Sabina Zięba 27 marca 2017 13:35
1/4
Copyright @Iza Grzybowska/YOYK
1/4

Allan Krupa kończy dziś 13 lat. Rok temu jego mama, Edyta Górniak, podjęła decyzję o przeprowadzce do Los Angeles, ponieważ czuje się tam bardziej anonimowa. Sama tłumaczyła: "Kiedy już Allanek podrósł i zaczął rozmawiać w języku polskim, francuskim i angielskim, pomyślałam, że jest to dobry czas żeby zabrać go tam, gdzie zawsze chciałam polecieć, ale też w takie miejsce, gdzie on ma wszystkie możliwe źródła rozwoju".

 

Polecamy też: „Będę dźwigać z moim dzieckiem jego ciężar, wstyd i tęsknotę”. Edyta Górniak o relacjach Allana z ojcem

 

W ostatnim wywiadzie dla viva.pl wokalistka również przyznała: "Najsilniejszą emocją, którą odczuwam jest macierzyństwo i wszystko co dotyczy mojego dziecka zawsze będzie miało na mnie największy wpływ. (...) Syna ile będę umiała to po prostu uchronię od ciężkich, trudnych rzeczy, które nosi w sercu. (...) Naprawdę tak mi dorósł. To jest niesamowite. Jest już z niego taki młody mężczyzna. Natomiast wiem, że nosi w sercu wielki ciężar i ja go noszę razem z nim, bo jestem jego matką".

 

Polecamy też: Tylko u nas Edyta Górniak komentuje wyjście Dariusza K. z aresztu [WIDEO]

 

Mimo jego poczucia żalu, rozczarowania i wstydu, o których mówiła wokalistka, Allan odnalazł się w Stanach Zjednoczonych. Na miejscu uczęszcza do szkoły katolickiej, a także zajmuje się komponowaniem muzyki. Do tej pory udało mu się wyprodukować już 7 utworów. Co ciekawe, o pierwszej jego kompozycji wokalistka dowiedziała się... z mediów społecznościowych. Wcześniej na jego prośbę Edyta Górniak kupiła mu specjalistyczny komputer, na który sam ściągnął sobie oprogramowanie. Allan Krupa wielu rzeczy uczy się również od współpracowników artystki, która cieszy się z pasji syna. A z okazji jego urodzin w naszej galerii przypominamy sesję dla VIVY! z 2009 roku.

 

2/4
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
2/4

Wokalistka mówiła: "Mój syn od swoich narodzin tak naprawdę stał się dzieckiem publicznym, dużo bardziej niż chcieliśmy tego oboje. Na tyle ile potrafiłam, przygotowywałam go do tego, więc on jakby dorastał w asyście paparazzi. Uczyłam go, żeby nigdy nie zachował się niegrzecznie, nawet jak będzie bardzo tym zmęczony".

 

Polecamy też: Syn Edyty Górniak podbija Instagram. Tak wygląda życie Allana Krupy w USA

3/4
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
3/4

W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN Edyta Górniak o mieszkaniu w Los Angeles mówiła: "To, że Allanek jest tutaj, że nikt go nie zna, to go postawiło w zupełnie innym samopoczuciu, bo on był przyzwyczajony, że od dziecka był w moim cieniu, że to jest po prostu mój syn. I to jest takie fajne dla podbudowania jego ego, że jak idziemy ulicą to właściwie ludzie zwracają uwagę najpierw na niego, mówią: „Wow, I love your style”, bo on lubi zmieniać fryzury, ubiera się po swojemu, co nie zawsze mi się podoba, ale ogólnie zwraca uwagę na siebie."

 

Polecamy też: Czy Edyta Górniak nagra piosenki skomponowane przez syna Allana?

4/4
Edyta Górniak, Viva! lipiec 2009
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
4/4

"On po prostu siedzi w tej muzyce jak wariat. Już nie powiem ile wydałam pieniędzy na te jego oprogramowania. On ma takie studio, że ja po prostu to, co zaczęła w Krakowie tylko potrzebuję sobie dokończyć, to mam tu. Mój syn mi pokazuje i mówi: „Mamo nie znasz tego programu?”, więc mu mówię: „Wiesz synku, zawsze miałam producenta i nie muszę znać się na takich detalach”. On jest taki niecierpliwy i mówi: „Ale to jest takie proste”, więc „okej, super kotku, to jak jest dla ciebie takie proste, ty mnie nie ucz” - mówiła Edyta w Dzień Dobry TVN.

 

Polecamy też: Czy Edyta Górniak nagra piosenki skomponowane przez syna Allana?

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach