TYLKO U NAS!

Zobacz niepublikowane zdjęcia Marioli Bojarskiej-Ferenc z rodzinnego albumu

Instruktorka fitness obchodzi dzisiaj urodziny

Konrad Szczęsny 14 stycznia 2020 16:07

Dla wielu kobiet wciąż stanowi inspirację. To ona w latach 80. i 90. zachęcała Polki do aktywności fizycznej, prowadząc liczne programy z zakresu fitness i gimnastyki. Od zawsze była kobietą zorganizowaną i wiedzącą, czego chce. Mariola Bojarska-Ferenc kończy dzisiaj 59 lat! A my prezentuje nieznane dotąd zdjęcia z jej rodzinnego albumu...

Mariola Bojarska-Ferenc: kariera, książki

Kobieta wielu talentów, która uprawiała gimnastykę artystyczną, zaś swoje życie związała z fitnessem. Brała udział w międzynarodowych zawodach, była członkinią kadry narodowej i do dziś prężnie działa w organizacjach o zasięgu światowym, promujących ideę zdrowego stylu życia.

Dzięki programom z lat 90., takim jak „Studio urody” czy „10 minut tylko dla siebie”, emitowanym na antenie TVP2, Mariola Bojarska-Ferenc wypromowała nad Wisłą callanetics, pilates, wellness, zumbę, body ballance i jogę fit. Od zawsze była również ambasadorką zdrowego odżywiania i aktywnego wypoczynku. Poświęcała temu czas nie tylko w swoich programach, lecz także na łamach sygnowanych swoim imieniem i nazwiskiem książek. 

Do tych najważniejszych należą  „Cudowny ruch” (1996), „Zatrzymaj czas” (2004), „Sztuka dobrego życia” (2012), „Życie ma smak” (2016) i „Moda bez metryki” (2017). Mariola Bojarska-Ferenc to również autorka licznych felietonów w prasie i magazynach kobiecych oraz filmów z ćwiczeniami gimnastycznymi.

Mariola Bojarska-Ferenc: życie prywatne

Pierwszym mężem instruktorki fitness był tenisista. Owocem ich miłości jest syn Marcin. Natomiast od 1991 roku jest żoną Ryszarda Ferenca. Oboje wychowują syna Aleksa, który jakiś czas temu wraz z mamą wziął udział w ekskluzywnej sesji dla magazynu VIVA!.

W galerii natomiast możesz zobaczyć wyjątkowe zdjęcia Marioli Bojarskiej-Ferenc z dzieciństwa oraz z bliskimi.

Z okazji urodzin składamy najlepsze życzenia!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Okładka książki Marioli Bojarskiej-Ferenc i Aleksandra Ferenca „Życie ma smak”, wydanej nakładem Edipresse Polska:

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.