O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Kożuchowska: „Lubię flirtować z mężczyznami i się im podobać’’

Odważne wyznanie aktorki!

Damian Duda 9 czerwca 2018 16:25

Małgorzata Kożuchowska lubi flirtować z kolegami z planu?! Gwiazda, która za wszelką cenę chroni prywatność, udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, co dzieje się na planie filmowym. I, jak wynika z jej słów, dzieje się naprawdę dużo! Myślicie, że mąż aktorki może czuć się, choć odrobinę zazdrosny?

Małgorzata Kożuchowska o flirtowaniu

Na co dzień idealna żoną, która dla wielu Polek jest synonimem prawdziwej „matki Polki’’. Jednak, jak się okazuje, ten wizerunek nie przeszkadza Kożuchowskiej w niewinnym flircie z aktorami, których spotyka na planie. „Lubię mężczyzn i pracuję z nimi od wielu, wielu lat. Lubię flirtować z nimi i się im podobać, widzieć w ich oczach akceptację i zachwyt. Na szczęście nikt nie przekracza granic, żebym czuła się zagrożona (...) To, co się wtedy dzieje między mężczyznami i kobietami, jest piękne i dodaje uroku i adrenaliny w życiu’’, wyznała aktorka w rozmowie z Faktem.

Jednak mąż gwiazdy nie ma powodów do zazdrości. „Trzeba znać granice. To kwestia też dobrego wychowania, empatii i wzajemnego szacunku. Jeśli ktoś tego nie zrozumie, to nie jest wart mojej uwagi, czasu i zainteresowania (...) Mam dobrze poukładane granice. Praca to praca, a życie prywatne to życie prywatne’’, uspokaja Kożuchowska. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.