Zobacz, na jakie kreacje odważyła się aktorka

Aleksandra Charzewska 27 kwietnia 2020 12:15

Dla wielu polskich kobiet Małgorzata Kożuchowska to niekwestionowana ikona stylu. Aktorka zawsze wyróżniała się ogromnym wyczuciem smaku, a każda wybierana przez nią w kreacja była strzałem w dziesiątkę. W jednak delikatnie zmodyfikowała swój styl - jej stylizacje nabrały pazura! Zrywając z ugrzecznionym wizerunkiem aktorka nie tylko wybierała nietypowe dla siebie role filmowe, ale także kreacje. Rozcięcia, prześwity, dekolty i odważne połączenia - zobacz najciekawsze stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej!  

1/10
stylowa metamorfoza kożuchowska
Copyright @Bartosz KRUPA/East News
1/10

Na gali Paszporty Polityki  aktorka pojawiła się w czarnym żakiecie marki Dries Van Noten, koronkowym topie i spodniach z kolcami projektu Gosi Baczyńskiej. Do stylizacji dobrała małą torebkę Saint Laurent.

2/10
stylowa metamorfoza kożuchowska
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
2/10

Na prezentację wiosennej ramówki telewizji TVN Małgorzata Kożuchowska założyła sukienkę w kwiatowy wzór od duetu Bohoboco i skórzane kozaki za kolano marki Badura, które nadały lookowi zadziornego charakteru.

3/10
stylowa metamorfoza kożuchowska
Copyright @VIPHOTO/East News
3/10

Kożuchowska uwielbia nosić przyciągające uwagę buty! Na pokaz Łukasza Jemioła wybrała wężowy żakiet i zwiewną, białą sukienkę. Zestaw połączyła z kozakami ze sklepu internetowego DeeZee w najmodniejszym kolorze 2018 roku.

4/10
stylowa metamorfoza kożuchowska
Copyright @ADAM JANKOWSKI/REPORTER
4/10

Podczas zabawy z przezroczystościami trzeba być szczególnie uważnym lub mieć wyjątkowe wyczucie stylu. Na czerwonym dywanie aktorka prezentowała suknię Macieja Zienia. Kreacja w połączeniu z delikatnym, kobiecym wizażem wyglądała znakomicie.

5/10
stylowa metamorfoza kożuchowska
Copyright @JACEK DOMINSKI/REPORTER
5/10

Ta odważna kreacja zrobiła wrażenie! Na prezentacji wiosennej ramówki TVP aktorka pojawiła się w błękitnym komplecie od Violi Piekut, który odsłonił zgrabne nogi i z małą, stylową torebką.

6/10
stylowa metamorfoza kożuchowska
Copyright @Bartosz KRUPA
6/10

Bal Fundacji TVN to okazja do zaprezentowania spektakularnych stylizacji, a w tym roku Małgorzata Kożuchowska w pełni ją wykorzystała! Sukienka z odkrytymi plecami od Stelli McCartney była najodważniejszą kreacją wieczoru.

7/10
stylowa metamorfoza kożuchowska
Copyright @Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
7/10

Na premierowym pokazie filmu ,,7 uczuć" Małgorzata Kożuchowska pojawiła się w czarnym zestawie od Magdy Butrym. Po raz kolejny aktorka zdecydowała się na gustowne osłonięcie odrobiny ciała dzięki rozcięciu w spódnicy.

8/10
stylowa metamorfoza kożuchowska
Copyright @Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
8/10

Kolorowe cekiny i futro? Takie ekstremalne połączenie od Macieja Zienia udźwigną tylko kobiety z ogromnym wyczuciem stylu i pewnością siebie.

9/10
stylowa metamorfoza kożuchowska
Copyright @Mateusz Jagielski/East News
9/10

A gdyby tak móc zostać Myszką Miki? To marzenie aktorki spełnił Dawid Woliński, który na pokaz swojej najnowszej kolekcji ubrał Kożuchowską w sukienkę z uszami. Tą stylizacją aktorka udowodniła, że nikt tak jak ona nie potrafi bawić się modą.  

10/10
stylowa metamorfoza kożuchowska
Copyright @TRICOLORS/East News
10/10

Na premierę filmu ,,Plagi Breslau" aktorka wybrała błyszczącą minisukienkę projektu Dawida Wolińskiego, którą zestawiła ze stonowanymi akcesoriami. Co za klasa!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?