KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate latami zachowywała anonimowość i do dziś pozostaje zagadką…

Żona księcia Williama obchodzi 38. urodziny!

Gabriela Czernecka 9 stycznia 2020 13:52

W kilka lat zrewolucjonizowała rodzinę królewską. Mówi się, że to dzięki niej Brytyjczycy na nowo pokochali   Windsorów. Córka stewardessy i byłego dyspozytora lotów na oświadczyny swojego ukochanego czekała prawie dziesięć lat. Dziś księżna Kate jest kimś więcej niż tylko żoną następcy tronu. Wielu nazywa ją gorącym sercem chłodnej Brytanii. Zawsze  stylowa i w pełni oddana dzieciom - George’owi, Charlotte i Louisowi. Wiernie stoi u boku męża. Mimo bycia pod ciągłą obserwacją mediów, nie wychodzi z przybranej przez siebie roli. Latami udało się jej zachowywać anonimowość i do dziś pozostaje zagadką. Jaka tak naprawdę jest księżna Kate?

Księżna Kate gorącym sercem chłodnej Brytanii

Na to pytanie odpowiedzi szukają nie tylko biografowie. Bardzo długo udawało się jej utrzymywać w tak zwanym drugim rzędzie. Niewielu pamięta że prasa zainteresowała się nią dopiero, gdy Kate i William zerwali ze sobą na kilka tygodni w 2007 roku. Wcześniej trzymała się z dala od mediów.  Studiowała historię sztuki, pracowała w firmie rodziców, zajmującej się sprzedażą akcesoriów potrzebnych do zorganizowania przyjęcia, a w międzyczasie udzielała się charytatywnie. 

Choć była z księciem, wiodła normalne życie. Nie wyróżniała się niczym szczególnym, a niewielu przypuszczało, że ma szansę na to, by kiedyś zostać królową. Najsłynniejszą kobietą świata stała się, przyjmując pierścionek zaręczynowy. Ze zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa przeobraziła się w przyszłą królową Wielkiej Brytanii. 

Do tej roli została jednak świetnie przygotowana. Wzięła lekcje dykcji, manier oraz eleganckiego sposobu wypowiadania się. Z wygodnych i luźnych strojów zrezygnowała na rzecz kreacji od najlepszych projektantów. W pełni panuje nad swoimi gestami i mimiką. Doskonale wie, co jej wypada, a czego nie powinna robić, kiedy się uśmiechnąć, a kiedy zachować powagę.

Kreowanie swojego wizerunku opanowała do perfekcji. Podczas każdego wyjścia robi się jej tysiące zdjęć, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na świecie. Gazety nieustannie rozpisują się o jej życiu, a mimo to, wciąż pozostaje tajemnicą to, jaka jest naprawdę. Kate opisuje się jako kobietę inteligentną, piękną i pewną siebie. Taką, która zawsze wie, co powiedzieć i świetnie odnajduje się w każdej sytuacji. Teraz jest uwielbianą przez tłumy księżną Kate, ale kiedyś zostanie królową Catherine. Czy w tej roli odnajdzie się równie dobrze? Chyba nikt nie ma wątpliwości!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.