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan? Wiek prowadzącej Projekt Lady co jakiś czas powraca jak bumerang. Gwiazda stacji TVN wielokrotnie próbowała dementować nieprawdziwe informacje, ale tak dosadna jeszcze nie była. W wywiadzie dla Newsweeka mówi wprost o tym, ile ma lat.

Wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan dała się już poznać jako kobieta, która ma ogromny dystans do tego, jak komentowany jest jej wiek. Gwieździe stacji TVN wielokrotnie zarzucono, że jest dużo starsza niż sama mówi. Temat wieku Małgosi Rozenek-Majdan powrócił za sprawą jej trzeciej ciąży. Gwiazda wraz z mężem, Radosławem Majdanem spodziewają się dziecka. Błogosławiony stan celebrytki po raz kolejny wywołał więc dyskusję na temat tego, ile prowadząca Projekt Lady ma lat. Małgosia udzieliła wywiadu magazynowi Newsweek, w którym opowiedziała m.in. o próbach starania się o potomstwo. Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek-Majdan zaszła w ciążę dzięki metodzie in vitro. W tym samym wywiadzie zdecydowała się także odnieść do plotek na temat swojego wieku. Tak dosadna jeszcze nie była! 

„Jedni podają, że mam 52 lata, inni, że dobiegam sześćdziesiątki. Jest też duża grupa osób, którzy twierdzą, że mają niepodważalne dowody, iż urodziłam się w 1969 roku”, mówi wprost. Prowadząca telewizyjne programy zdradziła skąd w ogóle pojawiły się plotki na temat jej wieku. Jeszcze jako żona Jacka Rozenka wystąpiła w jednym z programów telewizyjnych i wówczas osoba, która odpowiadała za przedstawienie jej widzom, błędnie wpisała jej wiek.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek-Majdan?

„Jestem z rocznika 1978. Cała afera z moim wiekiem wzięła się z tego, że jedna ze stacji telewizyjnych podpisała mnie kiedyś, że mam 41 lat, a nie 31. Potem tabloid opublikował zdjęcie mojego dowodu, gdzie było widać datę urodzin. Na początku byłam wściekła, a potem pomyślałam, że dobrze, że wreszcie wszystko będzie jasne. Niestety, nikt nie uwierzył, że urodziłam się w 1978 roku. Hejterzy pisali wtedy, że tamten dowód był sfałszowany, bo w rzeczywistości jestem dużo starsza”, mówi w rozmowie z magazynem Newsweek.

Dziś Małgorzata Rozenek-Majdan mówi wprost, że plotki dotyczące jej wieku nie są dla niej czymś, czemu poświęca dużo czasu. Jak sama przyznaje, na jej temat powstają gorsze historie. Niedawno usłyszała, że udaje ciążę, a jej dziecko ma urodzić wynajęta przez nią i Radosława Majdana surogatka. Według internautów ciążowe krągłości ma udawać... poduszka.

Jak mówi sama Małgorzata Rozenek-Majdan, plotki jej zdaniem rozsiewa jedna osoba: „Widziała, jak ja te poduszki zmieniam. Dowodem jest zdjęcie, które wrzuciłam kiedyś na Instagramie: siedzę w kostiumie kąpielowym na brzegu basenu. Nie wchodzę do basenu, bo się boję zamoczyć poduszki. Bardzo mnie te plotki dziwią”, mówi prowadząca Projekt Lady. W najnowszym wywiadzie dementuje także informacje dotyczące nadmiernego zwracania uwagi na dodatkowe kilogramy w ciąży. Otwarcie mówi, że już przytyła 21 kilogramów, ale o diecie na razie nie myśli, bo jak mówi: „Jestem ostatni raz w ciąży, więc to ostatni raz, kiedy mogę jeść bez wyrzutów sumienia. Schudnę, kiedy urodzę”. Trudno o bardziej rozsądne podejście!  

Małgorzata Rozenek-Majdan ciążowa stylizacja Burberry

Małgorzata Rozenek-Majdan w bluzie za 89 zł
Fot. Instagram/MalgorzataRozenek

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.