Bliźniaczki Madonny, Esther i Stella Ciccone, dzieci Madonny
Fot. Instagram @madonna
Z ŻYCIA GWIAZD

Afrykańskie stroje i dmuchane jednorożce. Tak wyglądały urodziny bliźniaczek Madonny!

Dziewczynki nie posiadały się ze szczęścia!

Gabriela Czernecka 29 sierpnia 2018 12:27
Bliźniaczki Madonny, Esther i Stella Ciccone, dzieci Madonny
Fot. Instagram @madonna

Bliźniaczki Madonny świętowały właśnie swoje szóste urodziny. Te były jednak o tyle wyjątkowe, że zaledwie rok temu dziewczynki stały się pełnoprawnymi członkiniami rodziny wokalistki. W lutym ubiegłego roku malawijski sąd przyznał Madonnie prawa do opieki nad Stellą i Esther, które po śmierci matki (ta zmarła przy porodzie), wychowywały się w sierocińcu. W ubiegłym roku trafiły pod skrzydła gwiazdy, a to ich pierwsze przyjęcie urodzinowe. Z pewnością zapamiętają je do końca życia. 

Bliźniaczki Madonny obchodzą urodziny

Wystawny tort z pączków, kolorowe afrykańskie ozdoby i masa jednorożców. Tak wyglądały szóste urodziny córek Madonny, Esther i Stelli. Wokalistka w lutym ubiegłego roku została mamą bliźniaczek z Malawi, których mama zmarła przy porodzie.

Dotychczas dziewczynki wychowywały się w sierocińcu. „Mogę oficjalnie potwierdzić, że zakończyłam proces adopcji dwóch bliźniaczek z Malawi. Jestem szczęśliwa, że są teraz częścią naszej rodziny. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim w Malawi, którzy pomogli mi uczynić to możliwym”, napisała Madonna 8 lutego 2017 roku na Instagramie.

W ten sposób potwierdziła informacje, które w mediach krążyły już od jakiegoś czasu, zaś ona im zaprzeczała, być może w obawie o przebieg procesu adopcyjnego. Jednak po załatwieniu wszystkich formalności królowa popu nie posiadała się z radości. Nic więc dziwnego, że zdjęcia dziewczynek szybko trafiły do sieci. 

Przypomnijmy, że Madonna już na początku lutego 2017 roku adoptowała bliźniaczki z Malawi. W ten sposób gwiazda pop zdecydowała się powiększyć rodzinę: rok później. adoptowała Davida Banda, zaś w kolejnym roku Mercy James (oboje pochodzą z tego afrykańskiego kraju). Artystka ma także dwójkę biologicznych dzieci: córkę Lourdes i syna Rocco. Od ubiegłego roku jest także mamą bliźniaczek: Esther i Stelli. 

Wychowywane w biedzie dziewczynki znalazły się teraz w zupełnie innym świecie. Nowa mama rozpieszcza ich ciuchami z popularnych firm i drogimi zabawkami, czego wyraz daje na Instagramie. W weekend bliźniaczki świętowały swoje szóste urodziny, a znana mama zapewniła im wszystko, czego tylko mogą zamarzyć. 

Gwiazda wyprawiła bliźniaczkom huczne przyjęcie, które trwało dwa dni! Motywem przewodnim imprezy były jednorożce. NIe zabrakło afrykańskich strojów, ozdobionych złotem, kolorowych piłek i materaców w kształcie (oczywiście) jednorożców. Do sieci trafiły właśnie nagrania z ich przyjęcia urodzinowego. Madonna podzieliła się także krótkim filmikiem.

Na jednym z nich słychać nawet, jak artystka śpiewa dzieciom „Sto lat”, na innym jak dziewczynki zdmuchują świeczki z góry lukrowanych pączków. Z pewnością dziewczynki zapamiętają te urodziny do końca życia! Zobaczcie sami, jak świętowały. 

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

 

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

 

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

 

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

 

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.