Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Kożuchowska tęskni za bliską osobą. Połączyła je wyjątkowa relacja

Dla aktorki to trudny czas

Olga Figaszewska 7 maja 2021 17:09
Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska należy do grona najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich aktorek. Gwiazda zdobyła sympatię i uznanie widzów, którzy są zachwyceni jej talentem. Aktorka spełnia kolejne marzenia, możemy podziwiać ją w nowych produkcjach. To spełniona kobieta w życiu prywatnym i zawodowym, dla której praca jest także pasją. Ale Małgorzata Kożuchowska zawsze na pierwszym miejscu stawia rodzinę, to dla niej najważniejsza wartość.. Z powodu pandemii koronawirusa aktorka nie mogła tak często spotykać się z bliskimi. Bardzo tęskni za spotkaniami w rodzinnym gronie. Szczególnie brakuje jej jednej osoby…

Małgorzata Kożuchowska – rodzina jest dla niej najważniejsza

Małgorzata Kożuchowska trzynaście lat temu wyszła za mąż za Bartłomieja Wróblewskiego. Wspólnie tworzą szczęśliwa i kochającą się rodzinę. Małżonkowie sześć lat temu doczekali się synka, Jasia. Gdy dziecko pojawiło się na świecie, aktorka całkowicie przewartościowała swoje życie, zmieniła priorytety.

„Nie zastanawiam się, jak zabłysnąć, a raczej jak dopilnować proporcji, by pogodzić bycie żoną i matką z zawodem, który wymaga poświęceń. Jeszcze 10 lat temu aktorstwo to było moje status quo, coś najważniejszego i pierwszego przed wszystkim innym. Być albo nie być. Życiowa misja. Droga i cel. Wydawało mi się, że bez grania nie istnieję, i wszystko temu podporządkowałam. Dopiero gdy zostałam mamą, okazało się, że jeszcze nie wiedziałam o sobie wszystkiego”, mówiła w 2019 roku w wywiadzie VIVY! Katarzynie Przybyszewskiej-Ortonowskiej.

Macierzyństwo dało Małgorzacie Kożuchowskiej prawdziwe poczucie sensu. Gdy patrzy na swojego syna, widzi wspaniałą przyszłość. Wraz z mężem aktorka przekazuje synkowi najważniejsze wartości i zasady, które sama wyniosła z domu.

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska obchodzi dziś urodziny! To polska ikona stylu!

Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Małgorzata Kożuchowska tęskni za bliskimi

Małgorzata Kożuchowska jest mocno związana z rodzicami. A szczególnie z siostrami: Mają i Hanią łączy ją wyjątkowa relacja. Zawsze mogą liczyć na siebie w potrzebie. „Czuję, że jeśli w jakimkolwiek momencie życia któraś z nas będzie potrzebowała wsparcia, nie zostanie sama. I nie ma znaczenia dzieląca nas odległość ”, mówiła o ich przyjaźni.

Niedawno aktorka świętowała swoje 50. urodziny. Ten dzień aktorka z pewnością chciałaby spędzić z najbliższymi. Jednak w dobie pandemii koronawirusa nie było to możliwe. Na Instagaramie pojawiła się fotografia, do której pozuje z ukochaną mamą. Pod postem, wśród licznych komentarzy, pojawił się także wpis siostry Małgorzaty Kożuchowskiej.

Chcę do Was”, napisała Maja, która na co dzień mieszka w Paryżu i przez pandemię nie mogła spotkać się z najbliższymi. To dla nich trudny czas. 

„Maja ma talent malarski i z ust starszej siostry często słyszała, by robiła to, co kocha. Aktorka z kolei zawsze może liczyć na rady Mai w kwestiach macierzyństwa, bo młodsza siostra wcześniej została mamą. Przez wiele lat wspierała także Małgosię, gdy ta starała się o dziecko. Dzisiaj wszystkie siostry Kożuchowskie bardzo za sobą tęsknią…”, podaje Rewia 

Zobacz też: Mama Małgorzaty Kożuchowskiej ocaliła jej życie. Ujawniła historię mrożącą krew w żyłach

Małgorzata Kożuchowska, Viva! 25/2019
Fot. Zdjęcia Magdalena Łuniewska

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.